Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka In-Fisherman Freshwater Trophies (PC)
OkładkaIn-Fisherman Freshwater Trophies (PC)

In-Fisherman Freshwater Trophies PC

„In-Fisherman Freshwater Trophies” to kolejna gra z dość popularnego gatunku symulatorów łowienia ryb.

Symulacje | wędkarstwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

In-Fisherman Freshwater Trophies Premiera PC

27lipca2004

producent: Bold Games wydawca: Take 2 Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do In-Fisherman Freshwater Trophies

Virtual Deep Sea Fishing

Pro Bass Fishing 2003

Matt Hayes Fishing

„In-Fisherman Freshwater Trophies” to kolejna gra z dość popularnego gatunku symulatorów łowienia ryb. Współpraca jej twórców, Bold Games, z wydawcą jednego z najstarszych i najpoczytniejszych magazynów wędkarskich, tytułowego „In-Fishermana”, czyni z niej wartą zainteresowania pozycję.

Do dyspozycji grającego oddano dziesięć najbardziej znanych zbiorników słodkowodnych w Stanach Zjednoczonych. Tym samym znajdziemy tu m.in.: jezioro w Minessocie i zbiornik Santee-Cooper w Południowej Carolinie. We wspomnianych wodach spotkamy 30 gatunków ryb (np. okonie, zębacze, pstrągi), które złapiemy na jedną z 70 rodzajów przynęt. Aby złowić rybę w „In-Fisherman Freshwater Trophies” dodatkowo do przynęty należy dobrać odpowiedni spławik, kołowrotek czy wreszcie wędkę.

Oprócz swobodnego wędkowania dodatkowym trybem gry są różnego rodzaju turnieje. Polegają one przeważnie na złapaniu jak największej ryby danego gatunku lub jak najwięcej ryb. Zawody można tworzyć także samodzielnie – ustalając własne zasady. Podczas rywalizacji ważne będzie umiejętne reagowanie na warunki pogodowe (mgłę, deszcze itd.) i stan wody (jej zamulenie, falowanie).

Prawdziwych pasjonatów z pewnością ucieszy informacja, że redaktorzy „In-Fishermana” dokładnie objaśnili twórcom gry sposoby zachowania się poszczególnych ryb. Udostępnili także własne wskazówki dla wędkarzy, które w symulatorze tym są zawarte pod nazwą ProTips. Z pewnością przydadzą się one do podjęcia rywalizacji z najlepszymi w czasie zabawy przez sieć.

Dla osób niezwiązanych blisko z moczeniem kija niewątpliwym atutem gry jest bardzo dopracowana grafika. Kamera ukazująca wszystko w trzech wymiarach zabiera komputerowego wędkarza na niesamowitą przygodę, zarówno na powierzchni wody, jak i w głębinach. Szczegółowo wymodelowano całe otoczenie, nie tylko ryby. W sposób bardzo realistyczny ukazano taflę wody i wszystko, co składa się na scenerię połowu. Połączenie grafiki z płynącym z głośnika dźwiękiem pozwala zrelaksować się niemal tak samo, jak podczas prawdziwej wyprawy z kolegami nad jezioro.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 80 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe In-Fisherman Freshwater Trophies: Odpowiednia dla każdego wieku.

In-Fisherman Freshwater Trophies Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 866MHz
  • 256MB RAM
  • Windows ME/2000/XP
  • karta grafiki 64 MB
  • 750 MB HDD