Komentarze do wiadomości: Preordery GTA 6 oficjalnie wystartowały w PS Store i Xbox Store. Znamy polską cenę gry Rockstar Games

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
25.06.2026 08:26
16
12
odpowiedz
3 odpowiedzi
NekoRei
4
Pretorianin

A gdzie jakiś gameplay??? Ludzie serio robią preorder na grę której nawet jeszcze nie widzieli na oczy? XD dostaliśmy obrazki które nawet nie są z gameplayu i kilka cutscenek z gry i tyle. Nic nie wiadomo. Preordery ruszają a gry nadal nie widzieliśmy w akcji XD jeszcze się okaże, że to gta wcale nie jest takie super.

25.06.2026 00:29
BFHDVBfd
4
10
odpowiedz
1 odpowiedź
BFHDVBfd
180
Requiescat in Pace

Pudełko bez płyty droższe o 50 zł niż cyfrowa wersja. A potem wydawcy: "Widzicie? Tylko 1% graczy kupiło wersje fizyczną!"
Dobrze że nie kupiłem jeszcze PS5 Pro z napędem bo miałem zamiar przed GTA

25.06.2026 06:49
Luzman
12
7
odpowiedz
5 odpowiedzi
Luzman
3
Chorąży

Ludzie robiący preordery powinni trafić do Choroszczy. 🤦

25.06.2026 00:21
Lateralus
2
6
odpowiedz
15 odpowiedzi
Lateralus
158
Last Of The Wilds

I tak cud że taki moloch będzie śmigał jako tako na tych starych konsolach.
Byle do wersji na PC.

25.06.2026 00:15
Nolifer
1
3
odpowiedz
Nolifer
184
The Highest

a gdzie relacja live z preorderow?

25.06.2026 00:21
Lateralus
2
6
odpowiedz
15 odpowiedzi
Lateralus
158
Last Of The Wilds

I tak cud że taki moloch będzie śmigał jako tako na tych starych konsolach.
Byle do wersji na PC.

25.06.2026 00:37
Sh4d0w_1938
2.1
8
odpowiedz
Sh4d0w_1938
60
Centurion

Lateralus Nawet żeby było to obrzydliwe 30fps to jednak zawsze jest ta magia, że grasz w dniu premiery i nie widziałeś odkrywasz grę na własną rękę, a nie na YouTube czy Twitchu. Zarówno w GTA 5 jak i RDR2 grało mi się dużo lepiej na Playstation, niz na PC, pomimo o wiele gorszej jakości i wydajności.

25.06.2026 00:55
2.2
15
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Sh4d0w_1938 Ty w ogóle wierzysz w te dyrdymały które tutaj wypisałeś?
Niektórzy serio aby połechtać swoje ego będą okłamywać samych siebie.

25.06.2026 01:20
Pshemeck
2.3
11
odpowiedz
Pshemeck
64
Semper Invicta

Sh4d0w_1938 Wolę grę dopracowaną i z większym FPS rok po premierze. To jest gra, w którą grasz dla własnej przyjemności i chcesz jak najlepsze doznania. Też kiedyś chciałem grać w dniu premiery i uważałem że to super, no ale miałem wtedy 16 lat i mało wiedziałem o cyklu produkcyjnym. Ktoś cię zmusza do oglądania materiałów z gry na YT czy Twitchu? :) Grałem w GTA5 na PC i nie wiedziałem o tej grze praktycznie nic mimo, że gram w GTA od premiery pierwszej części.
Lubisz słabszą jakość? Spoko, masz prawo, ale jest to dość dziwne podejście.

25.06.2026 02:58
2.4
5
odpowiedz
segeta
15
Chorąży

Sh4d0w_1938 Mit o lepszej jakości na pc już dawno obalony nie dość że będą pewnie z dwa lata czekać to później rok będą te grę tam naprawiać.

25.06.2026 05:08
Krothul
2.5
odpowiedz
Krothul
80
Generał

Lateralus Dla mnie to nadal nowe konsole i czekam na pierwsze exclusive które wykorzystają moc tych konsol.

