Giercownik #639- Mouse: P.I. for Hire

Forum Gry Zręcznościowe
Odpowiedz
15.05.2026 09:00
mrjohhny
1
8
odpowiedz
mrjohhny
237
Amoniak Vas Here
Image

Giercownik #639- Mouse: P.I. for Hire

Brutalna polska strzelanka FPP utrzymana w stylu czarno-białych kreskówek z początku XX wieku (np. Parowiec Willie z Myszką Miki). W Mouse: P.I. for Hire jako mysz-detektyw John Mouston walczymy z przestępcami panoszącymi się w skorumpowanym mieście.

Audycje znajdziemy pod adresem : http://prk24.pl/player-rk
Mouse: P.I. for Hire>https://www.gry-online.pl/gry/mouse/z56627
O nagrodach dowiemy się na stronie jak się pojawią :).
http://www.prk24.pl/27517412/giercownik

Poprzedni wątek jest tu ->https://www.gry-online.pl/forum/giercownik-638-tides-of-tomorrow/ze1020731
Giercownik to cykliczny wątek niejedynej audycji radiowej o grach w Polsce ;)
Możesz jej słuchać w każdy piątek ok. 17.30. tu - >
http://www.radio.koszalin.pl/pl/page/dod/sluchaj-online.html
czyli na antenie Polskiego Radia Koszalin.

Nagroda główna w naszym konkursie, to z reguły gra-bohaterka wątku !
Wygrywa ją osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe i trafi swym mailem w odpowiednie miejsce.
Wiadomości (email-e) z odpowiedziami wysyłamy do godziny 10:00 następnego dnia (najczęściej sobota).
Po wrzuceniu listy waszych prac .zaczyna się głosowanie które kończy się w środę o 13.Po tym czasie zostaje wyłoniony zwycięzca .
Nagrody dodatkowe (jeżeli są), to najczęściej przeróżne gadżety !
Wędrują one do osoby, która najlepiej (IMO) wywiąże się z zadania specjalnego postawionego w wątku,
lub pierwsza odpowie w wątku na pytanie w KGB czyli Konkursie Gola Błyskawicznym.

Odpowiedź do konkursu głównego powinieneś wysłać tu - > [email protected]
W mailu (jednym dla jednego miejsca zamieszkania) wpisz Imię, Nazwisko i adres.
Maile niepełne nie będą uczestniczyć w konkursie. Możesz też wpisać Nick z GOL-a. Jeśli takowy posiadasz oczywiście ;)

15.05.2026 11:48
PIL
😂
2
3
odpowiedz
PIL
278
VoiceMaster

Przypominam. Podpisujcie swoje maile plizzz
Zamieszczam wzór:
Jan "misiek" Nowak
52-638 Pasikórowice
ul. Teodora Gęsiny 28/9

:D:D:D:D:D:D:D:D

post wyedytowany przez PIL 2026-05-15 11:49:10
19.05.2026 08:31
PIL
3
5
odpowiedz
PIL
278
VoiceMaster

czas najwyższy :D

1. Wybiorę sobie Anna Dereszowską która ma bardzo wyraźny i profesjonalny głos dubbingowy. Świetnie sprawdziłaby się w roli głównej bohaterki albo partnerki detektywa. Potrafi zmieniać ton głosu by brzmieć zarówno lekko, jak i dramatycznie.Polecam ją w audiobookach,daje radę zarówno w thrillerach jak i spokojnych książek z humorem.

2. Przed wyruszeniem w drogię.Pan Piotr Fronczewski -mógłby dodać grze bardziej kreskówkowego szalonego i spokojnego charakteru. Umie łączyć humor z klimatem sensacyjnym(Konsul). Ma tak poważny głos ,że wrzucając go do gry zabawno detektywistycznej stworzył by się hit dubbingowy

3. Mógłby dodać grze bardziej kreskówkowego charakteru. Umie łączyć humor z klimatem sensacyjnym. Pasowałby do ekscentrycznego bohatera albo gadającego partnera głównej postaci. Dialogi byłyby bardzo zapamiętywalne,jak w różowej Panterze- a imie jego CEZARY PAZURA

4. Klasycznie Jarosław Boberek który jest królem polskiego dubbingu
W uncharted poradził sobie "cholera" znakomicie,potrafi modulować głos od kaczora donalda do nathana. W sumie mógłby zrobić dubbing do całości gry ,od postaci po wylatujace pociski I było by IDEALNIE.

