Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Data Becker

Firma producent wydawca

WWW: http://www.databecker.com

Adres: 210 Highland Avenue, Needham Heights, MA 02494

Telefon: 781-453-2340

Fax: 781-433-2663


Wydawcy gier Data Becker

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Data Becker:


Novalogic Inc.

Wiadomości dotyczące Data Becker


Castle Strike – demo w języku niemieckim

Krystian Smoszna, 3 stycznia 2004, 09:32

Firmy Related Design i Data Backer opublikowały grywalne demo Castle Strike – strategii rozgrywanej w czasie rzeczywistym, utrzymanej w średniowiecznej konwencji. Program udostępnia tutorial, w którym nauczymy się podstaw obsługi oddziałami na polu walki, a także jedną ze standardowych misji. Całość udostępniono tylko i wyłącznie w języku niemieckim, co z pewnością zmniejszy grono ewentualnych odbiorców.

Kolejny numer GameStara już dostępny
Kolejny numer GameStara już dostępny

Solnica, 8 sierpnia 2003, 15:14

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie naszego kraju trafił kolejny, piąty numer magazynu GameStar. Tym razem jego objętość zwiększona została do 196 stron na których znajdziecie wiele ciekawych tekstów dotyczących gier i tematów im pokrewnych. Z pewnością zainteresuje Was również zawartość dołączonych doń płyt CD/DVD, na których znalazły się między innymi dwie pełne wersje gier oraz film.

Recenzja: Highland Warriors

Fajek, 18 marca 2003, 11:00

Highland Warriors to strategia czasu rzeczywistego zainspirowana głośnym filmem Braveheart, w którym Mel Gibson wcielił się w postać Williama Wallace. Akcja toczy się w na wyspach brytyjskich i pozwala graczom uczestniczyć w licznych konfliktach toczonych pomiędzy Szkockimi klanami, a państwem Angielskim...

Początek aktualizowania Highland Warriors

eLKaeR, 7 marca 2003, 08:55

Zdążył upłynąć zaledwie miesiąc od rynkowej premiery trójwymiarowej strategii czasu rzeczywistego o nazwie Highland Warriors, a połączone sztaby firm NovaLogic i Data Becker wypuściły pierwszą poprawkę systemową dla owego produktu.

Oficjalne daty wydania trzech tytułów Novalogic

Solnica, 14 stycznia 2003, 07:06

NovaLogic podał oficjalne daty wydania trzech swoich tytułów. Najnowsza odsłona serii Delta Force - Black Hawk Down będzie miał swoją premierę 25 marca 2003. Nieco wcześniej na półkach sklepowych pojawią się Highland Warriors i Devastation. Oba tytuły powinny trafić do sprzedaży 21 marca.

Highland Warriors „ozłoceni”

Solnica, 30 grudnia 2002, 20:40

Jak poinformował Data Becker Corp., prace nad grą Highland Warriors weszły w tzw. „złotą fazę” czyli rozpoczął się proces tłoczenia płyt CD. Dzięki temu ta ciekawie zapowiadająca się strategia czasu rzeczywistego zainspirowana głośnym filmem „Braveheart” („Waleczne Serce”) trafi do sprzedaży na początku lutego.

Poślizgi, poślizgi

Mariusz Klamra, 22 września 2002, 08:41

Gdy jeszcze niedawno pisaliśmy o możliwym przesunięciu premiery Unreal II na przyszły rok, były to informacje niepotwierdzone i wielu w nie powątpiewało. Niestety okazało się, że to prawda. Wczoraj również podano oficjalne o opóźnieniu wydania dwóch innych interesujących tytułów, BloodRayne i Highland Warriors.

Nowe oficjalne strony w sieci

Łosiu, 30 kwietnia 2002, 09:18

W dniu dzisiejszym, nasz wywiad doniósł o otwarciu trzech nowych, oficjalnych stron internetowych. Firma Ubi Soft uruchomiła stronę gry Tom Clancy's Rainbow Six: Raven Shield, NovaLogic otworzył stronę Delta Force: Task Force Dagger, a firmy Soft Enterprises oraz Data Becker stronę Highland Warriors.

Zapowiedź "America: No Peace Beyond The Line"

Fajek, 29 marca 2001, 14:20

Jeśli lubisz gry strategiczne i interesuje Cię historia Ameryki Północnej powinieneś przeczytać zapowiedź gry America: No Peace Beyond The Line.

Dwa nowe tytuły od CDV Entertainment

Solnica, 20 marca 2001, 10:34

CDV poinformował o dwóch nowych tytułach gier które wyda między innymi na komputery klasy PC. Nastąpi to jednak w raczej odległej przyszłości.

America w USA

Sznur, 8 lutego 2001, 13:44

Po niedawnej europejskiej premierze, niemiecki producent Data Becker, rozpoczął sprzedaż swego najnowszego strategicznego tytułu America w USA. Ten RTS rodem z Dzikiego Zachodu oferuje 30 misji, w których możemy znaleźć także historyczne wydarzenia jak Alamo czy Kalifornijska gorączka złota.