Będę powtarzał do znudzenia, że to będzie doskonała laurka dla baśniowych płatków śniegu i wielbicieli kryształowego Grześka Florydy. 🤦
Nawet nie potraficie uzasadnić co jest woke na tym screenie.
Już nawet nie chodzi o to, że to jest WOKE. To wygląda po prostu kiczowato. Gra 18+, a styl jak dla 7 latków... jakieś różowe rękawice i kolorowe karabinki. Jaki gang by się tak nosił? Czy to jest gra dla dzieci, czy jednak dla dorosłego odbiorcy?
A gdzie zwiastun nr 3? No gdzie? Może przestańcie być portalem plotkarskim? Bo błaźnicie się tak jak i inne portale. Rozumiem że ta gra to fenomen, i wszyscy na nią czekają, ale to co portale odwalają, jakie ściekowe newsy wrzucają..

Murzyn z kolorowym pistoletem na wodę, chłopy 30, 40 plus urlop już zaklepany?