Komentarze do wiadomości: Eksperci nie mają wątpliwości: nowe ujęcia z GTA 6 są zbyt piękne, by mogły być w 100% prawdziwe. Graczom jednak w ogóle to nie przeszkadza

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
25.06.2026 18:15
Bociek69
1
1
odpowiedz
Bociek69
63
Byle do Wiosny
Image

I wtedy wchodzi Xbox Series S caly na bialo ->

25.06.2026 18:25
bmwbmw2
2
2
odpowiedz
10 odpowiedzi
bmwbmw2
87
PAPIEŻ GIER IV

Nie byłem w ameryce ale rockstar chyba idzie w dziwną skrajność która mi nie podejdzie. Ciężko oceniać po kilku zwiastunach ale wydają mi się gimbusiarskie te postacie. Jak jakieś największe dauny influencerskie. Chociaż ja jestem z małego miasta więc ogólnie uczulenie na lans trochę.
Oceniając z oddali to nie przyciąga stylistyka. Nie żebym narzekał ktoś na pewno się w tym znajdzie.

post wyedytowany przez bmwbmw2 2026-06-25 18:26:19
25.06.2026 18:39
2.1
odpowiedz
forzaroma
98
Konsul

bmwbmw2
Dokładnie mam podobne odczucia, dlatego z pewną rezerwą podchodzę do GTA VI, poprzedniej części nawet nie ograłem.

Z drugiej strony nie ma co się dziwić, ta gra to totalny 'main-stream' musi, więc się wpasować w masowe gusta w tym w młodszych odbiorców, którzy będą tę grę utrzymywać pewnie z +10 lat w 'online'.

Mam jednak nadzieję, że twórcy złapią jakiś balans i będzie zarówno coś dla młodzieży, jak i starszych graczy.

Tak, czy inaczej pewnie zagram, projekt z rozmachem jak to u Rockstara.

25.06.2026 18:43
Kwisatz_Haderach
2.2
odpowiedz
Kwisatz_Haderach
26
GIT GUD or die trying
Image

bmwbmw2 Wiekszosc rzeczy z tego filmu na yt jest z kolekcjonerki. Screemy z regularnej gry sa bardziej stonowane, mniej pstrokate.

Kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja juz sie odnalazlem.

Ale jak ktos oczekuje siermieznosci i deprechy jak w czworce to mimo wszystko chyba zly adres.

post wyedytowany przez Kwisatz_Haderach 2026-06-25 18:47:15
25.06.2026 18:45
bmwbmw2
2.3
odpowiedz
bmwbmw2
87
PAPIEŻ GIER IV

Kwisatz_Haderach Przypomina mi ten mem typowa rodzina z connecticut albo alabama /texas familly i tam jakieś zabawne postacie AI xD

post wyedytowany przez bmwbmw2 2026-06-25 18:46:45
25.06.2026 18:49
Kwisatz_Haderach
2.4
odpowiedz
Kwisatz_Haderach
26
GIT GUD or die trying
Image

bmwbmw2 Sweeet Homeeee Alabama! ;)

Polecam przejrzec screeny tutaj. Gangusy sa przerysowani itd... ale niektore scenki za zaskakujaco naturalistyczne.
Widac tez kontrast pomiedzy gra a pakietem z kolekcjonerki.

https://www.rockstargames.com/VI/media/screenshots

post wyedytowany przez Kwisatz_Haderach 2026-06-25 18:51:31
25.06.2026 18:58
NOWAHUTANACZASIE
2.5
odpowiedz
NOWAHUTANACZASIE
27
Generał

bmwbmw2 No tak, ten koleś z shogunem, a tym bardziej ten co trzyma nogę na krokodylu, oni faktycznie wyglądają na infuencerów, takich co już odsłużyli swoje w różnych więzieniach stanowych;)

25.06.2026 19:01
NOWAHUTANACZASIE
2.6
odpowiedz
NOWAHUTANACZASIE
27
Generał

Via Tenor

bmwbmw2 po gameplayu się wszystko okaże. Czyli następny trailer, bo mogę się założyć, że to już będzie gameplay:)

post wyedytowany przez NOWAHUTANACZASIE 2026-06-25 19:10:04
25.06.2026 19:15
2.7
odpowiedz
premium141169051
5
Junior

bmwbmw2 Mam to samo wrażenie i dlatego ta część w ogóle mnie nie interesuje.

25.06.2026 19:35
bmwbmw2
2.8
odpowiedz
bmwbmw2
87
PAPIEŻ GIER IV

premium141169051 Mnie akurat interesuje. po prostu czuje że fabuła będzie boleć przez trochę lamerskie postacie :D Ale to dalej daleko by ocenić w pełni. Na pewno zagram po tych 3 latach jak cena spadnie do 150. Chociaż może być ciężko nawet po tych 3 latach z ceną :D więc pewnie zatokę odwiedzę. Akurat winna wyjść nowa generacja kart, w którą wolę zainwestować i może ram stanieje.

post wyedytowany przez bmwbmw2 2026-06-25 19:38:00
25.06.2026 20:04
2.9
odpowiedz
MadTrigger
7
Pretorianin

forzaroma ale jakiej młodzieży? To gra dla dorosłych >18l

25.06.2026 20:43
2.10
odpowiedz
forzaroma
98
Konsul

MadTrigger
Tjaa bo ktoś sumiennie będzie przestrzegał pegi ;) Po za tym online będzie się kręcił przez wiele lat, a młodzież dorasta.

25.06.2026 18:28
Krypta76
3
odpowiedz
Krypta76
68
Generał

To będzie jak GTA 5 RTX wyglądało.Zero gameplay a ludzie milionami preordery kupujom

25.06.2026 18:39
Lateralus
👍
4
odpowiedz
2 odpowiedzi
Lateralus
158
Last Of The Wilds

Via Tenor

Czyli jak zwykle konsolowcy dostaną wybrakowany wizualnie produkt i spowolniony. Ale i tak kupią, grać niby też się da :)
Więc trzeba tak naprawę czekać pewnie z pół roku, rok po premierze, na kolejną premierę która wleci na PC. Tylko ciekawe jakiego będzie potrzeba mieć "mocarnego" kompa pod to.

post wyedytowany przez Lateralus 2026-06-25 18:44:42
25.06.2026 18:45
Racja
4.1
odpowiedz
Racja
14
Generał

Lateralus I komu pójdzie na bardzo wysokie/ultra? Następne 10 lat to będzie milion tematów "czy mi pójdzie".

25.06.2026 20:26
4.2
odpowiedz
valgyar
7
Legionista

Lateralus Przecież wiadomo, że to nie jest gra na obecną generację konsol. Kasa z pre-orderów potrzebna jest na szlifowanie gry pod następne generacje konsol (1,5 do 2 lat) i PC. Patrząc na specyfikację np ps5 Pro to mój stary komp, który leży w pudle przewyższa komponentami te chlebaki. Sam mam ps 5 i żałuję zakupu tego czegoś, gdzie ceny gier na ps store są większe niż w kluczykowniach. I to digitale. Patrzcie na ostatnią premierę czyli G1 Remake. Można oszczędzić 60 - 80 zł kupując grę omijając ps store.

