Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Digital Combat Simulator World (PC)

PC

Dodatki do Digital Combat Simulator World

Digital Combat Simulator: AH-64D
Digital Combat Simulator: AH-64D

dodatek do gry17 marca 2022

Kolejny moduł do zaawansowanego symulatora lotniczego Digital Combat Simulator World (DCS: World). Tym razem Eagle Dynamics umożliwiło fanom wirtualnych przestworzy pokierowanie ikonicznym śmigłowcem AH-64D Apache.

Digital Combat Simulator: Mig-15bis
Digital Combat Simulator: Mig-15bis

dodatek do gry13 marca 2015

Kolejna produkcja z cyklu zaawansowanych symulatorów lotniczych Digital Combat Simulator, przygotowana we współpracy białoruskiego studia Belsimtek z ekipą rosyjskiego Eagle Dynamics. Głównym "bohaterem" tej odsłony jest legendarny jednosilnikowy myśliwiec Mig-15 bis, który po raz pierwszy został zaprezentowany w 1949 roku, zaś największą sławę zdobył podczas wojny w Korei, stanowiąc równorzędnego przeciwnika dla amerykańskich myśliwców F-86 Sabre. DCS: Mig-15bis kontynuuje tradycje poprzednich części serii, oferując drobiazgowo odwzorowany, realistyczny model lotu, który pozwala na własnej skórze doświadczyć wrażeń z pilotowania maszyny. We współpracy z uznanymi ekspertami lotniczymi twórcy zrekonstruowali nie tylko uzbrojenie, ale także parametry techniczne i wszystkie systemy pokładowe Miga. Nie zabrakło też szczegółowego, interaktywnego kokpitu 6-DOF obsługiwanego za pomocą myszy. Całość oferuje szereg scenariuszy do gry jednoosobowej i jest w pełni kompatybilna z platformą DCS: World.

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet
Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet

dodatek do gry21 stycznia 2015

Kolejny moduł stworzony z myślą o zaawansowanym symulatorze lotniczym Digital Combat Simulator World. Tym razem w ręce miłośników lotnictwa przekazano model CASA C-101 - hiszpański odrzutowiec oddany do użytku w 1975 roku. Samolot został udostępniony w dwóch wersjach: tradycyjnej szkoleniowej i zaawansowanej szturmowej. Nie była to zbyt popularna maszyna i obecnie korzystają z niej jedynie członkowie reprezentacyjnego zespołu akrobacyjnego Hiszpańskich Sił Zbrojnych. Samolot został odtworzony z dbałością o najmniejsze szczegóły – tak w zakresie wyglądu, konstrukcji (m.in. systemy elektryczne, nawigacyjne, paliwowe i hydrauliczne), jak i zachowania w powietrzu. Dodatkowo, zgodnie z zasadą platformy DCS World, gracz otrzymuje do dyspozycji w pełni interaktywny kokpit, podatny na personalizację. Moduł oferuje też wsparcie dla wspólnych sieciowych lotów z innymi członkami społeczności DCS World.

Digital Combat Simulator: Bf 109 K-4 Kurfürst
Digital Combat Simulator: Bf 109 K-4 Kurfürst

dodatek do gry12 grudnia 2014

Kolejna odsłona cyklu zaawansowanych symulatorów lotu, rozwijanego od 2008 roku przez rosyjskie studio Eagle Dynamics i zintegrowanej wspólnym darmowym interfejsem DCS: World. Digital Combat Simulator: Bf 109 K-4 Kurfürst bierze na warsztat niemiecki samolot myśliwski z okresu II wojny światowej: Messerschmitt Bf 109, serię K-4. Podobnie jak poprzednie gry z tego cyklu, produkcja odznacza się ogromną wiernością detalom – szczegółowo odtworzono wygląd zewnętrzny maszyny, uzbrojenie, silnik, systemy łączności i elektrykę. Twórcom udało się odwzorować charakterystyczne elementy samolotu, takie jak ograniczona przez osłonę silnika widoczność czy tendencja do opadania skrzydła przy kontakcie z podłożem. Do naszej dyspozycji oddano typowy dla serii, w pełni interaktywny kokpit 6-DOF, w którym za pomocą myszy możemy kontrolować wszystkie systemy pokładowe samolotu. Tytuł oferuje szereg misji dla samotnego gracza oraz wariant wieloosobowy, gdzie łącząc siły ze sprzymierzonymi Focke-Wulfami Fw 190 D-9 stawiamy czoła pilotowanym przez aliantów myśliwcom P-51 D Mustang.

