Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry w produkcji i planach

Book of Hours PC2022

Wydawcy gier Weather Factory

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Weather Factory:


Playdigious

Plany wydawnicze na przyszłość

Book of Hours2022

Wiadomości dotyczące Weather Factory


Steam kontra GOG.com i inne platformy cyfrowe w wynikach sprzedaży gry Cultist Simulator

Entelarmer, 18 lutego 2019, 17:06

Niezależne studio Weather Factory pochwaliło się sprzedaniem 100 tysięcy egzemplarzy gry Cultist Simulator. Co ciekawe, twórcy udostępnili dane dotyczące sprzedaży produkcji na różnych platformach dystrybucji cyfrowej, co daje obraz faktycznego podziału rynku.

Warhammer Vermintide 2 i dwie inne gry w lutowym Humble Monthly na start

Jakub Mirowski, 2 lutego 2019, 13:17

Poznaliśmy trzy pierwsze gry, które w tym miesiąciu otrzymają abonenci usługi Humble Monthly - są to Warhammer: Vermintide 2, Cultist Simulator i Earth Defense Force 4.1. Na początku marca lista powiększy się o kolejne tytuły.

Cultist Simulator - ruszył kickstarter gry twórcy Sunless Sea

Adrian Werner, 1 września 2017, 14:52

Ruszyła kickstarterowa zbiórka pieniędzy na projekt Cultist Simulator, czyli nową grę ojca Fallen London i Sunless Sea, realizowaną w formie komputerowej planszówki. Z tej okazji wypuszczono również nową wersję demonstracyjną.

Cultist Simulator nowym projektem ojca Fallen London i Sunless Sea

Adrian Werner, 1 października 2016, 14:35

Alexis Kennedy, czyli ojciec gier Fallen London i Sunless Sea poinformował, że pracuje nad projektem Cultist Simulator. Zgodnie z tytułem, pozwoli on na wcielenie się w wyznawcę plugawych bóstw, a jednym z możliwych celów rozgrywki będzie doprowadzenie do końca świata.