25.06.2026 05:12
Luzman
2.6
odpowiedz
Luzman
3
Chorąży

Sh4d0w_1938
No, no. A krowie placki pachną fiołkami.

25.06.2026 07:45
2.7
2
odpowiedz
MRH23
1
Junior

Lateralus Na steam machine będzie najlepsza jakość. Gra ma być najlepiej zoptymalizowana pod sprzęt Valve! 😂. A tak serio nie obchodzi mnie gdzie będzie najlepsza jakość, kupuję na premierę i będę grać na ps5 slim. Na pewno będzie dobrze zoptymalizowana, konsole są dla Rockstar priorytetem. Później ogram na ps6 wersję enhanced.

25.06.2026 07:52
Grifter
2.8
2
odpowiedz
Grifter
56
Generał

Lateralus Wy fortepianowcy to macie wieczne kompleksy ;)

25.06.2026 08:32
Adriiano93
2.9
2
odpowiedz
Adriiano93
51
Pretorianin

LokalnyRzezimieszek Możesz mieć nawet kąkuter NASA, łechtasz tu tylko siebie. Zadziwiające że gracze PC wszędzie muszą sami się dopieszczać werbalnie. Niby jesteście tacy super duper, a jednak czegoś wam definitywnie brak. Coś jak ci wykwintni smakosze co piją tylko te kawę z dupy kota.

RDR 2 na ps4 wyglądało dobrze i sprawiało frajdę przy ogrywaniu.

25.06.2026 08:35
mikros
2.10
odpowiedz
mikros
105
M7

Sh4d0w_1938 W szczególności magia ostatnich lat, kiedy gry na premierę były niegrywalne albo tak niedorobione, że granie w nie to była katorga. Druga sprawa - kto każe ci oglądać jak ktoś inny przechodzi grę na YT czy TTV?! Ja filmy typu let's play/longplay oglądam tylko po łebkach (kilka sekund) - żeby zobaczyć lokacje, albo momenty, w których utknąłem - żeby nie marnować czasu.

25.06.2026 09:00
2.11
odpowiedz
chrisw
37
Centurion

Adriiano93 A tak z ciekawości to co to jest ten "kąkuter"? Jeżeli chciałeś dowalić to coś ci nie pykło...

25.06.2026 09:47
Lateralus
2.12
odpowiedz
Lateralus
158
Last Of The Wilds

Po prostu gra rozwinie swoje skrzydła kiedyś na najnowszych konsolach i komputerach.

Nie mam nic do konsolowców, pecetowców.
Nie mam ciśnienia zagrać zaraz w to na premierę. Spokojnie poczekam.
Co nagle to po diable :)

25.06.2026 09:50
Adriiano93
2.13
odpowiedz
Adriiano93
51
Pretorianin

chrisw izi, chcesz? Mosz.
grać w kąkuter = grać na PC
grać w telewizor = grać na konsoli
konsola kiblowa... to odziwo telefon

W tamtym zdaniu uszczypliwość sobie oszczędziłem.

25.06.2026 10:18
Lateralus
2.14
odpowiedz
Lateralus
158
Last Of The Wilds

Grifter Grzybiarz.

25.06.2026 12:35
Grifter
2.15
odpowiedz
Grifter
56
Generał

Lateralus Ano, kocham The Last of Us!

25.06.2026 00:23
claudespeed18
3
1
odpowiedz
claudespeed18
227
Call me Snake

Via Tenor

Nie no, prawie byłem przekonany by pre-orderować ten strój Crockett'a ale mówię sobie NIE...

Jednak skin z marihunałen do MAC10 mnie totalnie kupił.

Biere!

