
Nieźle sobie to R wymyślił jak ogolić frajerów wystarczyło napisać że opcja dostępna tylko dla posiadaczy ultimate i czekać na tych co się na to złapią a sprostują to dopiero jak już złapią się na to ci co mieli się złapać i hajs z preorderów będzie zgadzał i już wiadomo o czym będzie trailer kolejny 10% video to będzie fabułka a 90% wszystko o ultimate.
Via Tenor
Niech się cmokną w pompke w z takim pomysłami:)
I tak interesuje mnie pełne doświadczenie: ukończony, w pełni dopracowany tytuł czyli premiera na PC.
To pełne doświadczenie to również brak takich wałów, że czegoś tam nie zobaczysz albo czegoś nie będziesz miał jak nie zabulisz.
Tym razem przegięli.
Nie zostało nic innego jak bojkotować takie praktyki. To jest coś co jest nie do pomyślenia w największym tworze popkultury, który wytacza trendy. W gniotach jak Far Cry, Assassin czy Fifa, takie coś może przejść płazem, bo mało kogo to obchodzi, ale tutaj Rocktar powinien to odczuć i to bardzo mocno.
Osobiście za takie praktyki na pewno nie zrobię preorderu (za brak płyty w pudełku + realne ograniczenie contentu w bieda edyszyn). Chciałem i to bardzo to zrobić z uwagi na możliwe szybkie wyprzedanie się nakładu na premierę. Teraz chociaż nie mrożę kasy na 4 miesiące przed premierą.
gówniaki kupią preordery. narwańcy kupią na dzień premiery. normalsi poczekają rok na wersję GOTY na płycie. używaną za 200 zyla
Via Tenor
Nie płaczcie. W innych grach są dużo gorsze, chamskie, hazardowe praktyki, i to od dawna.
I jakoś gracie i nie lamentujecie.
Nie nakręcajcie niepotrzebnie czegoś, czego takiego nie będzie(ograniczenie terenu, misji). To tylko będą "skórki, zbroja dla konia".
Może sobie to być i GTA 6. Rockstar itp itd. Ale nawet oni idą w tak gówniane praktyki. Szkoda szkoda. Ale jak w świecie gry, będą takie miejsca, tylko dla graczy"premium" będą po prostu dodatkowe, tak jak skórki w innych grach, to w sumie mało ważne. Ale ruch i tak śmieciowy. I jeszcze może misje, które dodadzą sensu fabule, tylko w droższej wersji.
Na Forzę Horizon 6 w ulepszonej edycji rzuciło się wiele osób, na GTA VI też się rzuci. Twórcy stosują te praktyki, bo lecicie jak o suchym pysku na takie "promocje"
Dlatego wolę zostać przy Indykach. Jakby jakiś mały developer próbował coś takiego zrobić to byłby szybko wyśmiany i zapomniany, ale w przypadku gigantów zawsze znajdą się owce które się na to nabiorą.