Via Tenor
Gry zrobiły się za drogie, firmy za pazerne i na szczęście gracze bardziej wymagający. Gra nie może kosztować 200-300 baniek w dolarach i oferować strzelanie na zamkniętych mapach, czas na reset.
zamierzacie coś zrobić w końcu z bugiem, który uniemożliwia scrollowanie bo ciągle przewija na wysokość gónianego filmiku/reklamy na środku strony?