Komentarze do wiadomości: State of Play: podsumowanie wielkiego pokazu gier PlayStation - oto wszystkie najważniejsze informacje

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
02.06.2026 09:37
Pulser.X
2
12
odpowiedz
Pulser.X
56
Konsul

"wielki pokaz" hahaha nie rozśmieszajcie mnie, ta memowa firma to cień samego siebie jadąca ma nostalgii wcześniejszych konsol oraz mająca oddanych fanbojuff z ołtarzykami playstation w domu hehe

02.06.2026 09:15
1
8
odpowiedz
jako8436703776
2
Centurion

O 23:00 to się śpi

02.06.2026 09:15
1
8
odpowiedz
jako8436703776
2
Centurion

O 23:00 to się śpi

02.06.2026 14:20
1.1
6
odpowiedz
Szto91
21
Centurion

jako8436703776 to spij, o 23 to ja gram

02.06.2026 19:54
1.2
5
odpowiedz
vako94
53
Pretorianin

Szto91 Eh czasami też chciałbym być bezrobotny :D

02.06.2026 20:03
baltazar1908
1.3
4
odpowiedz
baltazar1908
47
Generał

vako94 I na garnuszku mamusi.

02.06.2026 09:37
Pulser.X
2
12
odpowiedz
Pulser.X
56
Konsul

"wielki pokaz" hahaha nie rozśmieszajcie mnie, ta memowa firma to cień samego siebie jadąca ma nostalgii wcześniejszych konsol oraz mająca oddanych fanbojuff z ołtarzykami playstation w domu hehe

02.06.2026 10:00
3
4
odpowiedz
12 odpowiedzi
marcinz
29
Centurion

Dla mnie niech przyjdzie czas gdy. konsole Sony i marka PlayStation upadną.

Jeśli mają mi odebrać zapoznanie z ich grami patrząc że nie używam konsol po Pady są Niewygodne z mają Niepełnosprawnością

02.06.2026 10:35
3.1
2
odpowiedz
Sebcza_k
43
Konsul

marcinz prędzej skiśniesz niż to się stanie

02.06.2026 11:28
3.2
15
odpowiedz
kriss090
2
Junior

marcinz dostałem udaru czytając ten bełkot

02.06.2026 11:55
Grifter
3.3
odpowiedz
Grifter
55
Konsul

marcinz Masz nakukane :)

02.06.2026 11:57
3.4
5
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

Jestem za obowiązkowym testem na inteligencję przed korzystaniem z internetów.

02.06.2026 12:35
Grifter
3.5
2
odpowiedz
Grifter
55
Konsul

nazgul-r4jdowi3c Pal licho internety, lepiej zacząć od polityków!

02.06.2026 14:21
3.6
1
odpowiedz
Szto91
21
Centurion

marcinz xDDDDDDDDD dobrze tam pod deklem???

02.06.2026 16:24
3.7
odpowiedz
marcinz
29
Centurion

Sebcza_k równie dobrze ty skiśniesz i to w 100%

02.06.2026 16:28
3.8
1
odpowiedz
marcinz
29
Centurion

kriss090 i dostań łaskwie udaru,może wtedy pożegnasz się z grami i konsolami PLAYSTATION

02.06.2026 16:29
3.9
odpowiedz
marcinz
29
Centurion

Grifter i ty też masz nakukane

02.06.2026 16:32
3.10
odpowiedz
marcinz
29
Centurion

nazgul-r4jdowi3c jeśli sprawdzasz moją to przy okazji sprawdż swoją inteligęncję

02.06.2026 16:34
3.11
odpowiedz
marcinz
29
Centurion

Szto91 a po twoim deklem chyba też coś nie tak

02.06.2026 16:35
3.12
4
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

marcinz wstawaj, zesrałeś się, Marcinek.

02.06.2026 10:22
4
odpowiedz
piotr1399
3
Chorąży

23:00 to nie wieczór tylko noc, a godzinę później noc jest już w połowie. :)

02.06.2026 11:10
TRX
5
odpowiedz
4 odpowiedzi
TRX
220
Generał

Ciekawe czy zapowiedzą Bloodborne na PC

02.06.2026 11:54
guitarzero
5.1
odpowiedz
guitarzero
30
Konsul

TRX Zapewne razem z drugą częścią i aktualizacją na PS5.

