Komentarze do wiadomości: Marvel's Wolverine na długim gameplayu prosto ze State of Play. Fani gier Insomniac Games mają na co czekać

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
02.06.2026 23:50
TRX
7
11
odpowiedz
3 odpowiedzi
TRX
220
Generał

Cienkie jak tyłek węża. Kompletnie nie rozumiem jarających się tą grą. Zwykła korytarzówka tpp, samograjka z taką sobie warstwą wideo.

03.06.2026 08:23
17
5
odpowiedz
2 odpowiedzi
SSSHHHOCKWAVE
5
Junior

Nie da się czytać tych komentarzy pod postami GOL. Przecież to jest wysyp poirytowanych smutasów którym przeszkadza w życiu praktycznie wszystko. Idźcie sobie na Wykop czy coś, bo smutno się czyta to narzekanie.

ADMIN: Bez bluzgów, proszę.

post wyedytowany przez Admina 2026-06-03 10:56:04
02.06.2026 23:13
1
odpowiedz
TheFrediPL
118
Generał

Pewnie będzie spiderman z wolverinem, może bym się jarał gdybym lubił super bohaterów xd.

02.06.2026 23:16
2
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Darek1785
8
Generał

Nie widzę tutaj kompletnie nic co by nie pozwoliło tej gierki wydać na PS4.
Ale sam gameplay to niezły odmóżdżacz mnie by to zanudziło po 10 minutach.

post wyedytowany przez Darek1785 2026-06-02 23:17:33
03.06.2026 17:32
2.1
odpowiedz
nazgul-r4jdowi3c
1
Centurion

Sądząc po twojej historii postów to w nic nie grasz, hipokryto.

02.06.2026 23:23
3
2
odpowiedz
4 odpowiedzi
EG2009_120754240
35
Generał

Movement jest strasznie sztuczny, ogólnie jakieś takie meh. To był jeden z tych tytułów które chciałem zobaczyć na PC i szkoda mi było, jak Sony olało tą platformę, ale teraz mi przeszło.

02.06.2026 23:27
Link
3.1
odpowiedz
Link
36
Senator

EG2009_120754240 To poczekaj, aż cena konsola PS5 spadnie jeszcze bardziej i kup używany, a problem rozwiązany. Ja tak samo postąpiłem z PS3 i PS4 Slim i nie żałowałem decyzję.

Życzę Ci szczęścia.

02.06.2026 23:39
tynwar
3.2
1
odpowiedz
tynwar
102
Legend

EG2009_120754240 ta to prawda, podczas walki to strasznie rzuca się w oczy.

03.06.2026 00:22
3.3
2
odpowiedz
EG2009_120754240
35
Generał

Link Taaa, już lecę kupować używkę za 2 tysiące minimum + TV za kilka tysięcy dla jednej, góra dwóch gier. Zostanę przy PC, dzięki. Poza tym PS ostatnio tylko drożeje, zamiast tanieć.

03.06.2026 12:00
Link
3.4
odpowiedz
Link
36
Senator

EG2009_120754240 A co jeśli będą więcej gry exclusive? Sony teraz się skupia na gry exclusive, bo zmienił zdanie. Czas pokaże, co przyniesie przyszłość.

Poza tym, PS4 Slim kupiłem za tylko tysiące. Więc tylko cierpliwość. Potem później dowiesz się, czy Wolverine i inne gry exclusive są warte czekanie dzięki opinie graczy i do tego załatane i wzbogacone o DLC. Lepiej późno niż wcale.

Do tego czasu masz mnóstwo gry na STEAM do wyboru. Po prostu zmienisz gry w kolejność do ukończenia i tyle.

Pozdrawiam.

02.06.2026 23:38
tynwar
4
odpowiedz
tynwar
102
Legend

o, oo super zapowiada się. Jednak przeszkadza mi dziwnie zrealizowana animacja walki, jakby momentami rwana jak w koszmarnym klatkażu na poziomie 15 fpsów. Wolałbym gładsze i płynne animacje, takie rwane animacje wybijają z immersji. Mimo wszystko chętnie wypróbuję, byłoby milej gdyby nie szli w takie dziwne animacje.

