22.06.2026 12:15
odpowiedz
dbq33
Centurion
gamerX za moment beda generatory silników i samych gier. slop bedzie tak olbrzymi ze zostana tylko wieklie korpo z usluga runtime world generation - reszta utonie w milardach gier. Programisci za troche kasy zostali wyeksplatowani . Skazali reszte spoleczenstwa na biede. Ai klepie kilkaset razy wiecej i szybciej - tego sie nie da opanowac juz - na dodatek maja frywolna reke na budowanie terminatorow w ilosciach przkraczajacych populacje. Tylko kosmici moga pomóc w tym szalenstwie albo calkowity reset swiata i nadzorowanie wladzy przez osoby ktore postep w AI traktuja jako naprawe problemow istotnych.Niebezpieczenstwa zwiazane z udostepnieniem tej technologii spowoduja zapewne calkowite jej wylaczanie , jakis wariat napisze wirusa ktory pochlonie pare mln ludzi to wtedy sie okaze ze trzeba to odlaczyc - albo odpali wojne w ktorej to roboty zmiela w tych samych ilosciach ludzi. Daja kase socjopatom a oni buduja skynety. Po prostu stac i bic brawo
post wyedytowany przez dbq 2026-06-22 12:25:23