Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Sunflowers Interactive

Firma producent wydawca

WWW: http://www.sunflowers.de/

Adres: Ohmstrasse 2, 63225 Langen

Telefon: +49 610 32063 0

Fax: +49 610 32063 217

[email protected]


Sunflowers Interactive: wyprodukowane gry

Knights of Honor

Knights of Honor

TechnoMage

TechnoMage

Blades of Thunder

Blades of Thunder

Wyprodukowane i wydane gry

Wiadomości dotyczące Sunflowers Interactive


Poradnik: Knights of Honor

Redakcja GRYOnline.pl, 8 marca 2007, 17:59

Poradnik ten powstał z myślą przede wszystkim o tych, którzy mają angielską wersję gry, ale nie znają języka na tyle dobrze, by swobodnie się w niej poruszać. Jest on też oczywiście przeznaczony dla osób, które pragną poznać podstawy gry, by potem móc grać samemu. Mam nadzieję, iż to właśnie do nich trafi ten tekst.

Knights of Honor – szczegóły na temat wersji demo

Cisek, 14 września 2004, 13:05

Jak już informowaliśmy w newsie z 11 września gra Knights of Honor uzyskała status „gold” i 30 września trafi na sklepowe półki. Planowana premiera dema odbędzie się jednak 24 września, a nie jak zapowiadano jeszcze kilka dni temu 13 września.

Knights of Honor - status GOLD; demo w poniedziałek

Speed, 11 września 2004, 11:24

Wydawcy strategiczno-ekonomicznej gry Knights of Honor, firma Sunflowers Interactive poinformowała, że wspomniana produkcja uzyskała właśnie status „gold”. Planowana premiera (30 września) nie przesunie się zatem w czasie nawet o jeden dzień. Drugą dobrą wiadomością jest fakt, że już za dwa dni, czyli w poniedziałek producenci ze studia Black Sea Studios udostępnią w pełni grywalną wersję demonstracyjną. Pozostaje cierpliwie czekać!

Mocny globalny wydawca Knights of Honor

eLKaeR, 9 kwietnia 2004, 12:55

Bułgarska firma developerska o nazwie Black Sea Studios już niebawem zakończy opracowywanie nowej gry strategiczno-ekonomicznej, nawiązującej do europejskiego średniowiecza i zatytułowanej Knights of Honor. Niniejszy produkt zamierza wydać w krajach niemieckojęzycznych korporacja Sunflowers Interactive wraz z początkiem tegorocznych letnich wakacji. Natomiast dystrybucją w pozostałych państwach Starego Kontynentu i innych zakątkach kuli ziemskiej zajmie się znacznie potężniejsza instytucja.

Wiosenne odrodzenie Knights of Honor
Wiosenne odrodzenie Knights of Honor

Kull, 29 marca 2004, 07:39

Wraz z pierwszymi roztopami i rozpoczętą wiosną, twórcy nadchodzącego RTSa o średniowiecznym zabarwieniu i nazwie Knights of Honor, przygotowali dość pokaźną aktualizację oficjalnej witryny programu.

Pokaż swoją twarz światu w grze Knights of Honor!

eLKaeR, 27 stycznia 2004, 08:44

Bardzo istotną rolę w nowej (komercyjna premiera prawdopodobnie w maju bieżącego roku) PeCetowej grze strategiczno-ekonomicznej, nazwanej Knights of Honor, spełnią tytułowi szlachetni rycerze rodem z epoki średniowiecznej. Każdy z rzeczonych wojowników posiadać ma wirtualny portret, świadczący obok unikalnych statystyk osobowych o indywidualności. Jednakże połączone sztaby firm Black Sea Studios i Sunflowers Interactive nie zaprojektowały jeszcze dwóch ostatnich podobizn bohaterów, więc z pomocą muszą przyjść użytkownicy i dostarczyć odpowiedni bazowy materiał fotograficzny.

Specjalny zestaw do tworzenia stron i nowe grafiki na łamach serwisu Knights of Honor
Specjalny zestaw do tworzenia stron i nowe grafiki na łamach serwisu Knights of Honor

Krystian Smoszna, 17 stycznia 2004, 08:55

Mimo, że gra Knights of Honor pojawi się na półkach sklepowych dopiero za kilka miesięcy, jej producent, firma Black Sea Studios, postanowiła już teraz sprawić prezent tym, którzy chcieliby zaprojektować swój własny serwis, poświęcony tej strategii czasu rzeczywistego. Wszystkie niezbędne do tego celu akcesoria, znajdują się na oficjalnej stronie Knights of Honor, w postaci sześciu plików, ważących łącznie 19.6 MB.

Oficjalny serwis Gry Knights of Honor
Oficjalny serwis Gry Knights of Honor

Phoenix, 1 sierpnia 2003, 10:28

Black Sea Studios otworzyło w dniu wczorajszym oficjalną stronę gry Knights of Honor, ukazującą produkt, nad którym w czasie obecnym pracują – będzie to symulacja zdobywania imperium osadzona w czasach średniowiecza. Witryna oferuje odwiedzającym wiadomości na temat świata gry, kilka nowych screenów, oraz FAQ. Pełna wersja Knights of Honor zostanie opublikowana przez Sunflowers w drugim kwartale 2004 roku.

Knights of Honor, czyli jak się budowało państwo w wiekach średnich
Knights of Honor, czyli jak się budowało państwo w wiekach średnich

eLKaeR, 5 czerwca 2003, 09:44

Prosto z siedziby bułgarskiej firmy developerskiej o nazwie Black Sea Studios nadeszły pierwsze materiały, dotyczące projektowanej obecnie gry z gatunku RTS pt. Knights of Honor. Produkt ten nawiązywać ma do czasów średniowiecznych i stanowić groźną konkurencję dla drugiej części cyklu Age of Empires i jej podobnych.

Techno Mage - demo po raz drugi

Solnica, 16 czerwca 2001, 15:52

Niemieckojęzyczne demo Techno Mage pojawiło się już jakiś czas temu (kwiecień), jednak dopiero teraz osoby czujące awersję do języka Goethe’go mogą zapoznać się z jego angielską wersją.