Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Kuma Reality Games

Firma producent wydawca


Kuma Reality Games: wyprodukowane gry

Ice Road Truckers

Ice Road Truckers

Kuma War

Kuma War

DinoHunters

DinoHunters

Wydawcy gier Kuma Reality Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Kuma Reality Games:


Encore Software Inc.

Wyprodukowane gry

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Kuma Reality Games


KumaWar 2 – dwa epizody gotowe do pobrania

BK, 28 lipca 2006, 13:22

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów strzelanin z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Na stronie internetowej KumaGames właśnie pojawiły się dwa pierwsze epizody gry KumaWar 2, gotowe do pobrania na twardy dysk.

Autorzy Kuma War chcą wykorzystać silnik Source w swoich przyszłych grach

eLKaeR, 23 marca 2006, 08:32

Komputerowcy, interesujący się grami o tematyce militarnej, pewnikiem doskonale znają Kuma War – wirtualną symulację współczesnego pola walki, oferującą widok z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Produkt ów został stworzony przez ludzi z firmy Kuma Reality Games, którzy teraz szykują następne elektroniczno-rozrywkowe projekty.

Irańczycy obrażeni na nowy scenariusz do Kuma War
Irańczycy obrażeni na nowy scenariusz do Kuma War

Krystian Smoszna, 27 października 2005, 12:27

Znów głośno o Kuma War – taktycznej strzelaninie, której największą zaletą są dodawane na bieżąco scenariusze, odtwarzające znane z pierwszych stron gazet operacje militarne (głównie z udziałem wojsk amerykańskich). Tym razem na produkt firmy Kuma Reality Games obrazili się... Irańczycy. I mają ku temu powód.

KumaWar i amerykańska armia

Elrond, 11 stycznia 2005, 13:44

Mimo, iż sami żołnierze mówią o znikomym wkładzie gier komputerowych w skuteczność szkolenia, to jednak armia amerykańska postanowiła zatrudnić kolejny tytuł do szeregów swoich szkoleniowców. Tym razem na pierwszy ogień, dosłownie i w przenośni, idzie KumaWar.

Zagłosuj na najlepszą "opowieść z frontu", która znajdzie się w Kuma War

Krystian Smoszna, 12 listopada 2004, 09:49

Pod koniec lipca bieżącego roku wspomnieliśmy Wam o niezwykle interesującej inicjatywie firmy Kuma Reality Games, dotyczącą konkursu „Opowieści z frontu”. Polegał on na podzieleniu się z szerszą publicznością ciekawą historią, która mogłaby być wykorzystana we flagowym produkcie koncernu o nazwie Kuma War. Zmagania weszły już w ostatnią fazę a o ich wyniku zadecydujecie Wy, gracze.

Kuma War również w wersji offline

Krystian Smoszna, 16 września 2004, 12:08

Kuma Reality Games, firma odpowiedzialna za powstanie strzelaniny, której tłem są ostatnie akcje zbrojne w Iraku i Afganistanie, oświadczyła, że Kuma War zadebiutuje na rynku także w tradycyjnej formie, na płycie i w pudełku. The War on Terror, bo tak będzie się nazywać ów produkt, trafi do amerykańskich sklepów już w październiku.

Nowy poziom do taktycznej gry akcji Kuma War
Nowy poziom do taktycznej gry akcji Kuma War

ComCo, 15 sierpnia 2004, 10:59

Pracownicy firmy Kuma Reality Games opublikowali osiemnastą misję do swojej taktycznej gry akcji z widokiem FPP, zatytułowanej Kuma War. Jako, że kolejne scenariusze dotyczą aktualnych wydarzeń militarnych (na tym polega innowacyjność produkcji i za to jej twórcy są oskarżani o zarabianie na ludzkim nieszczęściu), nowy poziom odwzorowuje działania z 24 czerwca bieżącego roku.

Konkurs "Opowieści z frontu" - najlepsza historia wojenna doczeka się realizacji w Kuma War

Krystian Smoszna, 31 lipca 2004, 09:50

Z niezwykle interesującą inicjatywą wystąpiła firma Kuma Reality Games, odnosząca duże sukcesy ze swoim produktem o nazwie Kuma War. Koncern postanowił ogłosić konkurs, w którym aktualnie służący w wojsku amerykańskim żołnierze lub weterani, mogliby podzielić się swoimi doświadczeniami z pola walki i przedstawić zapierającą dech w piersiach historię. Zwycięzca doczeka się komputerowej adaptacji „przygody”, oczywiście w formie jednego ze scenariuszy do Kuma War.

Kuma War - zarabianie pieniędzy na ludzkim nieszczęściu?
Kuma War - zarabianie pieniędzy na ludzkim nieszczęściu?

Krystian Smoszna, 29 lipca 2004, 08:08

Chyba nikt nie ma już najmniejszych wątpliwości, że Kuma War to jedna z najbardziej kontrowersyjnych gier tego roku. I nie chodzi tu o wcale o brutalne sceny i ładunek przemocy, jakie towarzyszą większości komputerowych produkcji. Krytyków, zwłaszcza amerykańskich, bulwersuje sama idea programu: próba przeniesienia aktualnych wydarzeń z pola walki na ekrany PeCetów.

Oficjalny debiut Kuma War!

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2004, 17:00

Firma Kuma Reality Games po wielu miesiącach ciężkiej pracy, opublikowała wreszcie pełną wersję Kuma War, gry akcji w perspektywie pierwszej osoby, która największy nacisk kładzie na dokładne odwzorowanie konfliktów, które odbyły się w rzeczywistości.

Saddam Hussain pojmany w Kuma War
Saddam Hussain pojmany w Kuma War

Krystian Smoszna, 16 stycznia 2004, 10:06

Kuma Reality Games coraz dobitniej chce nas przekonać o tym, że ich najnowszy FPS, zatytułowany Kuma War, będzie grą jedyną w swoim rodzaju. A stało się tak za sprawą pierwszego filmu promującego, który wczoraj pojawił się w sieci. Możemy w nim zobaczyć pojmanie Saddama Hussaina, jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń w trwającej obecnie amerykańskiej okupacji Iraku.