Komentarze do wiadomości: Głośna grupa krytyków zaskoczyła większość fanów Path of Exile 2. „Odświeżenie endgame'u jest lepsze niż miecze”

Forum Gry RPG
Dodaj komentarz
08.05.2026 13:46
1
1
odpowiedz
Cyberfan
65
Konsul

W dupie mam endgame. tęsknie za hns jak diablo 2, które miały początek, środek i koniec.

08.05.2026 13:53
Kwisatz_Haderach
1.1
1
odpowiedz
Kwisatz_Haderach
26
GIT GUD or die trying

Grim Dawn polecam. Za niedlugo dodatek.
Titan Quest tez jeszcze daje rade. Dwojka w drodze.

Z mniej znanych trylogia Van Helsinga jest fajna i nastawiona na eksploracje swiata i fabule (choc strona mechaniczna tez jest obecna jak najbardziej). Wersja Final Cut.

post wyedytowany przez Kwisatz_Haderach 2026-05-08 13:55:15
08.05.2026 15:19
Ergo
1.2
6
odpowiedz
Ergo
105
Senator

Cyberfan 

To skończ kampanie w PoE 1, 2 i dalej nie graj. Z czym masz problem?
Masakra jakie wy ludzie macie problemy.

08.05.2026 18:17
Amq_
1.3
odpowiedz
Amq_
30
Konsul

Cyberfan Wiele graczy kończy kampanię i zakłada nową postać.

08.05.2026 20:53
1.4
odpowiedz
L0nger93
2
Legionista

Cyberfan Wlaśnie taki endgame teraz zrobili. Jest prawilnym końcem z własnym questlinem

08.05.2026 20:54
1.5
1
odpowiedz
L0nger93
2
Legionista

Kwisatz_Haderach żadne arpg nie ma podjazdu obecnie do poe2

08.05.2026 21:20
Kwisatz_Haderach
1.6
odpowiedz
Kwisatz_Haderach
26
GIT GUD or die trying

Chyba ze chcesz offline, singleplayer, drop rate zbalansowany pod granie solo i bez handlu i ewentualny modding.
Brak tej calej zenujacej otoczki spoceniowo-streamerskiej jak sie wytworzyla (choc glownie wokol jedynki, niestety rozlewa sie tez i na dwojke bo ja powoli degeneruja do jedynki z poprawiona grafa) tez pomaga.

Sa dwa rodzaje HnS. Ja na ten moment wole te offline. Grami ala PoE/PoE2 jestem atm zmeczony. A z POE1 jestem od poczatku i nawet mam Kiwi Peta za udzial w closed becie i kupno pierwszego supporter packa. ;)

08.05.2026 13:48
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Fawkulce
3
Chorąży

Hehe mieczy się zachciało jak zbyszkowi z bagna

08.05.2026 20:55
2.1
1
odpowiedz
L0nger93
2
Legionista

Fawkulce  no dokładnie, przecież dodali mase kontentu dla wszystkich istniejacych klas, to jest nieporownywalnie wieksza ilość gry niż jakieś miecze

post wyedytowany przez L0nger93 2026-05-08 20:55:32
08.05.2026 16:59
3
1
odpowiedz
Szumnyj
16
Chorąży

no i super bo po 400h na liczniku robienie tych samych map i tych samych mechanik to już się nie chce. Wole to niż kolejną klase która w gruncie rzeczy musi i tak robić to samo w kółko. Jakieś urozmaicenie w End Game zawszse mile widziane. Z wyjątkiem świątyń bo te były mega słabe

Forum Forum Gry RPG
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl