Mam pytanko odnośnie trybu SSF:
Czy ten tryb sprawi, że niebędziemy nikogo spotykać w otwartym świecie i w miastach czy będziemy spotykali ale będziemy brani pod uwagę w innych rankingach?
Ja wiem, że nie będzie można handlować itd ale o to mi nie chodzi.
W Diablo 3 jak się grało solo to w zasadzie było tylko solo i nikogo się nie spotykało a oprócz tego Blizzard po latach wprowadził tryb SSF.
Więc to mnie zastanawia czym jest tryb SSF od gry Solo w Diablo 3? A czym będzie w Diablo 4?
Dla tego trybu będą oddzielne rankingi.
I tak nie zachęca do powrotu, z chęcią rozwijał bym tylko jedna postać, a nie ciągle od nowa i tak w kółko.