Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów (PC)

DLC do LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Pakiet postaci Andora

cena: 13,50 zł

DLC29 listopada 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o bohaterów znanych z serialu Andor. Mowa tu o Cassianie Andorze (Andor), Luthen Rael, Syrilu Karnie, nadzorczyni Dedrze Meero i Bix Caleen.

Pakiet postaci z Księgi Boby Fetta

cena: 13,50 zł

DLC29 listopada 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o bohaterów znanych z serialu Księga Boby Fetta. Mowa tu o takich postaciach, jak Cad Bane, Krrsantan, Zbrojmistrzyni, Cobb Vanth oraz Peli Motto.

Pakiet postaci rebeliantów

cena: 13,50 zł

DLC15 listopada 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o bohaterów znanych z serialu Gwiezdne wojny: Rebelianci. Mowa tu o takich postaciach, jak Sabine Wren, Ezra Bridger, admirał Thrawn, Kanan Jarrus oraz Hera Syndulla.

Pakiet postaci Obi-Wana Kenobiego

cena: 13,50 zł

DLC15 listopada 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o bohaterów znanych z serialu Obi-Wan Kenobi. Mowa tu o takich postaciach, jak Reva (Trzecia Siostra), Darth Vader (Kenobi), Piąty Brat, Wielki Inkwizytor oraz Ben Kenobi.

Pakiet postaci z Wojen Klonów

cena: 13,50 zł

DLC1 listopada 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o bohaterów znanych z Wojen Klonów. Mowa tu o kapitanie Rexie, Darthcie Maulu (Wojny Klonów), Asajj Ventress, Savage'a Opressa i Gara Saxona.

Wakacyjny pakiet postaci

cena: 13,50 zł

DLC1 listopada 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o znanych bohaterów w wersji wakazyjnej. Mowa tu o Finnie, Darthcie Vaderze, Imperatorze, R2-D2 oraz Obi-Wanie Kenobim.

Pakiet postaci - The Mandalorian, sezon 2

cena: 13,50 zł

DLC4 maja 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o postacie znane z drugiego sezonu serialu Mandalorian wyprodukowanego dla platformy Disney+. Chodzi tu o Ahsokę Tano, Bo-Katan Kryze, Boba Fettcie (w odzyskanym pancerzu), Fennec Shand oraz Moffie Gideonie.

Szturmowcy

cena: 13,50 zł

DLC4 maja 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o żołnierzy Imperium znanych z takich produkcji, jak Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie, Han Solo. Gwiezdne Wojny - historie”i The Mandalorian. Mowa tu o imperialnym szturmowcu śmierci, szturmowcu ogniowym, szturmowcu-strzelecu, imperialnym desantowcu i szturmowcu z Mimban.

Pakiet postaci - Parszywa Zgraja

cena: 13,50 zł

DLC4 maja 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o ekipę klonów z wyjątkowymi umiejętnościami. Mowa tu o Hunterze, Echo, Wreckerze, Techu i Crosshairze.

Pakiet postaci - Łotr 1

cena: 13,50 zł

DLC19 kwietnia 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o postacie znane z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie - historie. Mowa tu o Jyn Erso, Cassianie Andorze, Baze Malbusie, Bodhim Rooku, Chirrucie Îmwe, Dyrektor Krennic oraz K-2SO.

Pakiet postaci klasycznych

cena: 13,50 zł

DLC19 kwietnia 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o klasyczne wersje postaci znanych kultowej gwiezdnej sagi, pochodzące z zestawów LEGO z 1999 roku. Mowa tu o Luke'u, Lei, Hanie, Lando i Darth Vaderze.

Pakiet postaci - The Mandalorian, sezon 1

cena: 13,50 zł

DLC5 kwietnia 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o postacie znane z pierwszego sezonu serialu Mandalorian wyprodukowanego dla platformy Disney+. Mowa tu o Mandalorianinie, Carze Dune, Greefie Karga, IG-11 oraz Kuiilu.

Pakiet postaci - Han Solo

cena: 13,50 zł

DLC5 kwietnia 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o postacie znane z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Mowa tu o Hanie Solo (młodym), Chewbacce (młodym), Lando (młodym), Qi'rze, Tobiasie Beckett i Enfysie Nest.

Kolekcja postaci

cena: 69,00 zł

DLC5 kwietnia 2022

Dodatek, który uzupełnia grę o postacie z różnych produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen. Mowa tu o pakietach The Mandalorian 1, The Mandalorian 2, Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie, postacie klasyczne, Han Solo. Gwiezdne Wojny - historie, Gwiezdne Wojny: Parszywa Zgraja oraz zestaw szturmowców.