Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

HanbitSoft

Firma producent wydawca


Wydawcy gier HanbitSoft

Wydawcy gier wyprodukowanych przez HanbitSoft:


T3 Entertainment

Frogster Interactive Pictures AG

Wyprodukowane gry

Współpracujący z HanbitSoft producenci gier

Lista producentów gier wydawanych przez HanbitSoft


T3 Entertainment

Wydane gry

Wiadomości dotyczące HanbitSoft


Wieści ze świata (Mortal Kombat, Battlefield 3, Assassin's Creed Revelations) 10/1/12

Jiker, 10 stycznia 2012, 14:37

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o powrocie Mythosa, specjalnych edycjach Mortal Kombat i Homefront, zmianach w RuneScape, a także terminie premiery dodatku Mediterranean Traveller do Assassin's Creed Revelations.

Koniec europejskiej wersji gry Mythos
Koniec europejskiej wersji gry Mythos

Adrian Werner, 20 października 2011, 09:27

Mamy złe wieści dla fanów Mythosa. Na oficjalnym forum właśnie pojawiła się informacja, że za tydzień zostanie zamknięta europejska wersja gry.

Otwarta beta Hellgate jeszcze w czerwcu

Olek, 25 czerwca 2011, 11:30

Niespełna miesiąc potrzebowali deweloperzy z T3 Entertainment na przeprowadzenie zamkniętych testów gry MMO Hellgate. Już niebawem wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w otwartej becie, której start zaplanowano na 30 czerwca. Wraz z oficjalnym przystąpieniem do kolejnej fazy prac nad grą pojawią się nowe tryby rozgrywki, a także kilka eventów ze specjalnymi bonusami dla graczy.

Nocny start zamkniętych beta testów Hellgate

Sarge, 3 czerwca 2011, 09:55

Za kilkanaście godzin startują zamknięte beta testy Hellgate, o których informowaliśmy Was kilka dni temu. Mogą w nich wziąć udział również polscy gracze, ponieważ do rozgrywki dopuszczono także Europejczyków, choć początkowe plany obejmowały jedynie mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Rozdajemy 450 kluczy do bety Hellgate

Sarge, 1 czerwca 2011, 13:00

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że w zamkniętych beta testach Hellgate wezmą udział nie tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, ale też Europejczycy. Dziś, wspólnie z firmą T3Fun, rozdajemy Wam 450 kodów umożliwiających wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu.

Zamknięte beta testy Hellgate także dla Europy

Sarge, 24 maja 2011, 09:40

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zbliżających się zamkniętych beta testach Hellgate w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem okazało się, że do udziału w nich uprawnieni zostaną również europejscy gracze.

Wieści ze świata (Mythos, Resident Evil, Back to the Future) 16/05/11

Jiker, 16 maja 2011, 13:31

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 250 tysiącach użytkowników Mythosa, piątym filmie Resident Evil, a także finałowym epizodzie Back to the Future. Zapraszamy do lektury.

Testujemy Mythos na ASUS K53E
Testujemy Mythos na ASUS K53E

Adrian Werner, 10 maja 2011, 21:10

Mythos to jedna z najciekawszych tegorocznych darmowych sieciówek. Kolorowa grafika, mechanika przypominająca Diablo i masa potworów do ubicia sprawiły, że zaskarbiła sobie sympatię wielu graczy. Sprawdziliśmy jak radzi sobie na słabszym z naszym laptopów.

Testujemy Mythos na ASUS G53SW
Testujemy Mythos na ASUS G53SW

Adrian Werner, 10 maja 2011, 06:19

O grze Mythos usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2006 roku. Teraz po pięciu latach oczekiwań europejska wersja wreszcie wystartowała i najwyższy czas przyjrzeć się jak radzi sobie ona na laptopach.

Mythos wystartował

Olek, 28 kwietnia 2011, 16:24

Dzisiaj, dokładnie w samo południe, oficjalnie wystartowała darmowa gra MMO Mythos. Tym samym dobiegł końca trwający dwa tygodnie okres otwartych beta-testów. Od wtorku fantastyczny świat Uld w pełnej krasie podziwiać mogą gracze, którzy zdecydowali się zakupić pudełkową edycję gry.

Wieści ze świata (Portal 2, Deus Ex, Dragon Age II) 28/04/11

Jiker, 28 kwietnia 2011, 14:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach Wakfu, powrocie marki Shining Force, dodatkach DLC do Portal 2, premierze pięknego Outland, a także braku narzędzi moderskich do nowego Deus Ex. Zapraszamy do lektury.

Startuje otwarta beta Mythosa

Rock Alone, 12 kwietnia 2011, 16:21

O Mythosie wspominaliśmy już kilka razy, a teraz mamy ku temu kolejną okazję. Dzisiaj ruszyła otwarta beta gry i jeśli do tej pory nie mieliście szansy wyrobić sobie zdania na temat rozgrywki, to teraz jest doskonały moment.

Mythos po polsku już dostępny

Rock Alone, 30 marca 2011, 15:29

O tym, że Mythos trafi w ręce polskich graczy w rodzimej wersji językowej pisaliśmy już wcześniej, natomiast dzisiaj został już udostępniony odpowiedni klient. Wszystkie osoby posiadające dostęp do bety, będą mogły zatem kontynuować testowanie gry w języku ojczystym (serwery zostaną uruchomione o godzinie 18.45).

Znamy datę premiery gry Mythos. Rozdajemy 600 kluczy do bety

Sarge, 18 marca 2011, 09:10

Firma Frogster Online ujawniła datę premiery nadchodzącej gry MMO Mythos. W międzyczasie wciąż trwają testy wersji beta tego tytułu, w których nadal możecie wziąć udział.

Znamy datę rozpoczęcia otwartych testów gry Mythos

Hed, 26 lutego 2011, 11:21

Firma Frogster Online potwierdziła, że otwarta beta wieloosobowego hack & slasha Mythos rozpocznie się 12 kwietnia tego roku. W ogólnodostępnej fazie testów zostanie podniesiony maksymalny poziom doświadczenia postaci (z 27 do 50), co oznacza, że po raz pierwszy zwiedzimy trzecią krainę gry – Cieniste Wzgórza.