02.06.2026 12:46
Raspin
5.2
odpowiedz
Raspin
4
Junior

TRX zapomnij ponoć już przestają wydawać gry dla jednego gracza na PC...

post wyedytowany przez Raspin 2026-06-02 12:46:23
02.06.2026 14:05
5.3
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

Jak Miyazaki będzie chciał zrobić to zrobi. Na razie jest zajęty exem na Switcha (XD).

02.06.2026 17:00
claudespeed18
5.4
odpowiedz
claudespeed18
226
Call me Snake

TRX Tym razem nie czekam, więc na bank zapowiedzą ;)

02.06.2026 11:57
Bociek69
6
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Bociek69
62
Byle do Wiosny

Jaki huczny? Pokaza tylko Wolverine, pare indykow i to koniec :(

Wszystie epickie trailery sa szykowane na Sumer Game Fest w Piatek.

02.06.2026 12:01
6.1
3
odpowiedz
BlackTone
53
Generał

Bociek69 🤣

02.06.2026 20:00
animatiV
6.2
odpowiedz
animatiV
114
PCMR

Bociek69 Strzelam że te indyki będą ciekawsze niż Wolverine...

02.06.2026 17:33
7
2
odpowiedz
toyminator
98
Senator

Właściwie to nie jara mnie nic. Bo już nowe Exy nie będą na PC(no chyba że im sie odwidzi za x lat)A kupować specjalnie konsolę, żeby raz do roku odpalić jakiegoś exa to bezsensu. No chyba że ogarną tyłki, i zaczną robić nowe części, większości gier z starszych konsol. A według mnie, jest ich minimum 15, a pewnie dużo więcej. Wtedy może konsolę kupię, jako awaryjną budę do grania :)

02.06.2026 19:28
Artur676
8
odpowiedz
Artur676
64
Generał

Może przypomną sobie, że była taka konsola jak Playstation 3 i odświeżą kilka gier? Jakieś wyścigi arcade, fps? Nowy Killzone, Motorstorm czy Wipeout mogliby zrobić. Byleby dali sobie spokój z usługami, bo im nie wychodzą.

post wyedytowany przez Artur676 2026-06-02 19:29:38
02.06.2026 19:29
Drzesaru
9
odpowiedz
Drzesaru
84
Konsul

Wycofali się z rynku PC, więc już mnie ich gry nie obchodzą. Obejrzę tylko żeby sprawdzić czy te głupie remastery Raymanów to prawda.

02.06.2026 21:39
Last_Redemption
10
odpowiedz
Last_Redemption
65
Senator

Jak dzisiaj nie bedzie grubo.. To juz chyba nigdy

02.06.2026 23:05
Mówca Umarłych
11
odpowiedz
Mówca Umarłych
143
Pan Milczącego Królestwa

Ta krew lejąca się litrami z przeciwników w nowym Wolverinie wygląda bardzo źle (chodzi o ilość). Na grę od jakiegoś czasu już nie czekałem i prezentacja mnie tylko utwierdziła w tym, że nie ma na co.

Control 2, God of War Laufey, Rayman Legends Retold, The Lost Wild, No Rest for the Wicked, Tomb Raider: Legacy of Atlantis, może jeszcze Onimusha: Way of the Sword i Phantom Blade Zero - chętnie zagram, niekoniecznie na playstation XD

post wyedytowany przez Mówca Umarłych 2026-06-03 00:21:08
03.06.2026 08:14
Wronski
12
odpowiedz
Wronski
39
Senator

Znowu nie bedzie w co grac, ale bieda...

