Co istotne dla nas, zespół pracuje też nad różnymi wersjami językowymi, w tym polską i tu także są otwarci na wsparcie.
Co istotne dla nas, zespół pracuje też nad różnymi wersjami językowymi, w tym polską i tu także są otwarci na wsparcie.
o, czyli jednak system walki i rozwoju będzie bardziej z morrowinda? Super, bo myślałem, że będzie to bardzo zbliżone do skyrimu, ale jednak nie ma tragedii.
Tia, w 90% zrobione.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ninety%E2%80%93ninety_rule
The first 90 percent of the code accounts for the first 90 percent of the development time. The remaining 10 percent of the code accounts for the other 90 percent of the development time.
W skrocie: aby skonczyc potrzebuja pewnie jeszcze z polowe tego czasu co juz wladowali, czyli przynajmniej kolejne 7 lat. Chociaz aby byc pewnym powinni dostac kolejne 14 lat czasu. Nie spodziewajcie sie Skywinda w tej dekadzie, moooooze pod koniec nastepnej.
Przeciez o tym mowie. Zrobili 90% contentu to teraz na pozostale 10% potrzebuja drugie tyle czasu.
więc szybciej niż za rok nie wyjdzie
A gdzie ja cos takiego napisalem?
A zaraz wyjdzie TES6 i zaczną portować na nową wersję silnika :P.
Niby spoko, ale na rynku są już kolejne gry na tym silniku w nowszej wersji, więc są trochę w tyle ;)

Polecam Vault 13 New Horizons moda do Fallout 4, który odtwarza historię Fallout 1.
Mod wyszedł 4-5-2026 roku.
Na zdjeciu poniżej osada Shady Sands która za około 30 lat stanie się stolicą NCR.
Super, trzymam kciuki aby w końcu się udało. Kiedyś na silniku obliviona robili, ale tak długo czekałem, że aż o tym zapomniałem.
Nie chcę być okrutny, bo to mod robiony przez pasjonatów za free w wolnym czasie, ale robienie Morrowinda na silniku gry z 2011 która już w momencie wyjścia wyglądała mizernie jak na gry z tamtego czasu ( modele ze Skyrima vs Wiedźmina 2, to nawet nie ma o czym gadać), do tego przez 15 (!) lat.. dla kogo to w ogóle ma być, jak już wyjdzie, za kolejnych 10 lat? To już lepiej poczekać 4 lata i AI przy obecnym tempie rozwoju wygeneruje Morrowinda w 5 minut w jakości fotorealistycznej do małych poprawek ręcznych ewentualnie...
o już lepiej poczekać 4 lata i AI przy obecnym tempie rozwoju wygeneruje Morrowinda w 5 minut w jakości fotorealistycznej do małych poprawek ręcznych ewentualnie...
Ta na pewno buahahaha ale żeś wymyślił xD
Zdradzę ci jeszcze, że obecnie wszystkie zespoły deweloperskie korzystają już z narzędzi AI
No korzysta się, ale to działa zupełnie inaczej niż sobie wyobrażasz.
To już lepiej poczekać 4 lata i AI przy obecnym tempie rozwoju wygeneruje Morrowinda w 5 minut w jakości fotorealistycznej do małych poprawek ręcznych ewentualnie
A po wybudowaniu modelu T i związanego z tym boomu w rozwoju motoryzacji po 10 latach mieliśmy już latające, autonomiczne samochody.
Generowanie kodu z pomocą AI i jego dostosowywanie pozwala zaoszczędzić w najlepszym wypadku do 20% czasu pracy względem klasycznego podejścia. I to jest już w zasadzie sufit, nikt nie ma pomysłu jak to poprawić. Dzisiaj rozwój AI skupia się na ograniczeniu kosztów tak by całego biznesu nie trzeba było masowoć dodawać by ktokolwiek z tego korzystał (obecne abonamenty pokrywają 25% samych kosztów energii jaką zużywają, a to nie jedyny koszt).
To nie jest problem silnika, prędzej obranego stylu graficznego. Wbrew pozorom, wersja Creation Engine na której powstawał Skyrim jest bardzo plastyczny w obrębie swoich granic i szczerze nie spodziewam się, by między TES 6 a 5 był tak duży przeskok jak między 5 i 4.
Obczaj sobie możliwości obecnych buildów Community Shaders, BFCO czy obecnie tworzony Character Remake Project. Wiadomo, że Skywind w dniu premiery będzie nieco bardziej zbliżony do podstawowego Skyrim niż do tych modów, ale część z nich będzie działać z nim natywnie, część zostanie przeportowana a inne będą potrzebowały tylko patcha zgodności.
Gdyby bethesda wydała porządny remake morrowinda, i byłby on dobry to odzyskałaby moje zaufanie, niestety już tam nikt nie został utalentowany i wydają, nudne, zbugowane, i mało interesujące gry -.-
Wie ktoś może czy jest jakiś fajny texturpack do morrowinda?
Te wszystkie modyfikacji przypominają mi DN Forever, który co chwile zmieniał silnik aby być nowoczesny. Wiele takich projektów już dawno by miały swoje premiery gdyby też nie przechodzenie na nowsze wersje.