Komentarze do wiadomości: Jedna z największych serii sci-fi jednak nie doczeka się serialu. 7 miesięcy po zapowiedzi Prime Video zrezygnowało z nowych Gwiezdnych wrót

Forum filmy i seriale scifi
Dodaj komentarz
03.06.2026 10:05
1
1
odpowiedz
Buroki
16
Legionista

Starzy wyjadacze jak ja namawiają nowych widzów Amazon to kretyni. Liczyłem jabt na serial teraz mnie nic nie trzyma bo ramówkę od lat mają kiepską jak i ofertę sub i wykupowanie filmów. Czas zakończyć z nimi przygodę

03.06.2026 10:07
2
2
odpowiedz
toyminator
100
Senator

Nie rozumiem co oni chcą zrobić, żeby zachęcić nową widownię? przecież tam nie ma nic do zmieniania ;D Przechodzą przez wrota i tyle. Jaka zachęta dla nowych ludzi, którzy nie znają tych filmów? Krótsze teksty, szybkie przejścia co by się ludzie nie znudzili po 10 sekundowej rozmowie?

03.06.2026 10:09
3
1
odpowiedz
Rodrodowski
4
Legionista

No i całe szczęście!! Brawo! W końcu dobra wiadomość. A te wasze wtrącenia z tego nieszczęsnego angielskiego który jest tak nieprecyjnym językiem że szkoda słów. Zamiast pielęgnować język polski to nie... Franczyza.. Ikoniczne... Epickie... Plany czasowe... Tragedia. Idźcie na kurs polskiego do Miodka. Kończę z waszym serwisem po ponad 20 latach. Sie ma

03.06.2026 10:19
Kerdevstesa
4
3
odpowiedz
Kerdevstesa
42
Konsul
Image

A to łajzy, a nawet czekałem bo miała to robić stara ekipa i byłby pewnie dobry serial. Niech kolejna rakieta Bezosa znów wybuchnie.

Pewnie chodziło im o taką wersje jak poniżej

03.06.2026 11:54
xsas
5
1
odpowiedz
xsas
215
SG-1

"obawiali się, że przemówi ona wyłącznie do obecnych fanów Gwiezdnych wrót i nie zachęci nowej widowni"
Aha, znaczy, że za mało było kolorowych nastolatków onojemu? To teraz zrobią swoją wersję wrót, gdzie nastąpi gwałt na serii i wielka klapa, a zdziwieniom nie będzie końca, bo dlaczego się nie udało?...

Już SG:Wszechświat mam wrażenie, że był nastawiony na młodszych widzów, ale był naprawdę w porządku serialem i właściwie niejako kontynuacją SG. Miałem nadzieję na powrót SG-1, jako kontynuację, a nie restart serii. Teraz nie wiadomo co za szajs zrobią.😒

03.06.2026 12:23
6
odpowiedz
asasin24
48
Konsul

Na świecie brakuje prawdziwego Homelandera

03.06.2026 12:26
7
odpowiedz
Beneksor
19
Generał

Szkoda, bo wiele osób czekało na ten serial. Podejrzewam jednak, że te gadki o braku zainteresowania nowej widowni, to jedynie zasłona dymna. Po prostu policzyli sobie ile będą kosztować efekty specjalne i uznali, że im się to nie opłaca.

03.06.2026 18:36
Karbulot
8
1
odpowiedz
Karbulot
19
Legionista

Czy oni nie rozumieją, że zrobienie serialu w starym stylu, przyciągnęłoby i starą i nową widownię? To właśnie wiele nowych seriali powoduje, że ludzi od nich odrzuca. Trzy seriale i cztery filmy pełnometrażowe udowodniły, że franczyza bardzo się podoba i nie należy z nie rezygnować. No ale to jest Amazon. Podobnie jak Netflix czy Disney chcieliby zrobić serial, przepełniony LGBT, oraz całkowicie poprawny politycznie. Po co z brac sie za sprawdzone projekty, jak lepiej zrobić kolejny barachło nafaszerowane ideologią, a potem zastanawiać się, dlaczego projekt się nie przyjął przez publiczność.

04.06.2026 11:54
Kerdevstesa
9
odpowiedz
Kerdevstesa
42
Konsul
Image

Zamarzyło im się...

Forum Forum filmy i seriale scifi
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl