To nie czytaj i nie komentuj. Proste. Ja nie wiem z czym Wy macie problem? mnie jak coś nie interesuje, to omijam temat, albo wrzucam do ignorowanych.
Ale się udzielasz niepotrzebnie. Nie rozumiem, bo żadnych innych twoich postów pod artykułem nie ma, więc tylko żeby się odhaczyć
Jesteś jedynym tutaj do tej pory na tym portalu który coś takiego zrobił w ogóle czy to mała litera czy duża, to ci się chwali ale wszystko ma swoje granice.
Społeczność GTA to jest jakaś 10 gęstość i iceberg wielkość Mount Everest.
Najlepiej niech zrobią łapankę na nich, wypałują, a jak trzeba to niech otworzą obozy wytrzeźwienia, może mózgi nie będą już tak zlasowane.
hehehe ;D
ale z tym 191 dniem to byłem pierwszy dzisiaj :D
Panowie, te komentarze o odliczaniu to żarty były...