"18 lat temu legendarny MGS 4 korzystał z unikalnej funkcji PS3"
To w koncu jaka to unikalna funkcja bo nie skumalem?
Faktycznie niesamowite, taką zmianę już dawno musiał przejść choćby MGS 3 wychodząc na inne platformy który również miał w pełni analogowe sterowanie. Kontrolery PS2 i PS3 miały wszystkie analogowe przyciski poza START i SELECT, nawet strzałki reagowały na siłę nacisku.
Nie ukrywam że brakuje mi tej technologii w dzisiejszych kontrolerach, bo wolałem miękki klik z możliwością odczucia większego dociskania niż dzisiejsze zerojedynkowe klikacze. Nawet jeśli dana gra nie korzystała z tej technologii, to jednak DS2 i DS3 to nadal jedne z moich ulubionych kontrolerów.