Tak będzie. O ile kuchnia to jakieś wyzwanie, to w przyszłym roku, prawdziwe augiaszowe potyczki, w postaci łazienki... Gdzieś tam w przyszłości, musi koniec chmury pyłu po udarze.
"Dum spiro, spero"
https://www.youtube.com/watch?v=wFoJm-8LXjo
Jeden mural skończony, drugi mnie czeka teraz.
Długie ale zacne - https://www.youtube.com/watch?v=8zJH6MWgcc4
Trochę nowego sprzętu do mnie jedzie... może znajdę czas.