Komentarze do wiadomości: Gracze Crimson Desert czują się trochę oszukani i domagają się zmiany. Marzyli o tym wierzchowcu, a w praktyce mogą z niego korzystać tylko przez 15 minut

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
23.03.2026 19:52
animatiV
1
odpowiedz
animatiV
115
PCMR

Nie dziwię się. Po trailerach i gameplayach pierwsze co sobie pomyślałem to że będzie moim głównym wierzchowcem, tym bardziej że gra posiada świetne modele pancerzy. Tylko że dopiero teraz dowiedziałem się że smok jest mocno limitowany..
Dobrze że jeszcze tej gry nie kupiłem.

23.03.2026 20:27
2
2
odpowiedz
Comek1984
66
Pretorianin

Artystyczna wizja jest super, dopóki nie trzeba w nią grać. To jest po prostu bardzo konsekwentna niekonsekwencja ??

23.03.2026 20:47
3
odpowiedz
TheFrediPL
119
Generał

xd

23.03.2026 21:19
cineq
4
3
odpowiedz
1 odpowiedź
cineq
11
Legionista

A mnie zadziwia fakt że skoro smok jest endgame'owy to że już jest tyle ludzi po pierwszym weekendzie którzy tam dotrali skoro gra ponoć jest na 60-80 godzin. Czy tylko ja gram tak wolno że po 15 godzinach dopiero wchodzę w trzeci rozdział??

23.03.2026 23:02
tynwar
4.1
3
odpowiedz
tynwar
103
Legend

cineq daj spokój, to po prostu totalne nolife i tyle. Wiele ludzi potrafi grać kilkanaście godzin bez przerwy codziennie. Oni się nie liczą, po prostu nie są normalnymi graczami.

23.03.2026 21:54
5
1
odpowiedz
jako8
3
Pretorianin

Dobre smoki to tylko w grze drakan

23.03.2026 22:07
6
3
odpowiedz
5 odpowiedzi
PCMREpic
58
Generał

Ciekawe, kiedy jakiś redditowiec zrobi kupę o to, że w tej grze można zrzucać z klifu zwierzęta. 
Chyba do tej pory nie było takiej gry, w której można było tak bez celu po prostu wziąć jakieś zwierze i rzucić nim w otchłań - lawctwo narobi w gacie, jak odkryją tę mechanikę :D

23.03.2026 23:13
Araneus357
6.1
odpowiedz
Araneus357
65
Scourge of Hell

Mogłeś rzucać zwierzętami w pierwszym Crysisie lub w obu Dragon's Dogmach i nikogo to nie ruszało, lol.

23.03.2026 23:14
DexteR_66
😜
6.2
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Gdzieś mi się przewinęło, że dzieci można kopać, ale nie wiem czy to prawda.

post wyedytowany przez DexteR_66 2026-03-23 23:15:53
24.03.2026 10:11
6.3
odpowiedz
sky0045
23
Konsul

PCMREpic W Black&White można było zwierzęta a take ludzi, rzucać, podpalać, składać w ofierze, przygniatać kamieniami, topić, karmić nimi swojego chowańca, wrzucać odchody do ich spichlerza przez co chorowali i to wszystko w 2001 roku

24.03.2026 14:11
6.4
1
odpowiedz
getsugat
21
Centurion

W pewnym sensie ty właśnie zrobiłeś o to kupę zwracając tak bardzo na to uwagę.

24.03.2026 15:24
DontGoICantDoThisOnMyOwn
6.5
odpowiedz
DontGoICantDoThisOnMyOwn
5
Legionista

PCMREpic Czy to lewactwo jest teraz z tobą w pokoju?

23.03.2026 22:42
Marky
7
odpowiedz
1 odpowiedź
Marky
36
Generał

W sumie decyzja zrozumiała, bo smoki generalnie w grach są OP.

24.03.2026 22:45
Link
7.1
odpowiedz
Link
37
Senator

Dokładnie. Samo latania i ognisty oddech już daje duże przewagi, szczególnie w otwartym świecie.

23.03.2026 23:22
8
odpowiedz
1 odpowiedź
chrisw
37
Centurion

Czy najnowsza aktualizacja poprawiła coś w sterowaniu na PC?

24.03.2026 03:01
Lukari0
8.1
5
odpowiedz
Lukari0
7
Legionista

chrisw naprawdę zadajesz pytanie w komentarzach na najgorszym forum zamiast wejść na steam i przeczytać changelog?

24.03.2026 00:39
Ergo
9
odpowiedz
Ergo
105
Senator

Tak to jest jak się wrzuca wszystko do gry, a potem trzeba to jakoś zbalansować, i robi się to w najprostszy i najgłupszy sposób

Tak swoją drogą to Pearl Abbys tak projektuje swoje gry aby gracz tracił jak najwięcej czasu na jakąś czynność. Tak że wcale mnie nie dziwią tak głupie ograniczenia.

post wyedytowany przez Ergo 2026-03-24 00:42:00
24.03.2026 03:02
Lukari0
10
4
odpowiedz
Lukari0
7
Legionista

Do wszystkiego się przyjebiecie.

24.03.2026 06:45
11
odpowiedz
FSB znowu nadaje
48
Generał

Spokojnie, smok wróci dostępny od początku gry jako płatne dlc.

24.03.2026 12:23
12
odpowiedz
1 odpowiedź
rixkaesha
1
Junior

Gracze nie narzekają, tylko recenzenci. Większość osób nie doszła do endgame. Ale z was hieny

24.03.2026 14:22
Mialun
12.1
odpowiedz
Mialun
3
Legionista

rixkaesha takie czasy. Jakby podobna gra o słabszej grafice wyszła 115 lat temu to wszyscy pialiby z zachwytu

24.03.2026 22:39
Link
13
odpowiedz
Link
37
Senator

To nie jest gra "Drakan: Order of the Flame", ani "Divinity II".

Ale gracze mają rację, że trailer i gameplay przed premiery wprowadzili ich w błąd. Nie ma jak "techniki manipulacji w reklamie", gdzie niewygodne fakty są celowo ukryte.

Niech gracze się cieszą, że 15 minut latania smoka to całkiem sporo i można przywołać wiele razy po dużym przerwie (ładowanie). W końcu możliwość latania i plucie ogniem w otwartym świecie może dać za duże przewagi i psuje to balans gry. To byłoby zbyt łatwo. Więc dlatego twórcy nałożyli pewne limity. Oni chcą, by gracze poznają świata w tradycyjnym sposób.

post wyedytowany przez Link 2026-03-24 22:47:51
Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl