Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Future Games

Firma producent


Wiadomości dotyczące Future Games


THQ Nordic zapowiada remake gotyckiej przygodówki Black Mirror

Lavdrynka, 16 sierpnia 2017, 12:13

Firma THQ Nordic zapowiedziała gotycką przygodówkę typu point-and-click pt. Black Mirror. Jest to remake czeskiej produkcji The Black Mirror z 2003 roku, który zostanie zaprezentowany za tydzień podczas targów gamescom. Premierę zapowiedziano na listopad tego roku.

Black Mirror III oficjalnie zapowiedziane

Jiker, 16 czerwca 2010, 09:10

Firma dtp entertainment zapowiedziała oficjalnie trzecią odsłonę mrocznej serii przygodowych horrorów Black Mirror. Podobnie jak poprzednie dwie części, produkcja zostanie wydana wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Do jej premiery w krajach niemieckojęzycznych dojdzie 5 listopada bieżącego roku. Debiut w pozostałych państwach europejskich odbędzie się zapewne na początku 2011 roku.

Przygodówka The Black Mirror II w złocie

Jiker, 18 września 2009, 11:17

Niemieckie studio deweloperskie Cranberry Productions oraz firma dtp entertainment poinformowały o ukończeniu produkcji pecetowej przygodówki The Black Mirror II, będącej kontynuacją udanej pozycji z 2003 roku. Czy zmiana dewelopera – twórcami oryginału byli ludzie z Future Games (m.in. Nibiru oraz Tale of a Hero) – wpłynie pozytywnie na jakość gry?

Tanie Granie: Art of Murder i inne przygodówki

Major Doktor Upiorna, 30 kwietnia 2009, 11:00

W ciągu ostatnich kilku dni każdy z Was miał szansę kupić grę Turok za jedyne 29 zł. Ci z Was, którzy nie zamówili jeszcze tego tytułu mogą to zrobić do 4 maja. W tym tygodniu mam dla Was aż cztery ciekawe propozycje. Są to dobrze znane i chętnie wybierane przygodówki od City Interactive.

Alter Ego ma wydawcę

Elrond, 2 listopada 2008, 11:10

Przedstawiciele firmy Future Games, polskim graczom znani z takich tytułów jak Black Mirror czy Nibiru, poinformowali, iż ich najnowszy projekt, Alter Ego, znalazł wydawcę. Wprowadzeniem na rynek tej ciekawie zapowiadającej się przygodówki zajmie się Daedalic Entertainment, która w swoim portfolio może pochwalić się innymi grami z tego gatunku – A New Beginning oraz Edna & Harvey: The Breakout.

Black Mirror 2 - pierwsze screeny i informacje dotyczące fabuły

Przemysław Zamęcki, 9 kwietnia 2008, 14:59

Black Mirror była jedną z lepszych gier przygodowych, jakie ukazały się na rynku na przestrzeni ostatnich kilku lat. Cechowała się świetnym klimatem grozy i wśród wielu zalet, do których zaliczyć można również niesztampowe zakończenie, posiadała jedną, z punktu widzenia wydawcy niezaprzeczalną wadę. Ciężko byłoby wymyślić jakąś kontynuację.

Alter Ego - pierwsze szczegóły dotyczące fabuły gry

Przemysław Zamęcki, 20 marca 2008, 09:15

O mrocznej przygodówce zatytułowanej Alter Ego mieliśmy już okazję napisać dwa słowa przy okazji ujawniania przyszłych planów studia Future Games, teraz nadszedł jednak czas, aby przybliżyć Wam nieco fabułę gry.

Poradnik: „Reprobates”

Redakcja GRYOnline.pl, 28 grudnia 2007, 18:31

"Adam Raichl, młody i sympatyczny Czech wsiada wczesnym porankiem do samochodu, by dotrzeć na czas do pracy. Nagle oślepia go jakiś błysk, ale kiedy po chwili wszystko wraca do normy, mężczyzna uznaje go za przewidzenie. Wjeżdża na główną drogę, włącza radio i spokojnie przemieszcza się ku nieuchronnemu przeznaczeniu."

Autorzy Nibiru i The Black Mirror pracują nad nowymi projektami

Vercetti, 7 grudnia 2007, 18:32

Choć studio Future Games nie jest zaliczane do ścisłej czołówki producentów przygodówek, nie sposób zaprzeczyć, że ma ono na koncie kilka udanych tytułów, jak chociażby Nibiru: Wysłannik Bogów albo The Black Mirror. Fani gatunku adventure ucieszą się więc zapewne z faktu, że wspomniana firma pracuje nad dwiema kolejnymi pozycjami.

Drugą odsłonę cyklu The Black Mirror wyprodukuje studio KING Art Games

Krystian Smoszna, 24 sierpnia 2007, 14:34

Gdy w styczniu bieżącego roku wspomnieliśmy po raz pierwszy o pracach nad drugą odsłoną cyklu The Black Mirror, nie przypuszczaliśmy, że na kolejne wieści dotyczące tej produkcji przyjdzie czekać nam aż siedem miesięcy. Odpowiedzialna za wydanie programu firma dtp Entertainment AG dopiero dziś zdecydowała się zdradzić nową informację na jego temat.

Black Mirror 2 potwierdzone

Vercetti, 25 stycznia 2007, 13:45

Przed kilkoma laty czeskie studio Future Games wypuściło na rynek mroczną przygodówkę o nazwie The Black Mirror. Pomimo tego, że tytuł zbierał przeciętne oceny w zachodnich mediach, gracze przyznawali mu częstokroć wyższe noty, tłumacząc to wciągającą fabułą oraz niepokojącym klimatem.

Za dwa miesiące premiera Reprobates

eLKaeR, 12 stycznia 2007, 09:09

Na czeską przygodówkę pt. Reprobates czekają zapewne te osoby, którym podobały się pozycje pokroju Nibiru: Age of Secrets i The Black Mirror. Za wszystkie trzy produkty odpowiadają ci sami developerzy, czyli pracownicy studia Future Games. Właśnie dowiedzieliśmy się, że termin premiery najnowszego dzieła tych utalentowanych projektantów uległ sprecyzowaniu.

JoWooD stara się o przejęcie Dreamcatchera, znanego wydawcy gier przygodowych

Jiker, 5 listopada 2006, 11:33

Koncern JoWooD poinformował, iż dołożył w ostatnim czasie wszelkich starań mających na celu zawiązanie umowy, na mocy której przejąłby firmę Dreamcatcher, wydawcę licznych przygodówek i m.in. „polskiego” Painkillera.

Wiemy więcej o Reprobates, czyli nowej grze twórców The Black Mirror i Nibiru

eLKaeR, 17 lutego 2006, 14:14

Od października ubiegłego roku w temacie nowego dzieła twórców The Black Mirror i Nibiru: Age of Secrets, noszącego tytuł Reprobates, panowała wymowna cisza. Postanowiliśmy znów napisać o tym produkcie, przygotowywanym przez czeskie studio Future Games, ponieważ w Sieci pojawiły się świeże informacje (m.in. pierwsze zrzuty ekranowe).

Reprobates - nowy projekt studia Future Games

Elrond, 7 października 2005, 16:13

To, że po premierze Nibiru: Age Of Secrets, wiadomości z obozu jej twórców, Future Games, było jak na lekarstwo, nie oznacza jednak, iż jej pracownicy zrobili sobie przerwę. Wprost przeciwnie, była to przysłowiowa ciszą przed burzą, ponieważ w sieci zaczęły się pojawiać informacje o kolejnym projekcie firmy - Reprobates (w wolnym tłumaczeniu Rozpustnicy, Nikczemnicy).