Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Shaba Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Shaba Games:


Activision Blizzard

Wiadomości dotyczące Shaba Games


Nowe przygody Shreka w postaci gry zapowiedziane

Hed, 16 kwietnia 2010, 10:45

Zielony ogr Shrek powróci niedługo na ekrany kin w filmie Shrek Forever After, któremu będzie towarzyszyła gra pod tym samym tytułem. Głównymi atrakcjami w nowej produkcji będą: czteroosobowy tryb kooperacji, mnóstwo charakterystycznych postaci i łamigłówki. Tytuł zostanie wydany w maju tego roku na PC i konsolach (Wii, Xbox 360, PlayStation 3, DS).

Deska jako kontroler w nowej odsłonie serii sygnowanej nazwiskiem Tony’ego Hawka?

Elrond, 22 lutego 2009, 12:17

Niegdyś święcąca triumfy, dzisiaj nieco trącąca myszką. Mowa o serii gier traktujących o jeździe na deskorolce, którą swoim nazwiskiem wspiera Tony Hawk. Niestety, ostatnie odsłony cyklu nie zdobyły takiej popularności jak wcześniejsze, a co więcej, na rynku pojawił się rywal w postaci Skate, który z miejsca podbił serca graczy.

Nowy Tony Hawk pod koniec roku

Jiker, 12 lutego 2009, 18:48

Pod koniec bieżącego roku wydana zostanie kolejna odsłona bestsellerowej serii Tony Hawk, traktującej o ekstremalnej jeździe na deskorolce. Z informacji udostępnionych przez wydawcę, koncern Activision Blizzard, wynika, że uświadczymy w niej wiele gruntownych zmian, w tym zupełnie nową mechanikę rozgrywki.

Neversoft definitywnie porzuca serię Tony Hawk

Jiker, 12 stycznia 2009, 09:45

Prezes Neversoft Entertainment, Joel Jewett, potwierdził dotychczasowe plotki, sugerujące porzucenie przez firmę cyklu Tony Hawk. Studio skupi się obecnie tylko i wyłącznie na produkcji nowych odsłon Guitar Hero, w tym Guitar Hero: Metallica, której premiera odbędzie się w marcu bieżącego roku.

Kolejny Shrek zagości na ekranach Dual Screenów

Vercetti, 28 sierpnia 2007, 12:45

Kasowy sukces trzeciej odsłony filmowego Shreka sprawił, że Activision postanowiło wykorzystać popularność zielonego ogra i podjęło decyzję o rozpoczęciu prac nad nową grą z jego udziałem. Amerykański koncern zaanonsował właśnie nową pozycję pt. Shrek: Ogres and Dronkeys, dedykowaną wyłącznie konsoli Nintendo Dual Screen.

Pierwsze recenzje anglojęzycznych wersji gier przeznaczonych dla konsoli PS3

Jiker, 10 listopada 2006, 07:24

Przed kilkoma dniami mogliście zapoznać się z pierwszymi recenzjami japońskich pozycji startowych, przeznaczonych na PS3. Zbliżająca się amerykańska premiera nowej konsoli Sony spowodowała, że największe zachodnie serwisy poświęcone wirtualnej rozrywce uzyskały możliwość przeprowadzenia testów anglojęzycznych wersji gier. Na pierwszy ogień poszły Genji: Days of the Blade oraz Tony Hawk Project 8.

Potwierdzono pierwsze europejskie tytuły startowe przeznaczone dla PS3

Jiker, 7 listopada 2006, 16:23

Firma Activision poinformowała, iż w momencie europejskiej premiery konsoli PLAYSTATION 3 wprowadzi na ów rynek trzy pozycje. Ich tytuły właśnie zostały ujawnione.

Demo Tony Hawk’s Project 8 od dziś dostępne na Xbox Live Marketplace

Metatron, 20 października 2006, 11:37

Pisaliśmy niedawno o tym, że użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli za pośrednictwem Xbox Live Marketplace ściągnąć demo gry Tony Hawk’s Project 8. Informujemy, że od dzisiaj mogą zaczynać pobieranie.

Znamy listę utworów, jakie usłyszymy podczas gry w Tony Hawk's Project 8

Krystian Smoszna, 18 października 2006, 08:02

Wielbiciele gier firmowanych nazwiskiem Tony’ego Hawka nie będą mogli narzekać na jakość ścieżki dźwiękowej w najnowszym produkcie studia Neversoft Entertainment, zatytułowanym Tony Hawk’s Project 8. Duży w tym udział koncernu Activision, Inc., który zapewnił bardzo różnorodny soundtrack. Bez wątpienia każdy znajdzie tu coś dla siebie...

Wersja demonstracyjna Tony Hawk's Project 8 już wkrótce w ramach Xbox Live

eLKaeR, 10 października 2006, 08:55

Posiadacze konsoli Xbox 360, podłączeni do systemu Xbox Live, już wkrótce po raz kolejny odczują korzyść z zainwestowania w to rozwiązanie. Korporacja Activision planuje bowiem przedpremierowo udostępnić użytkownikom "trzystasześćdziesiątki" edycję demonstracyjną nadchodzącej gry deskorolkowej o nazwie Tony Hawk's Project 8.

Tony Hawk's Project 8 na PlayStation 3 bez rozgrywek online

Krystian Smoszna, 15 września 2006, 11:20

Nie mamy dobrych wieści dla przyszłych posiadaczy konsoli PlayStation 3, którzy nastawili się na rozgrywkę wieloosobową w grze Tony Hawk’s Project 8. Odpowiedzialna za ten produkt firma Neversoft Entertainment zrezygnowała z zaimplementowania opcji pojedynków za pośrednictwem sieci.

Activision prezentuje nowe informacje nt. Tony Hawk's Project 8

Jiker, 22 czerwca 2006, 16:50

Nowe informacje odnośnie nextgenowej (PS3, X360) edycji serii Tony Hawk’s Skateboarding, noszącej tytuł Tony Hawk’s Project 8, wyrastają niczym grzyby po deszczu. Niedawno przedstawiliśmy Wam listę zawodników, dzisiaj natomiast prezentujemy szczegółowe fakty ujawnione przez wydawcę, firmę Activision.

Tony Hawk’s Project 8 z gwiazdami skateboardingu

Vercetti, 16 czerwca 2006, 11:43

Na majowych targach E3 Activision ujawniło, że pracuje nad kolejną odsłoną gry, traktującej o deskorolkowych wyczynach Tony’ego Hawka i jego wesołej kompanii. Po miesiącu od podania tej informacji amerykański wydawca uruchomił oficjalną witrynę swojego nowego produktu.

Tony Hawk’s Project 8 – pierwsze szczegóły

Vercetti, 11 maja 2006, 12:55

Wśród wielu znamienitych gości obecnych na targach E3 pojawiła się również legenda skateboardingu – Tony Hawk. W związku z jego przybyciem nie mogło zabraknąć także nowej gry, sygnowanej nazwiskiem sportowca. Activision zaanonsowało więc produkcję Tony Hawk’s Project 8.

Shrek SuperSlam już w sklepach

Krooliq, 26 października 2005, 12:19

Koncern Activision poinformował, że kolejna produkcja z serii gier inspirowanych światowym hitem kinowym pt. Shrek, nosząca podtytuł Supersam, jest już dostępna w zachodnich sklepach.