Będzie utrzymywać tak długo jak będą gracze na ten badziew tracić czas i wydawać pieniądze na te mikrotransakcje czy co tam jest w tym Online. Pewnie są tacy co w to grają od premiery czyli w tym roku będzie 13 lat xD. Gdyby w to nie grali, nie płacili itd. to i GTA 6 by wyszło szybciej.
Jak długo będziemy jeszcze cieszyć się GTA Online?
Tak długo aż Rockstar nie zrobi Online 2.
Na pewno będą się bardziej skupiali na nowej części, ale nie zamkną serwerów z dnia na dzień. Raczej ograniczą się do małych update naprawiających bugi i poczekają aż populacja graczy tak zmaleje, że mało kto będzie robił aferę o wygaszenie serwerów. Może jeszcze pójdą na kompromis i pozwolą ludziom na samodzielne utrzymywanie prywatnych serwerów, chociaż póki co pokazują, że niezbyt im się ta idea podoba.