To jest ciekawy temat, wydaję się, że płatne mody to świetny pomysł na rozwój społeczności, która jest gratyfikowana za swoją pracę. Przecież w świecie symulatorów to norma, z drugiej strony darmowy ogromny mod to popis być pro społecznym.
Płatne mody TYLKO i wyłącznie, jeśli twórca głównej gry na to pozwoli inaczej to zwykła kradzież. Masa twórców modów udostępnia je za darmo, jednocześnie zarabia na dobrowolnych wpłatach, to powinien być standard.
Mi się podoba sposób w jaki udostępniana jest mapa Promods do Euro trucka. Można za darmo pobrać ją w kilku paczkach z ograniczeniem prędkości lub za 5 zł w jednej paczce no limit