03.06.2026 08:50
13
1
odpowiedz
mateuszs777316
5
Centurion

Gierki zajebiste,Ja tam jestem zadowolony

03.06.2026 09:22
Pioter92
14
1
odpowiedz
Pioter92
39
Centurion

Sony ma tyle świetnych marek: Infamous, Motorstorm, Jak&Daxter, Sly Cooper, Killzone, każda ta gra może dostać remake (widze ubisoft będzie jechał na remakach teraz żeby się odbudować) I oczywiście Sony nieeee klepmy to samo xD
PS: najciekawszy chyba był Stuntman Holywood bo to wskrzeszenie marki jeszcze z czasów PS2, Saber więc lekkie obawy ale może być spoko xD

03.06.2026 09:41
xKoweKx [stalker.pl]
15
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
xKoweKx [stalker.pl]
161
Stalker

Redakcja udaje, że ILL nie istnieje czy o co chodzi? Przecież to najlepsze, co zostało tam pokazane

03.06.2026 10:29
Wrzesień
15.1
1
odpowiedz
Wrzesień
80
Idiot Doom Spiral

No, dziwne, że zupełnie pominęli najlepszy zwiastun pokazu.

03.06.2026 10:59
15.2
odpowiedz
robertoV
25
Generał

xKoweKx [stalker.pl] Pewnie dlatego, że twórcami gry są rodowici rosjanie.

03.06.2026 11:21
15.3
1
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

I co w związku z tym? Rodowici Amerykanie zbombardowali szkołę w Iranie. Niech bojkotują też amerykańskie gry.

03.06.2026 10:36
Bukary
16
2
odpowiedz
Bukary
247
Legend

Pokaz, niestety, nie był "wielki". Przynajmniej dla mnie.

Na "Wolverine'a" już nie czekam. Nie przekonał mnie ten "gameplay". Nowy "God of War" wygląda fajnie, choć rozgrywki (na pokazie) w nim tyle, co kot napłakał. Poprzedni mnie już jednak tak wynudził, że podziękuję. Nowa (stara) "Lara" - nic specjalnego. Reszta pewnie będzie lub jest odstępna na PC. Sprawdzić trzeba zwłaszcza NRftW i ILL. W "Until Dawn 2" też bym zagrał.

Na razie wycofanie się Sony z rynku PC boli jakby mniej. ;)

post wyedytowany przez Bukary 2026-06-03 11:00:26
03.06.2026 10:49
17
4
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
17
Generał

ILL zjadło wszystko, szczególnie gierki-popierdółki od Sony, które są sztampowe do kwadratu i nadal robione na jedno kopyto.

03.06.2026 10:56
18
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

Lista gier, które pokazali jest niekompletna.

03.06.2026 11:21
Texas84
19
odpowiedz
1 odpowiedź
Texas84
172
Generał

Nie ukrywam, że czekałem na Wolverine. Nawet bardzo ale po tym co zobaczyłem to już raczej nie. Gdzie to kolorowe coś do Logana.
O nowym God of War już nie wspominam bo po pokazie nie mam pojęcia dla jakiej grupy docelowej ten twór jest skierowany.
Szkoda.

03.06.2026 15:39
19.1
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

Texas84 Obydwie produkcję dla fanów obecnego, kinowego Marvela właśnie. Laurki które mają ładnie wyglądać, być spektakularne, ale to tyle niestety.

03.06.2026 11:23
Last_Redemption
20
odpowiedz
Last_Redemption
65
Senator

ILL i Control jedyne pewniaczki dla mnie

03.06.2026 11:31
lordpilot
21
odpowiedz
lordpilot
236
Legend

Wolverine, ILL, nowy God of War i Until Dawn 2 (uwielbiam tą konwencję, z jedynki). To będę miał na radarze.

Choć nie w tym roku😏. Jesień będzie należeć do GTA VI, NIC innego się nie liczy (dodatek do Wiedźmina to przyszły rok).

03.06.2026 14:26
22
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

Kiedy pełna lista gier z pokazu?

03.06.2026 15:38
23
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

Dla mnie ten pokaz mógłby się nazywać "wszystko co jest nie tak z dzisiejszym gamingiem". Sony zabiło wszystkie marki które kochałem. Jedne zepsuli, inne po prostu przestali robić. Zamiast tego dostajemy gry usługi i single player rodem z najgorszych filmów na netflix czy jakiegoś Marvela właśnie. Papkę która ma ładnie wyglądać i nic nie wnosić. Sony w 5 lat, z ich fana od 2001, zmieniło mnie w ich największego hejtera. Gardzę tą firmą.

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl