Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Digital Combat Simulator: F-86F Sabre (PC)

Digital Combat Simulator: F-86F Sabre PC

DCS: F-86F Sabre

Kolejna propozycja firmy Eagle Dynamics, należąca do popularnej serii symulacyjnej DCS. W tej odsłonie gry, na warsztat wzięto model amerykańskiego odrzutowca F-86 Sabre, którego okres świetności przypadał na lata 50-te XX wieku.

To jest dodatek do gry Digital Combat Simulator World.

Symulacje | samoloty

PC Windows
Okładka Digital Combat Simulator: F-86F Sabre (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8sierpnia2014

8sierpnia2014

Steam

Kolekcja gier
Obserwuj grę

DCS: F-86F Sabre to kolejna pozycja z popularnej serii profesjonalnych symulatorów lotu, rozwijanej przez firmę Eagle Dynamics przy aktywnym udziale społeczności modderów i graczy. Tym razem wydawcy wzięli na warsztat mniej znany i nieco już leciwy model odrzutowca F-86, którego okres świetności przypadał na lata 50-te ubiegłego stulecia. Za przygotowanie gry odpowiada białoruskie studio Belsimtek – autorzy ostatnich odsłon cyklu.

Amerykański jednosilnikowy samolot odrzutowy F-86, zwany potocznie Sabre (lub Sabrejet) zaprojektowano w latach 40-tych, tuż po zakończeniu II wojny światowej. Był to pierwszy seryjny model, pozwalający na katapultowanie się za pomocą umieszczonego pod fotelem pilota ładunku wybuchowego. Produkowany w latach 1948-65 doczekał się ponad 20 różnych wersji, które użytkowane były głównie przez siły powietrzne USA, Kanady, Hiszpanii, Włoch i Japonii. Wśród najważniejszych konfliktów zbrojnych, w których brały udział popularne „szable” wymienić należy przede wszystkim wojnę w Korei oraz wojnę indyjsko-pakistańską w 1965 roku i walki o niepodległość Bangladeszu w 1971 roku.

Jak wszystkie poprzednie odsłony serii DCS, jej kolejna odsłona odznacza się przede wszystkim bardzo wysokim realizmem oraz wiernym odwzorowaniem nie tylko wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego czy wykorzystywanego w samolocie uzbrojenia, ale również jego właściwości technicznych – z uwzględnieniem takich detali, jak elektryczne i hydrauliczne systemy odrzutowca. Wnętrze maszyny stanowi w pełni interaktywny, sześciostopniowy kokpit, obsługiwany za pomocą myszy. Znakomicie oddana fizyka lotu pozwala zaś na własnej skórze doświadczyć wszelkich plusów i minusów tej historycznej już maszyny. Podczas przygotowanych przez autorów scenariuszy, toczymy walki głównie z rosyjskimi myśliwcami MiG-15, które w tamtych czasach stanowiły największego rywala i swoiste nemezis pilotów F-86.

DCS: F-86F Sabre stworzono na tym samym, sprawdzonym silniku, który napędzał ostatnie odsłony serii, co gwarantuje wysoką jakość i szczegółowość grafiki. Produkt tradycyjnie zintegrowano ze stworzonym przez Eagle Dynamics uniwersum DCS World, co zapewnia mu kompatybilność z poprzednimi częściami cyklu i otwiera spore możliwości dla modderów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Ocena czytelników: 9,2 / 10 na podstawie 69 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Digital Combat Simulator: F-86F Sabre

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Digital Combat Simulator: F-86F Sabre

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.5 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • 10 GB HDD
  • Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8 64-bit