02.06.2026 23:38
5
odpowiedz
toyminator
100
Senator

Spoko. Fajna sieczka. Ale to tyle. To nie wygląda na grę, dla której chcę kupić konsolę, tylko żeby w to zagrać. Widziałem to już w God of war starym, nowym. W starszym Wovlerine. Tutaj jest krwiście, jest przyjemnie, ale to tyle.

02.06.2026 23:42
Shadoukira
6
odpowiedz
Shadoukira
119
Chill Slayer

Jak dla mnie nawet spoko to wygląda. Walka jest dynamiczna i brutalna, grafika jest spoko, animacje w większości też są ok. Szczerze wygląda na to, że będzie to dobra gra tak samo jak Spider-man. Jednak nie zmienia to faktu, że jeśli gra nie wyjdzie na PC, to po prostu w nią nie zagram, bo nie mam zamiaru kupować konsoli.

Ogólnie? Jak dla mnie 8/10 po tym pokazie. Ale jedno ważne pytanie... gdzie jest Deadpool?! :D

02.06.2026 23:50
TRX
7
11
odpowiedz
3 odpowiedzi
TRX
220
Generał

Cienkie jak tyłek węża. Kompletnie nie rozumiem jarających się tą grą. Zwykła korytarzówka tpp, samograjka z taką sobie warstwą wideo.

03.06.2026 00:46
cycu2003
7.1
odpowiedz
cycu2003
261
Legend

TRX zgadzam się. Szkoda, że poszli w tą stronę zamiast kolejnego pająka.

03.06.2026 08:10
7.3
odpowiedz
Probitas
13
Chorąży

TRX Plus te hektolitry krwi wyglądają komicznie, jak w filmie Tarantino.

03.06.2026 08:22
7.4
5
odpowiedz
SSSHHHOCKWAVE
5
Junior

TRX Ale Ty musisz mieć smutne życie. Jak się wejdzie na Twój profil to przeważa tona narzekania. Weź może zmień branżę zainteresowań, bo twórcy gier niestety nie dorównują Twoim oczekiwaniom.

02.06.2026 23:50
Chomik_W_Zbroi
8
2
odpowiedz
Chomik_W_Zbroi
1
Chorąży

Rynek zbytu się im mocno skurczył to cieli koszty.

02.06.2026 23:51
SuperCwiras
9
odpowiedz
SuperCwiras
8
Legionista
Image

Coś czuję że zasada działania gry będzie jak w Spidermanie tyle że to Rosomak. Fajnie że jest brutalnie i krwisto. No i w końcu będzie po co odpalać PS5 xD

03.06.2026 00:25
Nerka
10
odpowiedz
1 odpowiedź
Nerka
169
Generał

Wygląda dobrze,mam nadzieję że będzie tak dobre jak stare Wolverine:Origins😁

03.06.2026 07:08
Lothers
10.1
odpowiedz
Lothers
214
Senator

Nerka Świetna gierka, ale kto pamięta Wolverine's Revenge?

03.06.2026 00:32
Crazy_Bambino
11
3
odpowiedz
3 odpowiedzi
Crazy_Bambino
51
Pretorianin

Może oglądałem nieuważnie ale chyba ani jedna kończyna nie została odcięta podczas tego dema, nie wspominając o jakiejkolwiek dekapitacji, słabo jak na gościa z 30 centymetrowymi szponami z niezniszczalnego stopu.

03.06.2026 09:41
11.1
odpowiedz
Ummon
69
Pretorianin

Crazy_Bambino W sensie że narzekasz że jest zbyt mało brutalnie?

post wyedytowany przez Ummon 2026-06-03 09:42:03
03.06.2026 09:48
zielele
11.2
odpowiedz
zielele
167
Legend

Crazy_Bambino

są odcięte rączki (w gameplayu) i nóżki (w cutscence), ale wszystko dzieję się tak szybko, że można przegapić.

