Animacja wspinaczki jak w Spider Manie na Atari. Mi wystarczyłoby tylko lepsze wchodzenie na jakieś skały w górach, bo Morgan to niesamowity emeryt w tym temacie i byle górka jest dla niego Everestem.
Wchodzenie na te niektóre wzgórza itd. też nie było jakieś tragiczne oryginalnie o ile były jakieś w miarę poziomie i proste półki, na które dało się wejść. Jeśli wejście było zbyt strome to się nasza postać po prostu zsuwała w dół co było irytujące często.