25.06.2026 18:44
Racja
5
odpowiedz
Racja
14
Generał

Mogłem brać ps5 pro

25.06.2026 18:50
6
1
odpowiedz
matis65740026de
18
Chorąży

jak na rendery to słabo to wygląda, grafika będzie ok, jak w lepszych tytułach lata temu, fabuła może chociaż nie będzie taką parodią jak w 5

25.06.2026 18:53
NOWAHUTANACZASIE
7
odpowiedz
NOWAHUTANACZASIE
27
Generał

Via Tenor

To są bullshoty, to wiadomo:)
Gdyby ''na pokładzie'' było już, przykładowo, PS6 to wtedy zgoda.
Natomiast jestem niemal pewien, że wersja PC, nawet nie jakoś bardzo zmodowana, będzie bardzo blisko tego co teraz widzimy.

post wyedytowany przez NOWAHUTANACZASIE 2026-06-25 18:54:16
25.06.2026 19:02
Kwisatz_Haderach
8
odpowiedz
1 odpowiedź
Kwisatz_Haderach
26
GIT GUD or die trying
Image

hmmm...

🔥😎🔥

25.06.2026 19:16
NOWAHUTANACZASIE
8.1
odpowiedz
NOWAHUTANACZASIE
27
Generał

Kwisatz_Haderach Jak dla mnie to wygląda zajebiście, tylko ciekawe jak się będą zachowywać i co będą mówić, i w jaki sposób etc.
Jak bardziej takie ciepłe kluchy to wysiadam, wtedy to nie jest GTA.
No ale to gameplay wszystko to pokaże xd

post wyedytowany przez NOWAHUTANACZASIE 2026-06-25 19:17:47
25.06.2026 19:29
TRX
9
odpowiedz
1 odpowiedź
TRX
221
Generał

Przecież gołym okiem widać, że te screeny nie są w żadnym wypadku natywnym 4K. Oni oczu nie mają w tym DF, czy co?

25.06.2026 21:48
9.1
odpowiedz
Darek1785
9
Generał

TRX Wszystko się zgadza bo to są typowi dzisiejsi "eksperci" oni nawet na swoim kanale YouTube mają materiały na temat God Of War i Ghost of Tsushima gdzie na podstawie przedpremierowych pokazów mówili, że te gry śmigają w prawdziwym 4K na PS4.

Obecnie liżą rowa Nvidii na temat RT, zresztą gdy Nvidia zapowiedziała DLSS 5 to się podniecali aby zaraz zmienić zdanie gdy cały internet być przeciwko tacy to są "eksperci" tzn. Angole.

25.06.2026 19:36
2msh
10
2
odpowiedz
4 odpowiedzi
2msh
7
Legionista
Image
Wideo

Podrasowane screeny jako element marketingu? No kto by pomyślał. Ale dobra, machina ruszyła, trzeba narobić klikbajtów dla gawiedzi.

Bardziej bym zgłębił temat ew. treści, której oczywiście jeszcze nikt w pełni nie zna, ale pojawiają się zasadne wątpliwości o charakter samej produkcji w odniesieniu do poprzednich części i do tego, że obecne zespoły deweloperskie w R*, a przede wszystkim te główne, odpowiedzialne za rozpisanie fabuły i stworzenie postaci, przepełnione są grubymi bezpłciowymi feministkami z włosami w kolorze tęczy. Wiadomo co to oznacza, wystarczy spojrzeć na zespoły Activision, a następnie na to co zrobili z całą serią COD. Ludzie, którzy pracowali przy GTA III/IV/V i stworzyli takie postaci jak Niko Belic czy Trevor, już ponoć w R* nie pracują, a zastąpiły ich jakieś they/them osobopostaci. Zresztą jak ktoś nie widział, to jest taki materiał na tubie, który ma już ponad 1,7mln odsłon i dobrze ten temat analizuje.