25.06.2026 00:29
BFHDVBfd
4
10
odpowiedz
1 odpowiedź
BFHDVBfd
180
Requiescat in Pace

Pudełko bez płyty droższe o 50 zł niż cyfrowa wersja. A potem wydawcy: "Widzicie? Tylko 1% graczy kupiło wersje fizyczną!"
Dobrze że nie kupiłem jeszcze PS5 Pro z napędem bo miałem zamiar przed GTA

25.06.2026 05:52
KrakowskiKredens
4.1
odpowiedz
KrakowskiKredens
0
Junior

BFHDVBfd To jest przykre. Po raz pierwszy bardziej się opłaca kupować na PSStore😩

25.06.2026 00:53
5
2
odpowiedz
1 odpowiedź
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

W Media Markt 399zł za podstawową wersję. 😂😂😂

25.06.2026 14:30
Krypta76
5.1
odpowiedz
Krypta76
68
Generał

LokalnyRzezimieszek 800 plus to 2 kopie można kupić

25.06.2026 00:59
xKoweKx [stalker.pl]
6
1
odpowiedz
xKoweKx [stalker.pl]
162
Stalker

No i tak jak myślałem jest cena 100 USD, a nawet więcej - w polskich sklepach xD

post wyedytowany przez xKoweKx [stalker.pl] 2026-06-25 01:00:23
25.06.2026 01:18
Racja
7
2
odpowiedz
2 odpowiedzi
Racja
14
Generał

Fakty są takie:

PREORDER jest tańszy i ma sens ze względu na możliwość pobrania od 12 listopada.

Nie ma wyjścia. Trzeba brać.

25.06.2026 10:14
7.1
2
odpowiedz
piotr1399
4
Chorąży

Racja Skoro możliwość pobrania jest od 12 listopada to nie ma żadnej korzyści z zamówienia go przed 12 listopada. Tylko zamrażasz sobie pieniądze.

25.06.2026 12:42
Racja
7.2
odpowiedz
Racja
14
Generał

piotr1399 Tak ale jak zamówisz przed premierą to ciągle jest to preorder. Ja czekam ale na 99% zamówię.

25.06.2026 01:41
MrPawlo112
8
3
odpowiedz
MrPawlo112
67
Pretorianin

I tak łaskawie że po kursie z dolara a nie euro. Mimo że cena wysoka to akceptowalna.

25.06.2026 01:47
9
odpowiedz
2 odpowiedzi
Bandi_90
84
Konsul

Jak będzie w końcu premiera to na ten portal nie będzie można wchodzić przez jakieś pół roku minimum. 9 na 10 to będą newsy dotyczące właśnie tej gry... . 😐

25.06.2026 02:55
Kompo
9.1
4
odpowiedz
Kompo
225
Legend

Premium VIP

Bandi_90 broń Boże żeby serwis o grach pisał dużo o największej premierze gry wszech czasów.

25.06.2026 10:26
9.2
odpowiedz
piotr1399
4
Chorąży

Kompo To, że coś jest popularne na świecie nie oznacza, że trzeba to też pompować u nas. Wolałbym aby poświęcano więcej uwagi produkcjom polskim i takim, które są popularne szczególnie w Polsce.

25.06.2026 02:56
10
1
odpowiedz
7 odpowiedzi
segeta
15
Chorąży

Cóż preorder złożony współczuję graczą pc tyle lat przed nimi czekania na gorszą wersję którą będą jak zawsze przez rok naprawiać o ile wyjdzie na pc patrząc na to co się dzieje to takie pewne nie jest.

25.06.2026 05:21
10.1
odpowiedz
kamix51
3
Legionista

segeta Opowiec nam wszystkim ile lat czekania? Skąd wyciągasz te bzdury?

25.06.2026 05:31
10.2
1
odpowiedz
segeta
15
Chorąży

kamix51 Standardowo dwa czekania rok naprawy jak zawsze 😂

25.06.2026 05:32
10.3
1
odpowiedz
segeta
15
Chorąży

kamix51 O ile wyjdzie na pc parząc na to co się dzieje ba rynku pc może być tak że potraktują następne konsole jako priorytet i za dwa trzy lata wydają grę na ps6 i Xpc i później dopiero pc.

25.06.2026 06:50
Luzman
10.4
4
odpowiedz
Luzman
3
Chorąży

.

