Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Matt Hayes Fishing (PC)
OkładkaMatt Hayes Fishing (PC)

Matt Hayes Fishing PC

Matt Hayes Fishing to gra wędkarska firmowana nazwiskiem Matta Hayesa, którego programy popularyzujące ten rekreacyjny sport w telewizji brytyjskiej stały się nie lada przebojem.

Sportowe | polowanie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Matt Hayes Fishing Premiera PC

20marca2002

pudełko PL

18maja2002

producent: EA Sports wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Cenega S.A.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Matt Hayes Fishing to jedna z pierwszych gier o wędkarstwie, która ukazała się na polskim rynku. Zapewne dobrze się stało, gdyż stworzona przez EA Sports symulacja tego popularnego sportu rekreacyjnego stoi na bardzo wysokim poziomie. Stało się tak głównie za przyczyną Matta Hayesa, którego programy popularyzujące wędkarstwo w telewizji brytyjskiej stały się nie lada przebojem.

W grze będziemy mieli okazję poznać ekscytujący świat wędkarstwa w towarzystwie Matta Hayesa, którego rady i komentarz pomogą nam przebrnąć przez najtrudniejsze nawet zadania. Łowić będziemy wcale nie byle co, gdyż czekają na nas mniejsze i większe drapieżniki słodkowodnych akwenów: m.in. szczupak, okoń, pstrąg, jelec czy łosoś. Możemy sprawdzać swoje umiejętności wędkarskie w 20 misjach rozgrywających się na sześciu znanych europejskich zbiornikach wodnych, jak Loch Lomond, Lough Derg, Grafham Reservoir czy Gamlebyviken.

Rozgrywka toczyć się może w czterech różnych trybach: Matt’s Challenge (najprostszy tryb z podpowiedziami), Fishing trip (całkowicie dowolne łowienie), Tournament (zawody przeciwko komputerowym przeciwnikom) oraz Multiplayer (rywalizacja z prawdziwymi graczami w sieci lokalnej lub przez Internet). Dodatkowym bonusem jest szansa złowienia specjalnej ryby, co znacznie zbliża nas do zwycięstwa.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 236 głosów czytelników.

Matt Hayes Fishing cena w dniu premiery: 129,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Matt Hayes Fishing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Matt Hayes Fishing Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D