Czy tylko mnie tak bardzo irytuje fakt, że w Forzie Horizon 6 po chwili auta ruchu ulicznego dosłownie znikają na naszych oczach?! Przecież tego nie było w FH5 ani w żadnych innych wyścigówkach...
Clutch zapowiada się świetnie i bardzo ciekawie. Na plus odtworzenie Monako w skali 1:1 i to, że ten świat gry będzie naprawdę bardzo wielki. Ruch uliczny już w fazie beta jest gęstszy niż w Tokio w FH6.
The Crew Motorfest nie zwalnia tempa i to bardzo cieszy. Nowa playlista Motorfest Late Show będzie pewnie bardzo zróżnicowana i ciekawa, fajnie też, że powracają Stories z The Crew 2. Cieszy też specjalny event z przejazdem przez Hawaje trwającym aż godzinę (!), ale to, że gra wymaga always online i wylogowuje z serwerów po kilku minutach bezczynności, jakoś odbiera radość z endurance race.