Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Joymania Entartainment

Firma producent


Wiadomości dotyczące Joymania Entartainment


Gry TopWare dostępne w dystrybucji elektronicznej

Elrond, 27 stycznia 2006, 12:12

Przedstawiciele firm Stardock Entertainment oraz TopWare Interactive poinformowali o podpisaniu porozumienia, którego owocem będzie możliwość pobierania wielu gier dystrybuowanych przez amerykański oddział TopWare, drogą elektroniczną. Wśród produktów, które dzięki TotalGaming.net można będzie pobrać na dysk swojego komputera znajdą się m.in. Earth 2160 oraz Xpand Rally.

Recenzja Knights & Merchants: The Peasants Rebellion

Solnica, 5 lutego 2002, 10:20

Dokładnie trzy lata temu firma TopWare wydała grę Knights & Merchants o podtytule Shattered Kingdom. Produkt ten odznaczał się wyjątkową dużą grywalnością oraz jak na ówczesne czasy bardzo dobrą grafiką. Sama gra była połączeniem Warcrafta z Settlersami, co umożliwiło nie tylko prowadzenie licznych kampanii wojennych, ale przede wszystkim pozwoliło nam na ingerencję w aspekty gospodarcze całego naszego państwa.

Gorące wieści z Topware Poland...

Michał Bobrowski, 20 listopada 2001, 13:23

W planie wydawniczym firmy Topware Poland nastąpiły małe „przetasowania”. Premiera gry zręcznościowej Heli Heroes premiera przesunęła się na 10 grudnia, natomiast Knights & Merchants: The Peasants Rebellion i The Troma Project na półki sklepowe zawitają od najbliższego poniedziałku. Tymczasem od wczoraj można już na nich znaleźć grę Echelon.

Co słychać w TopWare Poland?

Michał Bobrowski, 16 października 2001, 11:41

Jak poinformowała firma TopWare Poland, została ustalona dokładna data premiery World War III: Black Gold. Jeżeli nie nastąpi żaden kataklizm to ten tytuł zarówno w Polsce, jak i na świecie ukarze się w dniu 26 października. W międzyczasie w tej firmie trwają pracę na polską wersją językową kontynuacji gry Knights & Merchants: The Shattered Kingdom...

"Wiosenny zawrót głowy" IV edycja zakończona

Rafał Swaczyna, 22 czerwca 2001, 12:26

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się czwarta i ostatnia edycja konkursu „Wiosenny zawrót głowy”. Przypomnijmy iż do wygrania było 5 pakietów gier wydanych w Polsce przez Cool Games.

Recenzja Knight and Merchants

Solnica, 31 maja 2001, 15:13

Zakończyła się kolejna edycja konkursu Cool Games, wkrótce startuje następna, może więc warto przyjrzeć się bliżej jednej z nagród jakie dane Wam było/będzie w nich wygrać. Bardzo dobrą okazją ku temu będzie z pewnością zamieszczona dziś recenzja jednej z nagród - Knights and Merchants.