The Walking Dead obejrzałem dwukrotnie. Świetny serial, zwłaszcza do ok 6/7 sezonu. Ze spin-offów zacząłem tylko Fear the Walking Dead, ale szybko odpadłem - bardzo słaby. Chętnie obejrzę natomiast spin-off o dalszych losach Negana i Maggie. Pomysł z alternatywą rzeczywistością bardzo ciekawy. I widzę, że jest też spin-off o Darylu. Fajnie, też obejrzę.