Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wicked Studios

Firma producent


Wicked Studios: wyprodukowane gry

Keepsake

Keepsake (PC)

Dawn of Heroes

Dawn of Heroes (NDS)

Wydawcy gier Wicked Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Wicked Studios:


Majesco Entertainment

Dreamcatcher / The Adventure Comp.

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Wicked Studios


Poradnik: Keepsake

Redakcja GRYOnline.pl, 17 lipca 2006, 17:10

Witaj drogi Graczu w poradniku do gry przygodowej Keepsake. Jeżeli świat magii, smoków i trudnych zagadek to twój chleb powszedni, będziesz się czuł jak w niebie.

Anglojęzyczny Keepsake w „złocie”

Krooliq, 9 lutego 2006, 10:24

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów przygodówek. Firma Lighthouse Interactive poinformowała, że anglojęzyczna wersja gry Keepsake uzyskała właśnie „złoty” status i powędrowała do tłoczni. Program zatem zadebiutuje na europejskim rynku zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, czyli 24 lutego bieżącego roku.

Angielska wersja Keepsake opóźniona

Elrond, 3 stycznia 2006, 09:29

Wszystkich przygodówkowiczów, którzy ze zniecierpliwieniem oczekują na pojawienie się angielskiej wersji gry Keepsake, muszę niestety zmartwić. Jak poinformowały firmy Lighthouse Interactive oraz Wicked Studios, premiera tej przygodówki została przesunięta o 3 tygodnie, na 24 lutego.

Keepsake trafi do Ameryki Północnej dzięki The Adventure Company

ComCo, 29 grudnia 2005, 09:41

Po debiucie gry w Niemczech, pracownicy zespołu developerskiego Wicked Studios starają się o wydanie przygodówki o nazwie Keepsake także w innych krajach. Ostatnio, umowę w tej sprawie podpisano z firmą The Adventure Company, a rzecz dotyczy dystrybucji programu w Stanach Zjednoczonych.

Keepsake w "złocie"

Krystian Smoszna, 7 listopada 2005, 09:10

Firma Frogster Interactive (o której ostatnio było głośno ze względu na zapowiedzi o zaniechaniu dalszego usprawniania gry Bet on Soldier: Blood Sport) poinformowała, że „przygodówka” Keepsake osiągnęła status „gold” i powędrowała do tłoczni. Oczywiście tyczy się to tylko i wyłącznie niemieckiej wersji językowej programu.

Przygodowa gra o dziewczynie i wilku coraz bliżej

eLKaeR, 3 lipca 2005, 11:11

Na terenie Akademii Dragonvale, czyli prestiżowej uczelni magicznej, toczyć się będzie akcja przygotowywanej obecnie przygodówki o tytule Keepsake. Użytkownicy pokierują poczynaniami dziewczyny imieniem Lydia, eksplorującej wirtualny świat w towarzystwie Zaka – potężnego smoka, przemienionego w wilka. Twórcy z Wicked Studios rzecz jasna nie zapominają informować graczy o postępach.