Co z Tobą Polsko?

Forum Pytania i Ogłoszenia
Odpowiedz
03.06.2026 16:46
PaladynHagen
1
odpowiedz
PaladynHagen
0
Legionista

Co z Tobą Polsko?

Jak w temacie

04.06.2026 08:28
to_ja_jarzabek
1.1
1
odpowiedz
to_ja_jarzabek
57
Generał

PaladynHagen Kolejny ruski troll który założył konto...

03.06.2026 16:48
Rezort
2
5
odpowiedz
2 odpowiedzi
Rezort
174
Naznaczony

Przejęta przez ukraińców a rządzona przez izrael.

03.06.2026 17:03
Soulcatcher
2.1
12
odpowiedz
Soulcatcher
292
Crimson Desert

Premium VIP

Rezort To jakieś nowe hasło prawicowców?

post wyedytowany przez Admina 2026-06-03 18:48:18
04.06.2026 07:08
Kasrkin
😉
2.2
5
odpowiedz
Kasrkin
17
Generał

Rezort To już nie kultowe kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym? To był banger, czuc było polot i finezję propagandową. Przejęta przez ukraińców a rządzona przez izrael. - to się nie przyjmie :(

Btw - ewidentne multikonto, dlaczego z marszu nie leci?

post wyedytowany przez Kasrkin 2026-06-04 07:09:30
03.06.2026 17:11
3
odpowiedz
Darek1785
8
Generał
Wideo

Tutaj wiele elementów składa się mniej więcej w jedną całość:

https://www.youtube.com/watch?v=6mWqpjwdn1s

03.06.2026 17:17
4
14
odpowiedz
1 odpowiedź
Ryokosha
100
Legend

Dopóki nie rządzą prawicowe oszołomy w stylu Brauna, Czarnka czy Bosaka to wszystko w porządku jak w innych krajach. Ale jak tacy zaczynają rządzić to zaraz się wszystko sypie.

post wyedytowany przez Admina 2026-06-03 18:46:06
03.06.2026 19:05
PaladynHagen
4.1
3
odpowiedz
PaladynHagen
0
Legionista

Ryokosha Zgadzam się tylko szkoda, że rządzący pchają tyle kasy w socjal i kościół

03.06.2026 19:34
dafton.
6
2
odpowiedz
1 odpowiedź
dafton.
33
Konsul

low effort bait. Jak caly profil paladyna

03.06.2026 22:10
PaladynHagen
6.1
odpowiedz
PaladynHagen
0
Legionista

dafton. To nie jest bait

03.06.2026 22:15
mirko81
7
odpowiedz
mirko81
88
amd platform

A co się stało?
Znajomy popierający obecny rząd twierdzi że wyprzedziliśmy zachód ue

04.06.2026 00:14
comright
8
odpowiedz
2 odpowiedzi
comright
10
Legionista

Polska to raj na Ziemi i tarcza przeciw wschodniemu Mordorowi, który zagraża całemu cywilizowanemu światu. Jeżeli nie Polacy, to kto będzie bronił Europę przed krwawymi rękami Putina i jego przyjaciół?

04.06.2026 07:00
8.1
odpowiedz
NightGeisha
10
Generał

comright Coś ci się pomyliło. Raj wygląda zupełnie inaczej, a ostateczna dominacja Mordoru nad RP utrwaliła się w XVIII i trwa do dzisiaj. Od konfliktu z Rusią Kijowską aż po czasy współczesne to nie oni, tylko my tracimy terytorium na ich korzyść. Do tego elity tego raju - jak nasz kraj nazwałeś - kierując się swoim interesem doprowadziły do zniknięcia Polski z mapy Europy na circa about 123 lata.

04.06.2026 14:00
8.2
odpowiedz
Quodton_NPC
41
Konsul

comright całemu cywilizowanemu światu to zagraża izrael, indie i państwa muzułmańskie

04.06.2026 10:47
Bociek69
9
2
odpowiedz
Bociek69
62
Byle do Wiosny

Jak to w tym zarcie.

Mieszkaniec Podlasia: Kuwa ale syf, wogole na tym zadupiu nic nie ma, gdybym tylko mieszkal w Warszawie to bym mial zycie.
Mieszkaniec Warszawy: Kuwa ale syf, wogle w tej Polsce to nic sie nie osiagnie, gdybym tylko mieszkal na bogatym Zachodzie Europy.
Mieszkaniec Zachodniej Europy: Kuwa ale syf, wogole Europa to juz skansen i powolna smierc, gdybym tylko mieszkal w USA tam sie robi biznesy.
Mieszkaniec USA: Stoi Johny w swoim szklanym aparatmencie na Manhatanie i mowi: Kuwa ale syf, rzucam wszystko i przeporwadzam sie na Podlasie :D

post wyedytowany przez Bociek69 2026-06-04 10:47:36
Forum Forum Pytania i Ogłoszenia
Odpowiedz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl