Komentarze do wiadomości: Niespodzianka na State of Play: trwają prace nad Until Dawn 2, kontynuacją wysoko ocenianej przygody dla miłośników horroru

Forum Gry Przygodowe
Dodaj komentarz
03.06.2026 00:07
Drzesaru
1
1
odpowiedz
Drzesaru
84
Konsul

Oglądając myślałem, że to jakaś podróba Until Dawn, bo nie pamiętam o informacjach, że robią kontynuację. Zobaczyłem tytuł i zamknąłem mordę.

03.06.2026 00:28
Crazy_Bambino
2
odpowiedz
4 odpowiedzi
Crazy_Bambino
51
Pretorianin

Fajnie że wychodzi nowy Until Dawn ale czemu to wygląda tak biednie? Aż sobie obejrzałem kawałek gameplayu z remaku jedynki i dwójka graficznie to jakaś kpina w porównaniu z nim. O co tu qrwa chodzi?

03.06.2026 01:03
NightBosman
2.1
1
odpowiedz
NightBosman
93
Konsul

Crazy_Bambino Tej tezy nie da się obiektywnie wybronić w żaden sposób. Brzmi to jak kreowanie alternatywnej rzeczywistości.

03.06.2026 01:59
BFHDVBfd
2.2
odpowiedz
BFHDVBfd
179
Requiescat in Pace

Crazy_Bambino Bo o wiele łatwiej sprawić aby grafika wyglądała ładniej w ciemnych, mrocznych lokacjach, odpowiednim oświetleniem. W oświetleniu dziennym szczególnie na otwartej przestrzeni ciężej jest ukryć słabsze tekstury.

03.06.2026 08:10
Wronski
2.3
1
odpowiedz
Wronski
39
Senator

Crazy_Bambino Bo kierunek artystyczny ssie

03.06.2026 13:24
Crazy_Bambino
2.4
odpowiedz
Crazy_Bambino
51
Pretorianin

NightBosman To porównaj sobie obie gry graficznie i wtedy zacznij gadać o alternatywnej rzeczywistości. Nowe until dawn wpada do doliny niesamowitości, gdzie poprzednia część potrafiła tego uniknąć.

03.06.2026 02:01
Racja
3
1
odpowiedz
5 odpowiedzi
Racja
13
Generał

Until Dawn gierka 4/10. Tego nawet nie ruszam.

03.06.2026 06:51
3.1
1
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

Aż musiałeś o tym napisać.

03.06.2026 10:56
Racja
3.2
odpowiedz
Racja
13
Generał

nazgul-r4jdowi3c Od tego jest forum właśnie

03.06.2026 10:57
3.3
2
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

Statystycznie nikogo nie obchodzi co ma do powiedzenia random z gola.

03.06.2026 13:15
Racja
3.4
1
odpowiedz
Racja
13
Generał

nazgul-r4jdowi3c Czyli jesteś nikim?

04.06.2026 17:00
TwojaStaraWTeamie
3.5
odpowiedz
TwojaStaraWTeamie
2
Chorąży

Racja tak jak ty

03.06.2026 04:38
4
odpowiedz
5 odpowiedzi
deskajnonka
0
Junior

Ale co to ma wspólnego z jedynką bo nie ogarniam?

03.06.2026 08:18
4.1
odpowiedz
Probitas
13
Chorąży

deskajnonka A musi mieć coś wspólnego?

03.06.2026 13:25
zielele
4.2
1
odpowiedz
zielele
167
Legend

deskajnonka

bohaterowie będą musieli przeżyć do świtu.

nie ma za co.

04.06.2026 17:01
TwojaStaraWTeamie
4.3
odpowiedz
TwojaStaraWTeamie
2
Chorąży

zielele albo wszyscy zginać. nmzc

04.06.2026 17:07
zielele
4.4
odpowiedz
zielele
167
Legend

TwojaStaraWTeamie

też prawda.

05.06.2026 03:26
TwojaStaraWTeamie
4.5
odpowiedz
TwojaStaraWTeamie
2
Chorąży

zielele 👍

03.06.2026 07:09
baltazar1908
5
odpowiedz
baltazar1908
47
Generał

Jedynka rewelką nie była, niestety.

05.06.2026 06:38
Szlugi12
6
odpowiedz
Szlugi12
132
BABYMETAL

A mi się pierwsza część podobała bardzo :D jak The Quarry, ale ja koneserem horrorów nie jestem, tylko tak z ciekawości zagrane, więc pewnie nie miałem dużych wymagań, ale ta dwójka to rzeczywiście trochę sztampowo, nazwaliby to inaczej i mogłaby być to w ogóle inna gra.

05.06.2026 09:40
Bukary
7
odpowiedz
Bukary
247
Legend

Niestety, źle to wygląda. A jedynka była całkiem przyjemnym i dobrze wyglądającym slasherem. Fatalny trailer. Pod każdym względem. Postacie antypatyczne, a modele wyglądają znacznie, znacznie gorzej niż w pierwszej części. Coś niedobrego stało się ze stylem artystycznym i grafiką. Dziwne.

Forum Forum Gry Przygodowe
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl