Komentarze do wiadomości: Nikt nie chce PS6? Gracze wątpią, żeby nowa generacja przyniosła wielkie zmiany

Forum Technologiczne
Dodaj komentarz
07.05.2026 11:34
1
1
odpowiedz
Darek1785
9
Generał

Sony i tak musi to wypuścić tak samo jak Microsoft, a to co obecnie robi Microsoft to nic innego jak pogoń i odpowiedź na Steam Machine jakby ktoś tego nie zauważył.
Jeżeli szybko tego nie wypuszczą to Steam Machine będzie mógł zająć dużą część rynku.

post wyedytowany przez Darek1785 2026-05-07 11:36:05
07.05.2026 11:37
Crod4312
1.1
odpowiedz
Crod4312
176
Legend

Jeżeli szybko tego nie wypuszczą to Steam Machine będzie mógł zająć dużą część rynku.

xDDDD
Ze swoimi dostawami 250k to na pewno zjedzą rynek. Jak SM sprzeda 5mln to będzie gigantyczny sukces.

07.05.2026 11:56
1.2
odpowiedz
Darek1785
9
Generał

Z dostępnością i dostawami to ich jedyny i główny problem natomiast ze sprzedażą nie powinni mieć problemu ale tylko i wyłącznie jeżeli Half-Life będzie na start inaczej tego nie sprzedadzą.

07.05.2026 12:27
Ergo
1.3
1
odpowiedz
Ergo
105
Senator

Darek1785 

MS walczy ze steam machine? Gdzie? Kiedy? Jak? Nie wiem czy wiesz, ale MS sprzedaje co generację o 50% mniej Xboxow co Sony playstation, więc jest to jakieś 50-60 milionów.
Ja rozumiem, że Xbox ma pewne problemy, ale to nie działa tak, że z dnia na dzień na rynek wchodzi nowy produkt, a ludzie się na niego rzucają olewając marke do której byli przyzwyczajeni od lat....
Tak naprawdę to ten steam machine to jedna wielka niewiadoma.

07.05.2026 12:46
1.4
odpowiedz
Darek1785
9
Generał

MS walczy ze steam machine? Gdzie? Kiedy? Jak?

No teraz od czasu zapowiedzi Project Helix, Microsft ma gdzieś Sony i walczy o to aby gracze pozostali przy Windowsie, a nie przerzucili się na SteamOS.

07.05.2026 14:30
1.5
1
odpowiedz
Kamook
139
Generał

Darek1785 Co SM? ten słaby laptop z mocną poniżej ps5? bez gier online? Że co?

07.05.2026 14:29
2
1
odpowiedz
Kamook
139
Generał

Jeżeli ps6 będzie tylko znowy zamkniętym drogim sprzętem z drogimi grami, to nie ma sensu w porównaniu z tym co planuje xbox.

07.05.2026 14:30
Iselor
3
odpowiedz
Iselor
49
Senator

Różnice to były jak człowiek miał Pegasusa a potem się przesiadł na PSX albo nawet jak była przesiadka z PSX na PS 2 a teraz...

07.05.2026 17:33
4
2
odpowiedz
Adeteth_NPC
0
Centurion

Jak dla mnie konsole straciły sens już dawno gdy tylko wkładaliśmy płytę i grę odpalano bez patchy etc

07.05.2026 17:51
DarthMadara
5
1
odpowiedz
1 odpowiedź
DarthMadara
4
Pretorianin

To niech grają w mydło :) Wspaniale wygląda zwłaszcza powyżej 55 cali :)

08.05.2026 17:05
brezniew666
5.1
odpowiedz
brezniew666
1
Legionista

DarthMadara hahaha

07.05.2026 19:01
6
odpowiedz
rybka5
27
Centurion

Zaraz nikt nie czeka. Ja już nie mogę się doczekać kolejnego remastera the last of us w cenie 400zł.

Forum Forum Technologiczne
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl