No trzeba przyznac ze kompletnie brak tu logiki w wykupowaniu tego sprzetu, mozna tylko spekulowac co ludzia odbilo.
Inwestycja na przyszlosc?
Odsprzedaz i tak bezuzytecznego urzadzenia?
Burzuazja Japonczykow?
Wiara w optymalizacje sprzetu?
Glupota?
Za duzo zmiennych zeby cos stwierdzic.
inni nie mogą i będą sobie racjonalizować a w międzyczasie reszta kupi.
oczywiście ponad tymi wszystkimi są tacy co mogą al nie kupią bo nie chcą ale ich opinia ma zerowe znaczenie.
bo konsol już nie ma.