ADMIN: Proszę nie obrażać.

post wyedytowany przez Admina 2026-06-25 08:46:15
25.06.2026 07:37
10.5
1
odpowiedz
segeta
15
Chorąży

Luzman Poprustu wychowałem się za granicą dlatego tak pisze i napisałem tylko fakty pozdrawiam.

25.06.2026 08:31
10.6
6
odpowiedz
NekoRei
4
Pretorianin

segeta Tak 10 lat będziemy czekać i będziemy grać w 20 fps na pc a wy zagracie w 8k w 120 klatek na xbox series s. Jak już koloryzować to na całego :)

post wyedytowany przez NekoRei 2026-06-25 08:32:00
25.06.2026 10:05
Luzman
10.7
1
odpowiedz
Luzman
3
Chorąży

Kogoś obraziłem?
No cóż, pewnie jakbym się identyfikował jako kawałek papy z dachu mógłbym mówić wszystko, a będąc normalnym, w obecnym internecie trzeba się jednak pilnować.
Dziękuję za zwrócenie uwagi, postaram się ubierać swoje zdanie w milsze słowa, żeby się płatki nie urażały.

25.06.2026 05:13
Krothul
11
odpowiedz
3 odpowiedzi
Krothul
80
Generał

Szkoda, że preordery bez trzeciego zwiastuna.

25.06.2026 05:35
Racja
11.1
odpowiedz
Racja
14
Generał

Krothul Będzie dziś. Nie ma innej opcji.

25.06.2026 07:17
11.2
odpowiedz
Ingolosio
23
Centurion

Racja guwno nie trailer ;')

25.06.2026 07:41
11.3
odpowiedz
Shagwest
67
Centurion

Racja Albo nie będzie - bo po co? Samo odpalenie preorderów dało im po 20 newsów na każdym portalu. Za tydzień trochę temat ucichnie i wtedy pewnie rzucą trailer.

post wyedytowany przez Shagwest 2026-06-25 07:51:46
25.06.2026 06:49
Luzman
12
7
odpowiedz
5 odpowiedzi
Luzman
3
Chorąży

Ludzie robiący preordery powinni trafić do Choroszczy. 🤦

25.06.2026 06:54
Szlugi12
12.1
4
odpowiedz
Szlugi12
133
BABYMETAL

Luzman 2 tygodnie przed premierą mógłbym zrobić, ale 4-5 miesięcy przed premierą, gdzie nie znasz dnia ani godziny i można w międzyczasie odejść z tego świata, no to nie bardzo xd

25.06.2026 08:05
barto528
12.2
5
odpowiedz
barto528
68
Green Bastard

Luzman do choroszczy powinni jeździć ludzie którzy mówią innym jak mają żyć

25.06.2026 08:25
Luzman
12.3
odpowiedz
Luzman
3
Chorąży

Szlugi12
To akurat mało ważne. 🤣
Tutaj chodzi o fakt, że jak ktoś dostaje kasę za niewykonaną jeszcze pracę i wie, że co by nie było i tak już się obłowił, to za wała pana nie będzie miał motywacji do dalszej sumiennej pracy i w dupie mam gadki, że to rockstar, bo od lat niczego nie wydali tylko żerowali na gtav.
Preordery to tak branży który ją pogrąża.

25.06.2026 09:56
Luzman
12.4
1
odpowiedz
Luzman
3
Chorąży

barto528
Ale to wy psujecie rynek gier. 🤦

25.06.2026 10:22
barto528
12.5
1
odpowiedz
barto528
68
Green Bastard

Luzman pokaż mi gdzie w moim komentarzu napisałem że kupuję preordery?

25.06.2026 07:42
13
odpowiedz
Cyrawn
26
Pretorianin

No gry raczej nie braknie na cyfrowych półkach ha ha. Ja także zdecydowanie wolę wersję na PC niż marne 30 klatek na telewizorze i konsoli. Monitor mam wielkości telewizora więc spoko, a jakość obrazu nieporównywalna do tego mocarny pc i to będzie przyjemność.
A nie zapominajmy o obowiązkowych patchach i innych poprawkach.
Także chętnie poczekam, ale jak ktoś ma konsolę to czemu nie pograć już w listopadzie, też spoko opcja.
Ja tam wszystkim nam życzę aby to była naprawdę zjawiskowa giera.

25.06.2026 08:20
14
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Sebcza_k
44
Konsul

Zrozumcie jedną rzecz- ja np teraz mam kasę luźną to biorę pre order i mam już kupione, za jakis czas mogę to wydać i bym musiał brać z normalnego budżetu ... a poza tym ja i tak to kupię od razu i tyle, nie oszukuję się co do tego. Z dodatkiem Lord of Hatred było to samo u mnie

25.06.2026 08:24
14.1
2
odpowiedz
Shagwest
67
Centurion

Sebcza_k Nie musisz się z niczego tłumaczyć ludziom za bardzo zainteresowanym tym, co robisz ze swoimi pieniędzmi :)

25.06.2026 08:29
14.2
7
odpowiedz
NekoRei
4
Pretorianin

Sebcza_k Ale nie wiesz co kupujesz. Przecież widziałeś parę cutsceneknz gry. A co jak gra ci się nie spodoba? Mógłbyś poczekać na recenzje lub gdy zobaczysz grę. Zresztą ty wiesz, że preordery są dostępne do samej premiery? Możesz też zrobić jak pokażą gameplay. Po prostu przyznaj się ze masz fomo i tyle. Po co sobie wymyślać jakieś wymówki i się tłumaczyć. Masz hype odjęło ci rozum i musisz mieć już kupione bo nie możesz zasnąć bez tego i tyle. Każdy tak czasem ma z różnymi rzeczami.

25.06.2026 11:03
14.3
odpowiedz
Probitas
14
Centurion

Sebcza_k Jesteś idealnym przykładem jak łatwo marketing manipuluje ludzi

25.06.2026 08:25
Wronski
15
odpowiedz
Wronski
40
Senator

Przypomnialo mi sie jak GTA V wyszlo na PS4/XONE, to bylo zatrzesienie edycji na PS3/X360, juz nikt nie chcial tego skupowac bo pulki zaginaly sie od egemplarzy. Mozna bylo sie rzucac tymi pudelkami bo byly niewiele warte, gdzieniegdzie szlo sprzedac je jeszcze po 5zl. Troche sie nie dziwie ze poszli w te strone.

25.06.2026 08:26
16
12
odpowiedz
3 odpowiedzi
NekoRei
4
Pretorianin

A gdzie jakiś gameplay??? Ludzie serio robią preorder na grę której nawet jeszcze nie widzieli na oczy? XD dostaliśmy obrazki które nawet nie są z gameplayu i kilka cutscenek z gry i tyle. Nic nie wiadomo. Preordery ruszają a gry nadal nie widzieliśmy w akcji XD jeszcze się okaże, że to gta wcale nie jest takie super.

25.06.2026 09:38
16.1
odpowiedz
chytry-gamer patrykktk
0
Junior

NekoRei Ładne opakowanie a gameplay będzie wyglądało jak gta II 😅🤭🤣🤣🤣

25.06.2026 10:19
16.2
odpowiedz
Gholume
101
Generał

NekoRei Rockstar ma taką właśnie reputację, że ludzie się rzucają. Zresztą, z Cyberpunkiem było tak samo.

25.06.2026 10:37
Kwiliniosz
16.3
1
odpowiedz
Kwiliniosz
84
Generał

NekoRei To się nazywa "owczy pęd".

25.06.2026 08:48
Rumcykcyk
17
odpowiedz
Rumcykcyk
137
Ojciec Zarazy

Wystarczy, że zrobili z policją to samo co w GTA V i będzie słabo. Ten sam problem dotyczy RDR2 i wszyscy wyskakują z tyłka na nas, a nie daj boże jedź w okolice New Austin to zabija cie niewidzialny snajper. Żeby się tak napalać albo żeby specjalnie kupować konsole to szaleństwo.

25.06.2026 09:10
18
2
odpowiedz
Ummon
70
Pretorianin

Kupujcie koniecznie bo braknie kodzików na wersję cyfrową! Tylko wysłanie pieniędzy już teraz pozwoli osiągnąć dokładnie to samo co kupienie na premierę!

25.06.2026 09:19
PaladynHagen
19
odpowiedz
PaladynHagen
1
Legionista

Frajerzy

25.06.2026 09:48
Metaverse
20
2
odpowiedz
Metaverse
87
Senator

W PS store jest za 349zl nie bede doplacal 50zl za bezwartosciowy kawalek plastiku ktorego do butelkomatu nawet nie wrzuce.

25.06.2026 11:18
Krypta76
21
odpowiedz
Krypta76
68
Generał

500 zł haha

25.06.2026 11:42
2msh
22
1
odpowiedz
2msh
7
Legionista

Ludzi z fomo jest w sieci już tak dużo, że niedługo zjawisko to będzie opisywane jako nowe psychiczne zaburzenie, występujące na równi z epidemią depresji. I jeszcze jeden z drugim próbuje to uzasadniać, że nie nie, i tak bym kupił xD ludzie, jesteście chorzy. Jeszcze, żeby to dotyczyło jakichś fizycznych edycji, których ilość jest ściśle ograniczona, to wtedy byłoby to zrozumiałe. Sam na taką "polowałem", ale w obecnej sytuacji kompletnie traci to sens. Argumentowanie, że "i tak bym kupił", albo "to moja sprawa na co wydaje pieniądze", jest jak tłumaczenie alkoholika, "jakbym chciał to bym przestał", albo "pije za swoje". Kompletnie nie dociera. I abstrahując od osobistych powodów to przecież przez właśnie taki bezmyślny owczy pęd, dziś mamy totalnie zniszczony rynek fizycznych wydań. Na PC już od dawna nie istnieje, ale jak widać korporacje mają podobne plany - najpewniej skorelowane z kolejną generacją konsol, które będą pozbawione napędów - również co do konsolowego rynku i wygląda na to, że wybór jaki padł akurat na najgłośniejszą premierę od dekady na którą wszyscy patrzą, nie jest przypadkowy. To ma być jasny sygnał dla graczy i reszty wydawców. I pamiętajcie, dawniej "rewolucję" przejścia z płyt na cyfrową dystrybucję na Steama, argumentowano chęcią zredukowania kosztów produkcji oraz dystrybucji, co miało z korzyścią przełożyć się na tańsze dla graczy gry, oraz oczywiście no bo jakby inaczej, naszą wygodą xD. Temat rzeka i wałkowany pewnie w setkach miejscach, tysiące razy.

25.06.2026 12:46
23
odpowiedz
1 odpowiedź
GeMbA_007
26
Legionista

Jako fan pudełek wkurzyłem się gdy dowiedziałem się, że nie będzie płyty. Ale jako fan GTA prawdę mówiąc co to mi zmieniło? Raz, że na półce będę miał jedno pudełko mniej. Dwa, że po prostu nie kupię pustego pudła tylko zapłacę mniej (żeby nie było nie twierdzę, że mało) za grę w sklepie cyfrowym na kilka dni przed premierą jakoś jak uruchomią preload.

25.06.2026 12:54
23.1
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
2
Pretorianin

Płyty będą w grudniu.

25.06.2026 13:00
Hoora
24
odpowiedz
1 odpowiedź
Hoora
154
Trust but verify

Ja wiem, że się polskie społeczeństwo się bogaci, ale 349 zł w najtańszej opcji? I ludzie to kupią? Niezły cyrk.

25.06.2026 13:12
Racja
24.1
odpowiedz
Racja
14
Generał

Hoora A serio to jakoś specjalnie wiele za grę na którą czeka się od dekady? Nawet jeśli ktoś jest biedny to do listopada uzbiera.

25.06.2026 14:31
PanDaneX
25
odpowiedz
PanDaneX
21
Konsul

nie miałem parcia na piątkę i na szóstkę też nie mam. Może kiedyś zagram jak cena spadnie o ponad połowę

25.06.2026 15:44
26
odpowiedz
Ash42
20
Legionista

Don't fucking pre-order!

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl