Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Black Element Software

Firma producent


Black Element Software: wyprodukowane gry

Shade: Gniew Aniołów (PC)

Shade: Gniew Aniołów (PC)

Alpha Prime (PC)

Alpha Prime (PC)

Wydawcy gier Black Element Software

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Black Element Software:


IDEA games

1C Entertainment

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Black Element Software


Meridian4 udostępnia swoje gry w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate
Meridian4 udostępnia swoje gry w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 16:16

System elektronicznej dystrybucji GamersGate wzbogacił się o kolejny produkt – tym razem jest to dzieło polskich programistów ze studia Rebelmind o nazwie Frater (The Chosen: Well of Souls). To pierwszy efekt współpracy pomiędzy twórcami usługi, a firmą Meridian4, zajmującą się dystrybucją gier na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Muzyka z Shade: Gniew Aniołów pod choinkę
Muzyka z Shade: Gniew Aniołów pod choinkę

Speed, 19 grudnia 2004, 15:52

Z okazji zbliżających się świąt producent gry akcji zatytułowanej Shade: Gniew Aniołów, studio Black Element Software wraz z wydawcą, dobrze nam znaną firmą Cenega Publishing postanowił udostępnić wszystkim zainteresowanym oficjalny soundtrack z omawianej produkcji.

Poradnik: Shade: Wrath of Angels

Redakcja GRYOnline.pl, 12 listopada 2004, 20:27

Poradnik do gry Shade: Wrath of Angels to przede wszystkim dokładny opis przejścia wszystkich poziomów, poprzedzony informacjami o samouczku dostępnym w grze, oraz rzeczach, których w przewodniku nie było, a wystąpią w grze później.

Gra Shade: Wrath of Angels ozłocona
Gra Shade: Wrath of Angels ozłocona

Speed, 31 sierpnia 2004, 11:15

Shade: Wrath of Angels, przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, dedykowana graczom o mocnych nerwach, uzyskała tzw. złoty status – poinformowali przedstawiciele światowego wydawcy, Cenega Publishing. Premiera tego ciekawie zwiastującego tytułu zapowiedziana została na 1 października, br.

Cenega na targach European Games Network

Speed, 10 sierpnia 2004, 12:34

Doskonale znany polskim graczom wydawca Cenega Publishing zapowiedział swoją obecność na tegorocznych targach European Games Network (EGN), odbywających się w Londynie w dniach 1-3 września, br. Na stanowisku 409 zaprezentowane zostaną nadchodzące pozycje naszego dystrybutora, prężnie działającego również poza granicami Polski (m.in. Wielka Brytania, Węgry, Czechy i Słowacja).

Dwie nowe pozycje od Cenegi na konsolę

Speed, 8 czerwca 2004, 18:27

Znana skądinąd firma Cenega, zapowiedziała wypuszczenie dwóch nowych pozycji na mobilną/przenośną konsolę N-Gage. Pierwszy tytuł to rasowy RPG, drugi zaś jest mieszanką (zapewne iście wybuchową!) gry akcji, horroru i dobrej przygodówki.

Cenega na targach ECTS

Syriusz, 9 sierpnia 2003, 09:15

Do grona wydawców, którzy zapowiedzieli swoje przybycie na tegoroczne targi ECTS (Londyn; 27-29 sierpnia), dołączyła właśnie firma Cenega. Wszyscy odwiedzający rzeczoną ekspozycję będą mogli zobaczyć na jej stoisku cztery produkcje, dedykowane popularnym PeCetom, aczkolwiek możliwe jest, iż owa korporacja zaprezentuje podczas targów kilka innych pozycji, zaliczających się do serii Games4U.

Shade dopiero w przyszłym roku
Shade dopiero w przyszłym roku

ComCo, 24 maja 2003, 09:50

Rynkowy debiut gry Shade: Wrath of Angels został przesunięty przez jej wydawcę - firmę Cenega Publishing - na przyszły rok (całość miała pierwotnie ukazać się już w czerwcu). Głównym powodem, dla którego ta przygodowa gra akcji/TPP nie ukaże się zgodnie z planowanym terminem, jest (cytuję) "konieczność dopracowania niektórych elementów programu, tak żeby sprostał wysokim oczekiwaniom graczy"...

Cenega Publishing – plany na targi E3

ComCo, 25 marca 2003, 10:28

Już za niecałe dwa miesiące, tj. w dniach 14-16 maja, na terenie Los Angeles odbędą się Targi Elektronicznej Rozrywki E3. W związku z tym kolejne firmy zapowiadają swoje przybycie oraz zdradzają listę tytułów, które zamierzają pokazać graczom. Jedną z nich jest Cenega Publishing, a oto nazwy gier, jakie będziemy mogli zobaczyć (i w jakie zagramy) odwiedzając jej stoisko.

Shade: Wrath of Angels – konkrety o najnowszej grze Cenegi

Łosiu, 6 sierpnia 2002, 08:58

Przypominam, że w chwili kiedy firmy Black Element Software oraz Cenega zapowiadały tą grę nosiła ona tytuł Nefandus i tak na dobrą sprawę informacje, które przedstawiono nie dawały pełnego obrazu o niej. Obecnie, kiedy firma Cenega uruchomiła oficjalną stronę internetową Shade: Wrath of Angels, możemy już przedstawić cały obraz tej produkcji.