Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wydawcy gier Bold Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Bold Games:


Take 2 Interactive

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Bold Games


Red Orchestra: Heroes of Stalingrad - nowe informacje i materiały video

Adrian Werner, 21 sierpnia 2010, 12:40

Tegoroczny gamescom był szczelnie wypełniony ciekawymi produkcjami pecetowymi. Wśród nich nie mogło również zabraknąć wielkiej nadziei fanów taktycznych strzelanin, czyli gry Red Orchestra: Heroes of Stalingrad. Twórcy przywieźli na targi grywalną wersję, dzięki czemu możemy się teraz zapoznać z informacjami na temat trybu kampanii multiplayer oraz nacieszyć oczy filmikami z rozgrywki.

Wysyp informacji o Red Orchestra: Heroes of Stalingrad

Adrian Werner, 17 marca 2010, 11:59

Podczas GDC zespół Tripwire Interactive zorganizował pokaz swojego następnego projektu – taktycznej strzelaniny Red Orchestra: Heroes of Stalingrad. Dzięki relacji serwisu Voodoo Extreme dowiedzieliśmy się sporo ciekawych rzeczy o tej produkcji.

Premiery gier w Polsce (11-15 stycznia)

Vercetti, 18 stycznia 2010, 08:07

Styczeń w branży gier oznacza przeważnie okres posuchy po obfitującej w hity Gwiazdce. Nie inaczej jest i na polskim rynku, gdzie dystrybutorzy dopiero szykują się do wprowadzenia na sklepowe półki kolejnych tytułów. W związku z tym w minionym tygodniu więcej było w naszym kraju zapowiedzi następnych gier niż faktycznie wydanych nowości.

Statystyki osiągnięć dostępne na Steamie

Hed, 8 maja 2009, 08:32

W jednym z bardziej popularnych systemów dystrybucji elektronicznej Steam pojawiły się statystyki osiągnięć obejmujące kilkanaście pozycji. Dzięki nim możemy sprawdzić między innymi procent graczy, którzy poradzili sobie z danym wyzwaniem oraz porównać nasze własne konto z postępami ogółu użytkowników. Steam postawił na osiągnięcia, wypromowane na Xboksie 360, już jakiś czas temu.

Red Orchestra: Heroes of Stalingrad ujawniona, ku zaskoczeniu jej twórców

Hed, 4 maja 2009, 08:30

Studio Tripwire potwierdziło oficjalnie prace nad Red Orchestra: Heroes of Stalingrad, kolejną odsłoną popularnej sieciowej strzelanki. Pierwotnie dzieło zostało ujawnione w najnowszych numerach brytyjskiego oraz amerykańskiego PC Gamera, podobno ku zaskoczeniu odpowiedzialnych za nie twórców. Planowali oni bowiem ogłosić kolejny projekt dopiero po wydaniu obecnego, czyli Killing Floor.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (13 marca 2009)

Jiker, 13 marca 2009, 11:20

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: dodatek do F.E.A.R. 2 w pełni darmowy, europejski debiut World in Conflict: Soviet Assault, kolejne demo Call of Duty: World at War, Capcom planuje kolejne wznowienia klasycznych produkcji, plotki o kontynuacji Halo Wars i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 października 2008)

Jiker, 20 października 2008, 10:46

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Yoda i Darth Vader już razem, Guitar Hero: Metallica w 2009 roku, europejski debiut przenośnego Runaway 31 października, Guitar Hero: World Tour z albumem Oasis. Zapraszamy do lektury.

Zagraj w Red Orchestra: Ostfront 41-45 za darmo!

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2007, 10:40

Firma Tripwire Interactive po raz kolejny zachęca posiadaczy „blaszaków” do zapoznania się z grą Red Orchestra: Ostfront 41-45. Czyni to w sposób najprostszy z możliwych, oferując użytkownikom systemu elektronicznej dystrybucji Steam możliwość przetestowania programu za darmo.

World Cyber Games 2007 – znamy szczegóły

BK, 21 czerwca 2007, 14:55

Tegoroczna edycja turnieju World Cyber Games będzie się bardzo różnić od poprzednich – ogłosił dziś na konferencji prasowej Przemysław Moraczewski, główny organizator WCG. Uczestnicy zmierzą się również w grach konsolowych, finał odbędzie się w innym miejscu niż rok temu, a imprezę poprowadzi Tede – jeden z najpopularniejszych polskich raperów.

Duże rozszerzenie Red Orchestra: Ostfront 41-45 dostępne

Sargeras, 1 czerwca 2007, 10:35

Zgodnie z treścią oficjalnego komunikatu prasowego, wyszło właśnie duże rozszerzenie do rozgrywanej w realiach drugiej wojny światowej strzelanki pod tytułem Red Orchestra: Ostfront 41-45. Dodatek jest dostępny do ściągnięcia za darmo w serwisie Steam.

Rozszerzenie do Red Orchestra: Ostfront 41-45 w drodze

Kaiser, 23 kwietnia 2007, 09:26

Konkurs na zaprojektowanie najciekawszej mapy dla Red Orchestra: Ostfront 41-45 zakończył się około miesiąc temu, lecz dopiero teraz jego efekty staną się zauważalne dla większości użytkowników programu. Twórcy zapowiedzieli wydanie pakietu map zawierającego około dziesięć, wyróżniających się wysoką jakością dzieł, przygotowanych przez fanów produkcji.

Przetestuj grę Red Orchestra: Ostrfront 41-45 za darmo!

Krystian Smoszna, 3 grudnia 2006, 10:30

Chciałbyś przetestować grę Red Orchestra: Ostfront 41-45 całkowicie za darmo? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię nowa inicjatywa twórców programu.

Szykujcie się na kolekcjonerską edycję Red Orchestra: Ostfront 41-45

eLKaeR, 8 listopada 2006, 13:55

Gra z gatunku FPS o nazwie Red Orchestra: Ostfront 41-45 dostępna jest już od dłuższego czasu zarówno za granicą, jak i w naszym kraju. Pozycja ta odniosła spory rynkowy sukces, więc jej twórcy postanowili przygotować specjalną edycję kolekcjonerską, która trafi na sklepowe półki w najbliższym czasie. Sugerowana cena detaliczna w Stanach Zjednoczonych wyniesie 19,99 USD, czyli około 60 PLN.

Red Orchestra: Ostfront 41-45 doczeka się kolejnego uaktualnienia

Krystian Smoszna, 13 października 2006, 08:19

Pod koniec października pojawi się kolejne uaktualnienie gry Red Orchestra: Ostfront 41-45 – zapowiedzieli wczoraj twórcy programu z firmy Tripwire Interactive.

Nadciągają materiały dodatkowe do Red Orchestra: Osfront 41-45

Elrond, 17 września 2006, 22:01

Przedstawiciele firmy deweloperskiej Tripwire Interactive, odpowiedzialnej za stworzenie pierwszoosobowego shootera z akcją osadzoną podczas II Wojny Światowej, opartego na silniku Unreal, Red Orchestra: Osfront 41-45, zapowiedzieli, iż w najbliższym czasie ukaże się niewielkie uaktualnienie gry. Przyniesie ono m.in. nową broń (Gewehr 41) oraz nowe wersje dialogów rosyjskich.