Gramy w The Blood of Dawnwalker!

Forum Rozmawiamy
Odpowiedz
22.06.2026 15:16
Apsik
😁
1
3
odpowiedz
Apsik
35
Konsul

GRYOnline.pl

Image

Gramy w The Blood of Dawnwalker!

Adam i Oskar wyruszyli dziś do Warszawy i będą mieli okazję zagrać w nową grę od Rebel Wolves. W ciągu najbliższych dni pojawi się tekst oraz film na tvgry z pierwszych wrażeń :D Czekacie na premierę?

22.06.2026 15:16
Apsik
1.1
1
odpowiedz
Apsik
35
Konsul

GRYOnline.pl

Image

😁

22.06.2026 15:17
Apsik
2
2
odpowiedz
Apsik
35
Konsul

GRYOnline.pl

Image

😁

22.06.2026 15:24
Bociek69
3
odpowiedz
Bociek69
63
Byle do Wiosny

Mam zerowe oczeikiwania, wiec szansa ze sie milo zaskocze.

Minus natomiast za tytul gry. Bardzo trudny do zapamietania i wszyscy juz raczej mowia po prostu Dawnwalker.

Ten sam tragiczny blad popelnili tworcy Clarie Obscure. Gdzie czesc graczy mowila Cliare Obscure a w Ameryce mowili Expedition 33 i bardzo czesto ludzie mysleli ze sa to inne gry.

22.06.2026 15:28
DexteR_66
4
1
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Zazdroszczę! najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł w tym roku. No nic, teraz tylko czkać aż spadnie embargo i poczyta się opinie.

22.06.2026 15:35
claudespeed18
5
odpowiedz
claudespeed18
227
Call me Snake

Zaraz po Gothic Remake to gra z topki na które czekam, także tego... no teraz jest number 1. Ciekawi mnie co z tego wyniknie ale jestem pozytywnej myśli wyjścia gry 8/10.

post wyedytowany przez claudespeed18 2026-06-22 15:36:27
22.06.2026 15:37
dafton.
6
odpowiedz
2 odpowiedzi
dafton.
34
Konsul

Ja czekam. Wystarczy mi nawet coś pomiędzy średniakiem, a dobrą grą, bo ostatnio nie ma zbytnio takich action RPGów fantasy za wiele.

22.06.2026 15:50
\/
6.1
odpowiedz
\/
46
Lara

dafton. Dawnwalker na pewno nie będzie bardziej drewniany niż gotik, to wręcz niemożliwe.

post wyedytowany przez \/ 2026-06-22 15:51:50
22.06.2026 16:08
Szlugi12
6.2
1
odpowiedz
Szlugi12
133
BABYMETAL

Gothic to nad-gra ! proszę się uspokoić.

22.06.2026 15:57
Morena
😊
7
1
odpowiedz
Morena
0
Legionista

Super, czekam na tekst, tak samo jak i na grę, ogólnym klimatem bardziej mi podchodzi niż Wiedźmin.

post wyedytowany przez Morena 2026-06-22 16:35:07
22.06.2026 16:07
Szlugi12
8
odpowiedz
1 odpowiedź
Szlugi12
133
BABYMETAL

Ja tam czekam, chętnie zagram bo ogólnie fajnie to wygląda, ale martwi jedynie sposób grania odnośnie ograniczenia aktywności, że to zrobimy to już na to nie będzie czasu... bo trzeba grać w to samo jeszcze ze 3 razy, żeby zobaczyć wszystko, no z tym trochę słabo, ale chętnie się zobaczy nowy materiał.

22.06.2026 16:09
DexteR_66
8.1
odpowiedz
DexteR_66
20
Dawnwalker

Premium VIP

Szlugi12 Ale plus, że przynajmniej eksploracja nie będzie ograniczona czasowo, można eksplorować świat do woli. No a z tym czasem ogólnie, to jestem też sceptycznie nastawiony, no ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

22.06.2026 16:52
Texas84
👍
9
odpowiedz
Texas84
173
Generał

Ooo... Spoko. Czekam na relacje i mam na oku ten tytuł.

Forum Forum Rozmawiamy
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl