Komentarze do opinii: Grałem w Rayman Legends Retold i mam jedno pytanie: czemu to nie jest zupełnie nowa gra?

Forum Gry Zręcznościowe
Dodaj komentarz
03.06.2026 08:39
1
odpowiedz
toyminator
98
Senator

Z Rayman Origins i Legends miałem zawsze ten sam problem. Gry były za łatwe. Znaczy końcówka Origins była wymagająca. I wlaściwie nie ukończyłem tej gry ;D Wkurzało mnie to, że trzeba było idealnie trafić w piksel,żeby dobrze skoczyć. A robienie tej gry na 100% to według mnie masochizm. Szczególnie na klawiaturze ;D Legends było za to mega przyjemne, ale za proste. Robienie jest na 100% było tak bolesne, ale i tak łatwiejsze.

03.06.2026 09:53
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Batman001
100
Konsul

Super, kolejny odgrzewany kotlet od ubishitu. Przeciez ta gra wyglada wciaz dobrze i nie potrzebawala remake'u. Zamiast wziac sie za jakis powazny projekt i zrobic cos ciekawego to jak zwykle jakies glupoty robia.

03.06.2026 10:03
HETRIX22
2.1
odpowiedz
HETRIX22
221
PLEBS

Batman001 Nie widzisz tej podnietki na forum na blackflag ressync i chwalenia się preorderami gry sprzed 10 lat z nową grafiką? Po prostu graczom to pasuje i kupują, wiec ubi robi je dalej i będzie robił tak długo jak sie sprzedaje

post wyedytowany przez HETRIX22 2026-06-03 10:05:17
03.06.2026 09:57
😂
3
odpowiedz
boy3
148
Legend

Teraz ubisoft zacznie robić wszystkie remaki swoich gier? xD No po prostu pięknie :D

03.06.2026 11:15
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Vype
18
Legionista

Ta gra wyprzedzała jakością swoje czasy a teraz wygąda wspaniale, u mnie must have

03.06.2026 11:57
Solnica
4.1
odpowiedz
Solnica
162
Lord Vaako

GRYOnline.pl

Vype podobnie - będzie grane! :-)

03.06.2026 14:41
Sevek007
😍
5
1
odpowiedz
Sevek007
104
Everybody lies

Uwielbiam gdy duże korpo robią rimejki gier, które ich zupełnie nie potrzebują.

03.06.2026 15:26
mirko81
6
odpowiedz
mirko81
88
amd platform

Też pogramy. Idealna pozycja pod pady od PSP5. W Legends mam na liczniku 28h.
Trzeba będzie to pobić solidnie.

03.06.2026 15:32
7
odpowiedz
NekoRei
3
Pretorianin

No kurde ja na gameplayu nie widzę żeby to wyglądało lepiej. Wygląda trochę jak inna gra miejscami, ale czy lepiej? Oryginał wyglądał bardziej jak malowany jakimiś pastelami a to wygląda jak każda inna gra. Nadal ładnie, ale styl został utracony. Nie wiem czy to było zamiarem. W ogóle nie rozumiem robienia remaku platformowki która ma taką grafikę że mogłaby wyjść dziś. To trochę tak jakby zrobić remake super mario bros. Wonder.

Forum Forum Gry Zręcznościowe
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl