Komentarze do wiadomości: Na 191 dni przed premierą GTA 6 Rockstar wypuścił posta o Red Dead Redemption 2, który bije rekordy popularności, jednocześnie bawiąc i irytując fanów

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
12.05.2026 22:19
marcinbvb
😂
1
14
odpowiedz
marcinbvb
167
Generał

No bo już się martwiliśmy

12.05.2026 22:19
marcinbvb
😂
1
14
odpowiedz
marcinbvb
167
Generał

No bo już się martwiliśmy

12.05.2026 22:31
1.1
4
odpowiedz
Hellhound
24
Centurion

marcinbvb Mamy to!

12.05.2026 23:19
ObiŁan
1.2
odpowiedz
ObiŁan
9
Chorąży

Cholera zaspałem jutro pierwszy komentarz będzie mój :p

12.05.2026 22:27
baltazar1908
2
2
odpowiedz
11 odpowiedzi
baltazar1908
46
Generał

Mnie irytuje prawie co dzień kolejny artkuł l tej grze.

12.05.2026 22:30
DexteR_66
2.1
10
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

To nie czytaj i nie komentuj. Proste. Ja nie wiem z czym Wy macie problem? mnie jak coś nie interesuje, to omijam temat, albo wrzucam do ignorowanych.

post wyedytowany przez DexteR_66 2026-05-12 22:41:02
12.05.2026 23:00
2.2
1
odpowiedz
NekoRei
4
Pretorianin

baltazar1908 a ja cały dzień czekam na to :)

13.05.2026 16:44
baltazar1908
2.3
1
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

DexteR_66 
Ale się udzielasz niepotrzebnie. Nie rozumiem, bo żadnych innych twoich postów pod artykułem nie ma, więc tylko żeby się odhaczyć

13.05.2026 16:45
baltazar1908
2.4
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

NekoRei 
To jeszcze 190 dni przed tobą do premiery czyli ze 60-80 postów luzem wypocisz.

13.05.2026 17:22
baltazar1908
😁
2.5
1
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

DexteR_66 Ponadto to że napisałeś jakieś 2 tyg. temu nazwę mojego klubu z dużej litery to nie znaczy że dostaniesz taryfę ulgową, panie kolego.
 Jesteś jedynym tutaj do tej pory na tym portalu który coś takiego zrobił w ogóle czy to mała litera czy duża, to ci się chwali ale wszystko ma swoje granice.

13.05.2026 18:16
DexteR_66
😂
2.6
1
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

baltazar1908

Nie wierzę, że Ty to wszystko na trzeźwo piszesz.

13.05.2026 18:27
sonn
2.7
odpowiedz
sonn
96
Lubię gry!

DexteR_66 baltazar1908 chciałbym wam tylko przypomnieć chłopaki tak przy okazji premiery GTA VI nadchodzącej, że zbliża się także premiera naszego nowego polskiego krapiszcza "Coś tam of Dawnwalker". Czekacie?

13.05.2026 18:29
DexteR_66
2.8
1
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

sonn

Oczywiście. Kolekcjonerka już zamówiona i czeka na wysłanie we wrześniu z Media Markt.

13.05.2026 18:32
sonn
2.9
odpowiedz
sonn
96
Lubię gry!

DexteR_66 to dasz znać jak Ci się podoba.

13.05.2026 20:56
baltazar1908
2.10
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

DexteR_66 Co nazw klubów  totalnie trzeźwo resztę traktuj jak chcesz.

13.05.2026 20:57
baltazar1908
2.11
odpowiedz
baltazar1908
46
Generał

sonn Przed The Blood of the Dawnwalker jest jeszcze Assassins creed Black Flag resynced (kupiłem) i 007 First Light.

12.05.2026 22:28
GraczR
3
odpowiedz
GraczR
42
Centurion

Na 50% będzie 14 a na 100% będzie 26.

12.05.2026 22:38
Racja
4
odpowiedz
Racja
14
Generał

Hehe

12.05.2026 22:40
5
1
odpowiedz
LokalnyRzezimieszek
18
Generał

Społeczność GTA to jest jakaś 10 gęstość i iceberg wielkość Mount Everest. 
Najlepiej niech zrobią łapankę na nich, wypałują, a jak trzeba to niech otworzą obozy wytrzeźwienia, może mózgi nie będą już tak zlasowane.

12.05.2026 22:49
sonn
6
odpowiedz
sonn
96
Lubię gry!

Liczyłem, że opublikujecie o 21:37, ale cóż może jutro się uda.

12.05.2026 22:49
Skrzypas
7
2
odpowiedz
Skrzypas
138
Pretorianin

hehehe ;D

ale z tym 191 dniem to byłem pierwszy dzisiaj :D

post wyedytowany przez Skrzypas 2026-05-12 22:49:52
12.05.2026 23:06
Nirgar
🥳
8
2
odpowiedz
Nirgar
66
Pretorianin

ku uciesze gawiedzi... jest i on... 191 dzień

12.05.2026 23:37
tynwar
9
1
odpowiedz
1 odpowiedź
tynwar
103
Legend

no cóż, to jeszcze 190 artykułów o gta ;)

13.05.2026 07:29
Racja
9.1
1
odpowiedz
Racja
14
Generał

Raczej 1900

12.05.2026 23:42
jiker
10
1
odpowiedz
jiker
170
Gladiator

GRYOnline.plNewsroom

Via Tenor

No i jest :)

13.05.2026 08:47
11
1
odpowiedz
1 odpowiedź
k4myk_71
1
Legionista

rockstar znowu odpalił jakościowy trolling xD

13.05.2026 09:20
Racja
11.1
2
odpowiedz
Racja
14
Generał

Po prostu ludzie sobie sami wmawiają jakieś teorie. Info pójdzie jak nikt nie będzie na nie czekał.

13.05.2026 13:15
ShadowHawk
12
3
odpowiedz
ShadowHawk
16
Centurion

Panowie, te komentarze o odliczaniu to żarty były...

post wyedytowany przez ShadowHawk 2026-05-13 13:16:58
14.05.2026 11:55
13
odpowiedz
1 odpowiedź
Ekl3rka-Pancerka
1
Junior

Doczekać się nie mogę aż wyjdzie GTA VI

15.05.2026 01:28
13.1
odpowiedz
Nourgarek
1
Junior

Ekl3rka-Pancerka rozumiem cie bro

17.05.2026 09:37
14
odpowiedz
Fanczesko22
1
Junior

Walić GTA VI 
 czemu jest tak malo nowosci w RDO

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl