Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Frog City Software

Firma producent


Wydawcy gier Frog City Software

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Frog City Software:


Take 2 Interactive

Strategic Simulations Inc.

Gathering of Developers

Wiadomości dotyczące Frog City Software


Wieści ze świata (The Evil Within, Starbound, Avernum 2: Crystal Souls) 4/9/14
Wieści ze świata (The Evil Within, Starbound, Avernum 2: Crystal Souls) 4/9/14

luckie, 4 września 2014, 12:42

Dziś piszemy m.in. o europejskiej dacie premiery The Evil Within, pracach nad grą Starbound oraz zapowiedzi Avernum 2: Crystal Souls. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Aion, Spore: Kosmiczne przygody, Beneath a Steel Sky) 31/07/09
Wieści ze świata (Aion, Spore: Kosmiczne przygody, Beneath a Steel Sky) 31/07/09

Hed, 31 lipca 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu podsłuchujemy rozmów postaci z Aiona, donosimy o powrocie kolejnej klasycznej przygodówki, chwalimy graczy Spore za kreatywnie spędzony miesiąc i kończymy pewne plotki na temat Halo 4.

Dyktatura powróci w Tropico 3
Dyktatura powróci w Tropico 3

Hed, 29 stycznia 2009, 09:33

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o trwających pracach nad trzecią częścią serii Tropico. Chociaż grą zajmuje się nowa firma (Haemimont Games), znana przykładowo ze strategii o starożytnym Rzymie, to Tropico 3 pozostanie w dobrych starych klimatach. Powrócimy więc w zarysie do koncepcji umożliwiającej graczom wcielenie się w dyktatora, posiadającego pełną władzę nad swoją wyspą.

Tropico 3 zapowiedziane
Tropico 3 zapowiedziane

Animol, 3 listopada 2008, 14:09

Zapowiada się na to, że zobaczymy kolejną odsłonę ekonomicznej gry w egzotycznych klimatach, a mianowicie Tropico 3. Produkcją zajmie się Haemimont Games, znane przede wszystkim z Imperium Romanum.

Ani PeCet, ani konsola nie pozwoli graczowi zostać królem narkobiznesu
Ani PeCet, ani konsola nie pozwoli graczowi zostać królem narkobiznesu

eLKaeR, 7 czerwca 2006, 15:32

Co wiedzieliśmy już w ubiegły wtorek, zostało właśnie potwierdzone. Mianowicie korporacja Take 2 Interactive postanowiła anulować projekt o nazwie Snow, realizowany dotychczas z myślą o komputerach osobistych PC i konsolach Xbox. Chociaż przedstawiciele owej firmy nie mówią tego wprost, to powodem zapuszkowania przedsięwzięcia jest najwyraźniej sprawa klasyfikacji wiekowej gry.

Koniec marzeń o grze Snow?
Koniec marzeń o grze Snow?

Krystian Smoszna, 30 maja 2006, 09:37

Absencja gry Snow podczas tegorocznej edycji targów E3 okazała się nieprzypadkowa. Przedstawiciele niemieckiego oddziału koncernu Take-Two Interactive poinformowali wczoraj, że dalsze prace nad programem zostały przerwane, co oznacza anulowanie projektu.

Poradnik: Tropico 2: Zatoka Piratów

Redakcja GRYOnline.pl, 9 grudnia 2003, 18:40

„Har, har, har! Witajcie szczury lądowe! Słyszałem wieści, że chcecie zostać piratami! I to nie takimi, co to handlują na bazarze płytami, ale krwawymi korsarzami rabującymi kosztowności i gwałcącymi białogłowy! Dobrze się składa, bo ja również postanowiłem zostać piratem. I mam nadzieję, że poniższe zapiski pochodzące z mojego dziennika pokładowego pomogą wam szczęśliwie zakończyć każdą misję i zdobyć w niej złoty medal! No to napijmy się rumu, a później do dzieła! Har, Har, Har!” - solucja Tropico 2, czyli zapiski korsarza.

Tropico 2 w zachodnich sklepach - w Polsce nie wiadomo czy w ogóle...

Fajek, 10 kwietnia 2003, 15:50

Dziś do zachodnich sklepów trafiła druga cześć znakomitej gry ekonomicznej Tropico. Tym razem okres w jakim przyjdzie nam grać w znaczący sposób odbiega od tego co widzieliśmy w części pierwszej. Zresztą już sam tytuł wiele zdradza - Tropico 2: Pirate Cove.

Tropico 2: Pirate Cove - GOLD
Tropico 2: Pirate Cove - GOLD

Łosiu, 3 kwietnia 2003, 09:12

Firma wydawnicza Gathering of Developers oraz zespoły developerskie Pop Top Software oraz Frog City Software ogłosiły, iż gra zatytułowana „Tropico 2: Pirate Cove” została ukończona i na zachodzie znajdzie się w sprzedaży już ósmego kwietnia. W „Tropico 2”, w przeciwieństwie do pierwszej części gry, gdzie jako totalitarny władca gospodarowaliśmy zasobami małej wyspy, mamy okazję zostać prawdziwym piratem - władcą mórz południowych z okresu XVII wieku.

Demo i oficjalna strona Tropico 2: Pirate Cove

Łosiu, 14 lutego 2003, 09:53

Firmy Gathering of Developers oraz PopTop Software uruchomiły oficjalną witrynę internetową gry Tropico 2: Pirate Cove i równocześnie udostępniły wersję beta demo owego tytułu. Przypomnę, iż jest to sequel strategii ekonomicznej w której mogliśmy stać się dyktatorem małej karaibskiej wyspy w latach 50-tych XX wieku. Tym razem rzecz dzieje się w XVII wieku, a my stajemy się przywódcą piratów. Demo gry znajdziecie w naszym dziale Pliki.

Precyzyjny termin premiery GTA: Vice City na PC i nie tylko
Precyzyjny termin premiery GTA: Vice City na PC i nie tylko

eLKaeR, 11 lutego 2003, 07:07

Niemieckie źródła podają, iż korporacja Take 2 Interactive dokonała aktualizacji swojego planu wydawniczego na bieżący rok. Po raz pierwszy wymieniono dokładną datę rynkowego debiutu PeCetowej wersji bestsellerowej gry Grand Theft Auto: Vice City, ale ciągle nie ujawniono szczegółów, dotyczących oficjalnej premiery Duke Nukem Forever.

Take 2 Interactive odkrywa karty

eLKaeR, 18 grudnia 2002, 08:21

Gathering of Developers, Gotham Games, Rockstar Games i Talon Soft, to producenci oprogramowania rozrywkowego, którzy znajdują się obecnie pod opiekuńczymi skrzydłami korporacji wydawniczej Take 2 Interactive. Gdy patrzymy zatem przez pryzmat tak silnej bazy developerskiej, nie powinny nas absolutnie dziwić, ujawnione właśnie przez rzeczoną firmę, plany przyszłej rynkowej ofensywy.

Recenzja: Trade Empires

Fajek, 18 stycznia 2002, 10:10

Trade Empires jest kolejną po serii Imperialism grą strategiczno-ekonomiczną autorstwa firmy Frog City Software. Wszystko zaczyna się w małej wiosce, skąd jako biedny i początkujący kupiec posiadający jedynie osła rozpoczniemy długą drogę prowadzącą nas przez tysiące lat do stworzenia międzynarodowego konsorcjum handlowego.

Premiera Trade Empires

Solnica, 20 grudnia 2001, 14:28

Fani intelektualnej rozrywki z pewnością nie będą nudzić się przez Święta, bowiem od dzisiejszego dnia w sklepach dostępna jest gra Trade Empires.

Trade Empires w zachodnich sklepach

Łosiu, 13 września 2001, 16:37

W dniu dzisiejszym najnowsza strategiczno-ekonomiczna produkcja z firmy Eidos Interactive „Trade Empires” trafiła do zachodnich sklepów.