Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Digital Combat Simulator: Mig-15bis (PC)

Digital Combat Simulator: Mig-15bis PC

Kolejna produkcja z cyklu zaawansowanych symulatorów lotniczych Digital Combat Simulator, przygotowana we współpracy białoruskiego studia Belsimtek z ekipą rosyjskiego Eagle Dynamics.

To jest dodatek do gry Digital Combat Simulator World.

Symulacje | samoloty

PC Windows
Okładka Digital Combat Simulator: Mig-15bis (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13marca2015

13marca2015

Steam

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Digital Combat Simulator: Mig-15bis jest kolejnym z serii zaawansowanych symulatorów lotniczych, przygotowanych w ramach stworzonej przez firmę Eagle Dynamics platformy DCS: World. Jest to zarazem kolejna pozycja w cyklu, opracowana przez założone w 2011 roku białoruskie studio Belsimtek.

Głównym „bohaterem” gry jest opracowany tuż po II wojnie światowej w Związku Radzieckim, jednosilnikowy myśliwiec Mig-15. Jego ulepszona wersja „bis”, zaprezentowana po raz pierwszy w 1949 roku, wyprodukowana została w ilości ponad 15 tysięcy egzemplarzy, które montowane były m.in. w Rosji, Finlandii, Chinach, Czechosłowacji oraz Polsce. Mig-15 zyskał sławę głównie podczas wojny w Korei, gdzie spełnił swoją rolę, stanowiąc równorzędnego przeciwnika dla amerykańskich myśliwców F-86 Sabre. Maszyna wyposażona w dwa działka 23 mm oraz jedno potężne kalibru 37 mm, zyskała opinię jednego z najbardziej śmiercionośnych samolotów swojej ery.

DCS: Mig-15bis kontynuuje tradycje swoich poprzedników, oferując drobiazgowo odwzorowany, realistyczny model lotu, który pozwala na własnej skórze doświadczyć wrażeń z pilotowania tej legendarnej maszyny. We współpracy z uznanymi ekspertami lotniczymi, twórcy z firmy Belsimtek odtworzyli nie tylko uzbrojenie, ale także parametry techniczne i wszystkie systemy pokładowe Miga. Nie zabrakło oczywiście szczegółowego, interaktywnego kokpitu 6-DOF, obsługiwanego za pomocą myszy.

Autorzy przygotowali tradycyjnie szereg scenariuszy do gry jednoosobowej, w których możemy doskonalić swoje umiejętności pilotażu. Dzięki integracji z platformą DCS: World największą frajdę daje jednak możliwość zabawy wieloosobowej, w której wspólnie z innymi graczami z całego świata możemy zmierzyć się w epickich podniebnych bitwach z posiadaczami Digital Combat Simulator: F-86 Sabre.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 9,3 / 10 na podstawie 54 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Digital Combat Simulator: Mig-15bis

Wymagania wiekowe Digital Combat Simulator: Mig-15bis

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Digital Combat Simulator: Mig-15bis

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core 2 Duo 2 GHz
 • 6 GB RAM
 • karta grafiki 512 MB GeForce GTX 260/ Radeon HD 4870 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows 7/8 64-bit
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i5 2.6 GHz
 • 8 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6950 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows 7/8 64-bit