Digital Combat Simulator: Fw 190 D-9 Dora
Digital Combat Simulator: Fw 190 D-9 Dora

dodatek do gry28 października 2014

Kolejny zaawansowany symulator lotu, współpracujący ze stworzonym przez Eagle Dynamics modułem DCS: World. Następna odsłona gry poświęcona została legendarnemu niemieckiemu myśliwcowi z okresu II wojny światowej: Focke-Wulf Fw 190 D-9. Zgodnie ze standardem serii, zarówno konstrukcja maszyny, jak i model lotu zostały odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach.

Digital Combat Simulator: MiG-21Bis Fishbed
Digital Combat Simulator: MiG-21Bis Fishbed

dodatek do gry18 września 2014

Pierwszy stworzony przez graczy symulator lotu, udostępniony przez firmę Eagle Dynamics w ramach usługi DCS: World. Gra koncentruje się na jednym z najważniejszych współczesnych samolotów myśliwskich, MiG-21Bis, produkowanym nieprzerwanie w latach 1959-1987. Zgodnie z ideą serii, gra cechuje się wysokim realizmem lotu oraz pieczołowitym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów maszyny.

Digital Combat Simulator: F-86F Sabre
Digital Combat Simulator: F-86F Sabre

dodatek do gry8 sierpnia 2014

Kolejna propozycja firmy Eagle Dynamics, należąca do popularnej serii symulacyjnej DCS. W tej odsłonie gry, na warsztat wzięto model amerykańskiego odrzutowca F-86 Sabre, którego okres świetności przypadał na lata 50-te XX wieku. Atutem gry jest jak zwykle realistyczny model lotu oraz drobiazgowe odwzorowanie wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych cech maszyny.

Digital Combat Simulator: UH-1H Huey
Digital Combat Simulator: UH-1H Huey

dodatek do gry28 kwietnia 2014

Digital Combat Simulator: UH-1H Huey to symulator lotu pozwalający zasiąść za sterami tytułowego śmigłowca. Gra stawia na maksymalny realizm, choć można też włączyć tryb dla początkujących. Autorzy przygotowali zarówno misje dla pojedynczego gracza, jak i tryb multiplayer.

Digital Combat Simulator: Mi-8MTV2 Magnificent Eight
Digital Combat Simulator: Mi-8MTV2 Magnificent Eight

dodatek do gry19 września 2013

Digital Combat Simulator: Mi-8MTV2 Magnificent Eight to opracowany przez firmę Belsimtek symulator lotu drobiazgowo odtwarzający działanie tytułowego śmigłowca bojowego rosyjskiej produkcji. Autorzy postawili na absolutny realizm, drobiazgowo rekonstruując każdy element systemu sterowania maszyny, jak również jej sposób zachowania w powietrzu.

Digital Combat Simulator: P-51D Mustang
Digital Combat Simulator: P-51D Mustang

dodatek do gry8 października 2012

Trzecia odsłona cyklu Digital Combat Simulator. Autorzy tym razem postawili na P-51D Mustang, czyli myśliwiec z okresu II wojny światowej znany również jako „Cadillac przestworzy". Jest to jednocześnie pierwsza gra z serii, która zamiast na nowoczesnej maszynie koncentruje się na samolocie historycznym.