8 mln subów w 3 lata na YT i można żyć jak Król :D
https://www.facebook.com/Vitalyzdtv/photos_stream
https://www.youtube.com/user/VitalyzdTv
macie jeszcze jakieś przykłady? :D
Bezi2598 [ 44 ] - Legend
No i co z tego? Widzę, że nadal cię to boli.
HAHA no kto mógł by to napisać jak nie ty...
Napisałem coś że mnie boli? Wtf? Puknął byś sie w tą pustą główkę.
Wardęga ma kasę ale nie tyle co ten Vitaly.
BTW widzicie jaki yt dochodowy, nie psujcie marzeń naszym GOLowym youtuberom co chcą wyżyć na majnkrafcie i LOLu :P
3 lata, ok, tyle że on na pewno miał już jakieś wtyki wcześniej. Normalny szary człowiek to by nie osiągnął takiego poziomu po 3 latach.
Co nie zmienia faktu, że niczego mu nie brakuje, Sherlocku.
@K4RO8
Liczą się wyświetlenia dzieci, nie subskrypcje.
Liczą się kliknięcia w reklamy, dziecko. A poza tym w niektórych krajach (nie w Polsce) subskrypcje są płatne.
Nie trzeba. Wystarczy, że cały czas poruszasz temat jutuberów bez powodu ;)
W końcu to jest forum dyskusyjne. Myślałem, że można swobodnie rozmawiać na różne tematy...
Napisałem coś że mnie boli?
Nie trzeba. Wystarczy, że cały czas poruszasz temat jutuberów bez powodu ;)
Nie trzeba. Wystarczy, że cały czas poruszasz temat jutuberów bez powodu ;)
Jesteś przykry bardzo, aż żal to komentować.
końcu to jest forum dyskusyjne. Myślałem, że można swobodnie rozmawiać na różne tematy...
Widać nie jesteś w temacie. Koleś ewidentnie ma jakiś problem.
https://www.gry-online.pl/forum/taki-powinien-byc-final-dla-konsolowcowzagrajmerownerdownollajfow/z3cc306d
https://www.gry-online.pl/forum/dlaczego-prawie-kazdy-youtube-r-quotzagrajmerquot-zachowuje-sie-t/z9cecdd6
https://www.gry-online.pl/forum/ile-wardega-zarobil-na-filmie-z-psem-pajakiem/z8cc832e
Plus jego komentarze w innych tematach. Zabrakło jego tradycyjnego:
To jest smutne! Większość społeczeństwa musi tyrać po 10 godzin za 1680 zł brutto i żyć od pierwszego do pierwszego licząc każdy grosz, a kilku cwaniaków zarabia krocie na głupotach!
Jesteś naiwny, tak łatwo cie sprowokować do trolowania :(
Ja wcale nie troluję.
Koleś ewidentnie ma jakiś problem.
No właśnie, problemem tutaj jesteś ty i nikt inny, zrozum to wreszcie.
spoiler start
Jesteś naiwny, tak łatwo cie sprowokować do trolowania :(
:D :D :D
spoiler stop
Popieram, akurat bezi nie nalezy do grona przyjemnych uzytkownikow. Zawsze wtyka kichawe w nieswoja sprawe, w dodatku nie na temat. Nie wiem skad ta gwiazdka