03.06.2026 12:58
Crazy_Bambino
11.3
odpowiedz
Crazy_Bambino
51
Pretorianin

Ummon Tak, ostatnio przeszedłem prototype, tam jednym machnięciem szponami nie tylko rozczłokujesz przeciwnika ale nawet rozpłatasz go na dwoje w różnych konfiguracjach, tego oczekiwałem.

03.06.2026 00:45
claudespeed18
12
2
odpowiedz
claudespeed18
226
Call me Snake

Jego strój też się regeneruje z obrażeń, tzn z masy dziur i podarć? 😲

03.06.2026 01:13
Spocony Pampers
13
odpowiedz
Spocony Pampers
0
Legionista

poczekam ale jak będize za 69,99 w playstation hits

03.06.2026 01:16
RoyPremium
14
odpowiedz
RoyPremium
32
Konsul

Fajny ten gameplay... taki pełen cutscenek.... Mam nadzieję, że w samej grze będzie nieco więcej interaktywności.

03.06.2026 06:52
15
odpowiedz
2 odpowiedzi
normans
1
Junior

Logan jaki karzeł

03.06.2026 07:43
-=Esiu=-
15.1
2
odpowiedz
-=Esiu=-
223
Everybody lies

normans

No przecież w komiksach mial 160cm wzrostu…

Może by sie tak czegoś dowiedzieć na własną rękę zamiast walić głupoty z czterech liter?

04.06.2026 02:57
15.2
odpowiedz
MH-Kage
26
Pretorianin

normans Od tego ma swój przydomek. Rosomaki są z tego znane, że są małymi wariatami, które potrafią zaatakować zwierza większego od siebie.

03.06.2026 07:01
baltazar1908
16
odpowiedz
baltazar1908
47
Generał

Logan jest owszem ale tylko na ps nie pc.

03.06.2026 08:23
17
5
odpowiedz
2 odpowiedzi
SSSHHHOCKWAVE
5
Junior

Nie da się czytać tych komentarzy pod postami GOL. Przecież to jest wysyp poirytowanych smutasów którym przeszkadza w życiu praktycznie wszystko. Idźcie sobie na Wykop czy coś, bo smutno się czyta to narzekanie.

ADMIN: Bez bluzgów, proszę.

post wyedytowany przez Admina 2026-06-03 10:56:04
03.06.2026 09:44
17.1
4
odpowiedz
Ummon
69
Pretorianin

SSSHHHOCKWAVE Dokładnie - co by nie było to jest smęcenie. A sam gameplay wygląda jak gra z Wolverinem. Na co innego można było liczyć? Jest ciachanie, jest niezbyt wymagająca intelektualnie fabuła, są wybuchy, czego ci ludzie chcą?

03.06.2026 19:05
17.2
1
odpowiedz
duncan777
86
Pretorianin

Ummon Typowe Nie podoba Ci się gra to się nie wypowiadaj mów tylko pozytywne rzeczy. Bo wszyscy mają się masturbować do tej gry jak w wasza dwójka.

03.06.2026 08:27
18
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

Czy tylko ja zaczynałem się już nudzić oglądać sam gameplay z tego? XD wygląda ładnie, jest spektakularnie, ale tak mechanicznie to nuda trochę.

03.06.2026 08:41
Last_Redemption
19
2
odpowiedz
Last_Redemption
65
Senator

Grafika wyglada jakos dziwnie i nieciekawie 😐

03.06.2026 10:39
Szlugi12
20
odpowiedz
Szlugi12
132
BABYMETAL

No szkoda że nie na PC, ale mówi się trudno, ich strata.

03.06.2026 14:03
21
odpowiedz
katai-iwa
67
Legend

Taki trochę X-Men Origins Wolverine w wersji Insomniac.

03.06.2026 19:20
retruśgejmer
22
odpowiedz
retruśgejmer
49
Generał

Czekam. Kupię specjalnie konsolę dla tej gry :D

04.06.2026 00:30
23
odpowiedz
citarcitar2
1
Legionista

sbi detected

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl