Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Początek XX wieku - Gry Xbox One

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce początek XX wieku na platformę Microsoft XBOX ONE ułożone według popularności.

Po premierze 4 Przed premierą 3
XBOX ONE
początek XX wieku
Czas
Akcji6
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe1
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Battlefield 1
Battlefield 1

Akcji 21 października 2016

Kolejna pełnoprawna odsłona popularnej serii strzelanin FPP, rozwijanej we współpracy firmy Electronic Arts ze studiem EA DICE. Battlefield 1 przenosi nas w zupełnie nowe dla serii realia I wojny światowej, a fabułę gry śledzimy z punktu widzenia kilku niezależnych postaci, którym dane było uczestniczyć w Wielkiej Wojnie. Pod względem mechaniki tytuł stanowi powrót do korzeni cyklu, oferując większe, bardziej otwarte mapy oraz sporą swobodę działania.

Battlefield 1: Niespokojne wody
Battlefield 1: Niespokojne wody

Akcji 25 grudnia 2017

Kolejne rozszerzenie do Battlefield 1 – tym razem gracze mogą wziąć udział w bitwach morskich. W trakcie rozgrywki uczestniczymy w ataku na Zeebrugge i w desancie na Gallipoli. Dodatek wprowadza nie tylko szereg nowych rodzajów broni i gadżetów, lecz także kolejne pojazdy, wśród których prym wiodą sterowce morskie i potężny niszczyciel.

Battlefield 1: Apokalipsa
Battlefield 1: Apokalipsa

Akcji marzec 2018

Ostatnie duże rozszerzenie do Battlefield 1, w którym gracze biorą udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Dodatek wprowadza szereg nowych map, bonusowe uzbrojenie i pojazdy.

BioShock: The Collection
BioShock: The Collection

Akcji 13 września 2016

BioShock: The Collection to opracowany z myślą o konsoli Xbox One zestaw zawierajacy zremasterowane wersje trzech gier akcji - BioShock, BioShock 2 oraz BioShock Infinite wraz ze wszystkimi dodatkami. W porównaniu z pierwowzorem poprawiono głównie oprawę graficzną, podwyższając rozdzielczość i ulepszając tekstury oraz efekty wizualne.

Battlefield 1: W imię cara
Battlefield 1: W imię cara

Akcji 19 września 2017

Drugie rozszerzenie do Battlefield 1. Gracze trafiają na największy front I wojny światowej, otrzymując możliwość stanięcia do walki w szeregach rosyjskiej armii. DLC wprowadza sześć nowych map, dodatkowe uzbrojenie, nowy tryb rozgrywki, a także szereg pojazdów, na czele z kolejnym behemotem.

Titanic: Honor and Glory
Titanic: Honor and Glory

Przygodowe jeszcze nie ogłoszona

Pierwszoosobowa gra przygodowa na silniku CryEngine 3, której twórcy postawili sobie za cel jak najwierniejsze odtworzenie sławnego Titanika w trakcie jego pierwszego (i ostatniego) rejsu. Możemy wziąć udział w historii człowieka, który podczas podróży statkiem próbuje znaleźć dowody na oczyszczenie swojego imienia z poważnych zarzutów, albo cieszyć się trybem swobodnym i do woli eksplorować tytułowy transatlantyk, jak również port w Southampton, z którego wypłynął w 1912 roku.

Battlefield 1: Nie Przejdą
Battlefield 1: Nie Przejdą

Akcji 28 marca 2017

Pierwsze duże rozszerzenie do gry Battlefield 1, które skupia się na zachodnim froncie I wojny światowej. Poza nową, francuską frakcją, wprowadza ono cztery nowe mapy, kolejny tryb rozgrywki i klasę postaci, a także wcześniej niewidziane modele broni i pojazdy.