https://www.youtube.com/watch?v=miOw6e89De0

Obecność wokeizmów oznaczałaby praktycznie śmierć dla tej marki, która od samego początku jest znana z tego, że jest przesiąknięta seksizmem, rasistowskimi żartami i że bezkompromisowo jedzie po wszystkim co warte jest obśmiania. Pozbawienie tego rodzaju humoru jest równoznaczne z całkowitym wykastrowaniem GTA z tego, za co wszyscy tą grę uwielbialiśmy. Krążą też takie słuchy, że w grze mają pojawić się pride parady. I oczywiście, wszyscy jesteśmy jak najbardziej na tak, bo wiadomo, że niezależnie od preferencji, to wszyscy z uczestniczenia w nich czerpalibyśmy wiele frajdy, no. Ale dobrze byłoby gdyby odbywało się to bez żadnego wpływu na resztę zawartości. I tu pojawiają się obawy i wątpliwości, ponieważ pomimo iż jak wiadomo takie kolorowe dev zespoły słyną ze swojej wszech tolerancji do odmienności, to obawiam się, że w zamyśle implementacji takich parad nikt nie wziął pod uwagę tego, że niektórzy chcieliby poruszać się na ich czele, np. czołgiem, a czasami jechać na wstecznym. Trzeba temat śledzić i mieć to wszystko na uwadze.

post wyedytowany przez 2msh 2026-06-25 19:41:52
25.06.2026 20:47
BFHDVBfd
10.1
odpowiedz
BFHDVBfd
180
Requiescat in Pace

2msh Nie wiadomo jeszcze kto jest odpowiedzialny za scenariusz GTA VI. Wiadomo że Dan Hauser czyli twórca fabuły do wszystkich poprzednich gier Rockstara już nad GTA VI nie pracował.
Pytanie czy zastąpili go kimś nadającym się na to stanowisko, czy może kimś kto miał odpowiedni kolor włosów i odpowiednie zaimki. Na razie nie ma co przekreślać gry, bo nie wiadomo kto ją pisze. Wszystko okaże się po premierze.

25.06.2026 20:47
NOWAHUTANACZASIE
10.2
odpowiedz
NOWAHUTANACZASIE
27
Generał

2msh Znam te materiały akurat, również mam podobne obawy.
Dlatego jestem ciekaw najbliższego gameplay'u.
A gdyby sie okazało, że rozwodnią, wyrwą serii ząbki to skończą tak jak ta nowa wersja Saints Row.

post wyedytowany przez NOWAHUTANACZASIE 2026-06-25 20:54:15
25.06.2026 20:57
10.3
odpowiedz
--- wakanda i banda ---
0
Junior

Faktycznie słabo to wygląda. Do tej pory łudziłem się, że te ambiwalentne odczucia co do prezentowanych materiałów to tylko pokłosie osadzenia akcji w nienajciekawszych, współczesnych czasach, co siłą rzeczy (jeśli chcemy je wiernie przedstawić) będzie miało wyczuwalny vibe głównego raka toczącego USA w tym okresie, czyli woke lewactwa. [...]*

spoiler start

*co to za kretyński limit znaków?

spoiler stop

post wyedytowany przez --- wakanda i banda --- 2026-06-25 20:58:25
25.06.2026 20:57
10.4
odpowiedz
--- wakanda i banda ---
0
Junior

[...] W końcu niektóre elementy zapowiadały się ok, np. wzięcie motywu Bonnie i Clyde. No ale sam motyw się nie obroni, jeśli twórcy popłyną przy jego realizacji, nawet jeśli nie z nurtem środowisk woke, to przynajmniej w jakieś typowo asekuranckie wobec nich, bezpłciowe, ziomalsko-ifluenserskie klimaty. A biorąc pod uwagę analizę z podlinkowanego filmiku to niestety istnieje na to spore ryzyko.

post wyedytowany przez --- wakanda i banda --- 2026-06-25 21:03:49
25.06.2026 19:54
11
odpowiedz
Zigdris
123
Pretorianin

Mnie by wystarczyło, żeby konsolowe wydanie miało grafikę na poziomie RDR2 i śmigało w 60 FPS.

25.06.2026 20:46
Bukary
12
odpowiedz
Bukary
248
Legend

Jeśli idzie o fajerwerki graficzne, to robi naprawdę dobre wrażenie. Obstawiam jednak, że tego rodzaju jakość będzie zarezerwowana dla PC i konsol nowej generacji.

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl