Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

IDG Poland S.A.

Firma polski wydawca


Najpopularniejsze gry wydane przez IDG Poland S.A. w Polsce

America: No Peace Beyond the Line

America: No Peace Beyond the Line

State of War: Warmonger

State of War: Warmonger

Blade and Sword

Blade and Sword

Starship Titanic

Starship Titanic

Wydane w Polsce gry

Blade and Sword 16 grudnia 2004

America: No Peace Beyond the Line 16 września 2003

State of War: Warmonger 14 maja 2003

Starship Titanic 22 kwietnia 2003

Wiadomości dotyczące IDG Poland S.A.


Powrót do przeszłości, czyli RTS w dwóch wymiarach

ComCo, 17 sierpnia 2004, 14:40

Duet wydawniczy Cypron Studios - Crystal Interactive postanowił przypomnieć światu o istnieniu dwuwymiarowych strategii czasu rzeczywistego, w których bardziej od taktyki liczyła się liczba jednostek i ich siła ognia. W Sieci ukazało się bowiem grywalne demo gry wydanej w odległym, 2001 roku, tj. State of War: Warmonger.

Kolejny numer GameStara już dostępny

Solnica, 8 sierpnia 2003, 15:14

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie naszego kraju trafił kolejny, piąty numer magazynu GameStar. Tym razem jego objętość zwiększona została do 196 stron na których znajdziecie wiele ciekawych tekstów dotyczących gier i tematów im pokrewnych. Z pewnością zainteresuje Was również zawartość dołączonych doń płyt CD/DVD, na których znalazły się między innymi dwie pełne wersje gier oraz film.

Promocyjny GameStar za 5 złotych!

Solnica, 10 czerwca 2003, 10:37

11 czerwca, czyli już jutro, do kiosków trafi najnowszy numer GameStara. Tym razem dostępne będą trzy różne wersje magazynu: wersja z dwiema płytkami CD za 17,90 zł, magazyn z jedną płytką DVD za 19,90 zł, a także - UWAGA! - zmniejszona, promocyjna wersja GameStara bez płytki dostępna w cenie 5 zł.

New York Race coraz bliżej...

Michał Bobrowski, 24 października 2001, 19:17

Coraz bliżej do premiery gry wyścigowej tematycznie powiązanej ze znakomitym filmem Luc’a Bessona pod tytułem The Fifth Element. Jak wielu z was pamięta, jedną z bardziej dynamicznym scen tego filmu był efektownych pościg policji za taksówką niejakiego Korbena Dallasa w futurystycznej scenerii Nowego Jorku z roku 2215...

Poczuj się jak Korben Dallas

Fajek, 12 lipca 2001, 14:04

Francuska firma Kalisto wraz z Wanadoo oficjalnie poinformowały, że pracują aktualnie nad futurystycznymi wyścigami o nazwie „NY Race” bazującymi na surrealistycznym filmie sci-fi Luc’a Bessona pod tytułem The Fifth Element.

Zapowiedź "America: No Peace Beyond The Line"

Fajek, 29 marca 2001, 14:20

Jeśli lubisz gry strategiczne i interesuje Cię historia Ameryki Północnej powinieneś przeczytać zapowiedź gry America: No Peace Beyond The Line.

Dwa nowe tytuły od CDV Entertainment

Solnica, 20 marca 2001, 10:34

CDV poinformował o dwóch nowych tytułach gier które wyda między innymi na komputery klasy PC. Nastąpi to jednak w raczej odległej przyszłości.

Poczuj się jak... Korben Dallas

Michał Bobrowski, 13 lutego 2001, 12:27

Czy pamiętacie sympatycznego komandosa, dorabiającego „na taksówce”, który z pomocą uroczego, Piątego Elementu ratował ludzkość? Już wkrótce na ekranach naszych komputerów ponownie odwiedzimy Nowy Jork w roku 2215!

America w USA

Sznur, 8 lutego 2001, 13:44

Po niedawnej europejskiej premierze, niemiecki producent Data Becker, rozpoczął sprzedaż swego najnowszego strategicznego tytułu America w USA. Ten RTS rodem z Dzikiego Zachodu oferuje 30 misji, w których możemy znaleźć także historyczne wydarzenia jak Alamo czy Kalifornijska gorączka złota.