5. Jak komediowo to wybrała bym Tomasza Kota -Potrafi świetnie zmieniać emocje i styl mówienia. Mógłby zagrać zarówno zabawnego bohatera, jak i groźnego przeciwnika. Jego głos byłby bardzo żywy i dynamiczny. W kreskówkowym noir sprawdziłby się idealnie.

6. Więckiewicz -ma dość spokojny głos ,niski, , który dobrze buduje napięcie. Pasowałby do narracji i bardziej poważnych scen. Potrafi brzmieć zarówno groźnie, jak i sympatycznie. W świecie Mouse P.I. dałby klimat starego filmu gangsterskiego

7. Bogusław Linda-Jego głos idealnie pasowałby do klimatu starego kryminału noir. Brzmi twardo, trochę cynicznie i bardzo charakterystycznie. Mógłby grać zmęczonego detektywa z własnymi problemami. W trailerach brzmiałby świetnie.

Jeden mail niepodpisany. Nie bierze udziału w ocenie.

post wyedytowany przez PIL 2026-05-19 10:34:11
19.05.2026 10:30
4
2
odpowiedz
Webar91
41
Centurion

Czwórka

19.05.2026 11:36
anastazja1979
5
2
odpowiedz
anastazja1979
12
Legionista

Pazurę pamietam z kilku gierek-do Boberka daleko ale poziom dobrze trzyma -3

19.05.2026 12:09
kermit73
6
1
odpowiedz
kermit73
55
Centurion

Boberek jest nieformalnym królem polskiego dubbingu-4

19.05.2026 12:36
Entarof
😃
7
3
odpowiedz
Entarof
64
Centurion

Pińć :)

19.05.2026 19:19
kermit73
8
2
odpowiedz
1 odpowiedź
kermit73
55
Centurion

Pil-skonczyles pragmate ?

post wyedytowany przez kermit73 2026-05-19 19:20:01
20.05.2026 13:15
PIL
8.1
1
odpowiedz
PIL
278
VoiceMaster

kermit73

Bardzo proszę nie zadawać mi takich pytań :D:D:D
Będę kończył wszystkie, których nie skończyłem (prawie co tydzień coś nowego) na emeryturze.
A to już niedługo :D:D:D

19.05.2026 19:53
MoebiusTF
9
1
odpowiedz
MoebiusTF
71
Centurion

7 W GOW dał rade ,w komediowej roli może też by pokazał klase :)

19.05.2026 20:09
10
1
odpowiedz
delluk
12
Legionista

Uncharted i boberek oraz KORGAN w BG 4

19.05.2026 22:08
11
1
odpowiedz
Lucyfer89
144
Lucek

7

21.05.2026 19:45
PIL
12
2
odpowiedz
PIL
278
VoiceMaster

Jak wynika z obliczeń, wygrała opinia #4
Czyli zwycięzcą jest ... mrjohhny
Wszystko wskazuje na to, że jutro pauza :(

22.05.2026 05:49
13
odpowiedz
Webar91
41
Centurion

Gratulacje!
Pil-a jak z nowym Bondem?widać światło w tunelu?

22.05.2026 09:15
PIL
14
odpowiedz
PIL
278
VoiceMaster

Webar91 

Może być ciężko :(

28.05.2026 09:54
PIL
15
odpowiedz
PIL
278
VoiceMaster

mrjohhny & Others ;)

Niestety, jutro Giercownika nie będzie. Taka smutna uroczystość w gronie przyjaciół.
Za tydzień Giercownika też nie będzie. Krótki, czerwcowy wypad w celu resetu głowy :D

11.06.2026 18:09
16
odpowiedz
Webar91
41
Centurion

Pil, mrjohhny -co jutro będzie w audycji?

11.06.2026 20:18
PIL
17
odpowiedz
PIL
278
VoiceMaster

Webar91 mrjohhny
Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że nie wyrobię 😒
Może kilka słów na temat czerwcowych premier, a o to nic pewnego.
Wątek zatem nie potrzebny.
PressEngine wystawiło mnie (jak dotąd) do wiatru z 007, więc pewnie będę też coś rzeźbił w przyszły piątek. 😞

Forum Forum Gry Zręcznościowe
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl