Starzy wyjadacze jak ja namawiają nowych widzów Amazon to kretyni. Liczyłem jabt na serial teraz mnie nic nie trzyma bo ramówkę od lat mają kiepską jak i ofertę sub i wykupowanie filmów. Czas zakończyć z nimi przygodę
Nie rozumiem co oni chcą zrobić, żeby zachęcić nową widownię? przecież tam nie ma nic do zmieniania ;D Przechodzą przez wrota i tyle. Jaka zachęta dla nowych ludzi, którzy nie znają tych filmów? Krótsze teksty, szybkie przejścia co by się ludzie nie znudzili po 10 sekundowej rozmowie?
No i całe szczęście!! Brawo! W końcu dobra wiadomość. A te wasze wtrącenia z tego nieszczęsnego angielskiego który jest tak nieprecyjnym językiem że szkoda słów. Zamiast pielęgnować język polski to nie... Franczyza.. Ikoniczne... Epickie... Plany czasowe... Tragedia. Idźcie na kurs polskiego do Miodka. Kończę z waszym serwisem po ponad 20 latach. Sie ma

A to łajzy, a nawet czekałem bo miała to robić stara ekipa i byłby pewnie dobry serial. Niech kolejna rakieta Bezosa znów wybuchnie.
Pewnie chodziło im o taką wersje jak poniżej
"obawiali się, że przemówi ona wyłącznie do obecnych fanów Gwiezdnych wrót i nie zachęci nowej widowni"
Aha, znaczy, że za mało było kolorowych nastolatków onojemu? To teraz zrobią swoją wersję wrót, gdzie nastąpi gwałt na serii i wielka klapa, a zdziwieniom nie będzie końca, bo dlaczego się nie udało?...
Już SG:Wszechświat mam wrażenie, że był nastawiony na młodszych widzów, ale był naprawdę w porządku serialem i właściwie niejako kontynuacją SG. Miałem nadzieję na powrót SG-1, jako kontynuację, a nie restart serii. Teraz nie wiadomo co za szajs zrobią.😒
Szkoda, bo wiele osób czekało na ten serial. Podejrzewam jednak, że te gadki o braku zainteresowania nowej widowni, to jedynie zasłona dymna. Po prostu policzyli sobie ile będą kosztować efekty specjalne i uznali, że im się to nie opłaca.
Czy oni nie rozumieją, że zrobienie serialu w starym stylu, przyciągnęłoby i starą i nową widownię? To właśnie wiele nowych seriali powoduje, że ludzi od nich odrzuca. Trzy seriale i cztery filmy pełnometrażowe udowodniły, że franczyza bardzo się podoba i nie należy z nie rezygnować. No ale to jest Amazon. Podobnie jak Netflix czy Disney chcieliby zrobić serial, przepełniony LGBT, oraz całkowicie poprawny politycznie. Po co z brac sie za sprawdzone projekty, jak lepiej zrobić kolejny barachło nafaszerowane ideologią, a potem zastanawiać się, dlaczego projekt się nie przyjął przez publiczność.