Beerusa trzeci raz nie mam zamiaru oglądać bo kinowka nadal wygląda całkiem dobrze. Galactic patrol chętnie zobaczę ale to pewnie jeszcze odległa pieśń
Już nie mają pomysłów na tę serię...
Mają tylko jak to Japończyki, mają tez głupie pomysły i robienie czegoś lepiej niż poprzednim razem. Mimo, że nie ma takiej potrzeby
Po co remake? Odcinania kuponów ciąg dalszy... kończą się pomysły na to jak dalej pociągnąć tę serię, czy co?
Rozumiałbym odświeżenie anime od sagi Champy, żeby była spójna z mangą, ale znowu oglądać te dwa filmy, gdzie złoty Frieza jest mega słabą sagą jest bezsensowne.
Na plus że już jesienią wychodzą te odświeżenia.
nie czaje przecież jest już film i to bardzo dobry a tu wątpie że będzie lepiej xD
Szczerze powiedziawszy to już dawno trzeba było zakończyć tą serię, jeszcze jak Toriyama żył.
A już na pewno jak zmarł...
Via Tenor
Jak patrzę na to wszystko co zaczęło się dziać po GT, to człowiek naprawdę zaczyna po tylu latach doceniać. Nie był to idealny Dragon Ball, sporo mu brakowało do oryginału ale miał naprawdę mocne epizody i oryginalną transformację która zjada na śniadanie to całe RGB czuprynowe. No i czego nie można im zarzucić, to mimo pewnych błędów naprawdę mocno uszanowali materiał źródłowy i rozwijali swoje na tej podstawie.
SSJ4 to było idealne zwieńczenie przemian, połączenie ludzkiej formy z Oozaru i powrót do ciemnej czupryny. Bo Daima też sobie zakpiła z tej formy i oczywiście kolorowe włosy musiały się pojawić...